Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teścik wyszedł negatywnie. Ale dalej czuję się kiepsko, okropny ból głowy, brzuch mnie pobolewa, chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego :/ Ten miesiąc miałam bardzo nerwowy w pracy, może to miało wpływ. Tak czy siak tabletki biorę dalej. Jeszcze dwa miesiące i odstawiam. Po kolejnych trzech miesiącach może zaczniemy starania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy warto skonsultować z ginekologiem. Na pewno z jego pomocą uda się wybrać odpowiednią metodę antykoncepcyjną. Do tej pory warto poszerzyć wiedzę w dziedzinie zabezpieczeń, chociażby poprzez vademecum wiedzy http://www.kobiety.org/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochane, a po ciąży wróciłyście do tabletek czy jakąś inną anty wybrałyście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ciążą akurat nie byłam na tabletkach, tylko miałam plastry. A 2 miesiące po porodzie zdecydowałam się na wkładkę Levosert, bo jeszcze karmiłam piersią. Ona nie zawiera estrogenów, które hamują laktacje i nie uwalnia hormonów poza macicę, dlatego jest całkowicie bezpieczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sob 6 Maj 2017, 10:44    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Obecnie tez mam plastry ale zastanawiam sie nad ich zmianą. A z ta wkładką to jak jest? Jak sie czujesz? To jest hormonalna czy miedziana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sob 6 Maj 2017, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że hormonalna z tworzywa sztucznego. O miedzianej słyszałam tyle złych rzeczy, że w życiu bym nie założyła. Tam hormony podobno rozchodzą się po całym organizmie i czasem powoduje uczulenia. A przy levosercie działanie ogranicza się do macicy,hormony nie trafiają do krwiobiegu dzięki czemu jest naprawdę bezpieczna. A co do wygody - ja jej po prostu nie czuję, w ogóle oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Cze 2017, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam wkładkę levosert Zdecydowałam się zaraz o urodzeniu drugiego dziecka. Mam już dość uśmiech a tak poważnie po prostu chyba potrzebuję przerwy. A jeśli wkąłdkę można mieć maksymalnie 3 lata to kto wie... może tuż przed 40 machniemy jeszcze małego bobaska ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stosuję aktualnie vines już po laktacji, dzieciaków juz tez nie chcę, póki co, na razie jedno dało mi nieźle w kość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyszłość proponuję zapytać lekarza o tabletki Vibin. Tutaj raczej nie ma opcji, że zapomnisz tabletki czy coś w tym stylu ponieważ w komplecie dostajesz 21 tabletek hormonalnych i 7 tabletek placebo. Bierzesz je codziennie, przez cały miesiąc, bez żadnej przerwy. To wyrabia dobry nawyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto sobie sprawdzić, jak obliczyć dni płodne. Tutaj jest to wszystko bardzo wyjaśnione: https://ktomalek.pl/blog/dni-plodne-jak-je-obliczyc/w-120 . Mam nadzieję, że Wam się ta wiedza przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group