Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubranka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weselinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pią 17 Mar 2017, 15:16    Temat postu: Ubranka Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś z Was poleci mi jakiś fajny sklep z ubrankami? Wymarzył mi się kolorowy pajac. Welur mam na myśli, jeśli chodzi o materiał. Co doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Wto 30 Maj 2017, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to poszukaj na https://escallante.pl/ jest wiele ubranek w tym właśnie głównie z naturalnych materiałów, więc sprawdzić byłoby warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enkidu
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 24

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Pepco są bardzo fajne ubranka dla dzieci.
A z droższych sklepów to na pewno H&M i Zara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 25 Cze 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto nakupować dużo tanich ubranek np. we wspomnianym Pepco i kilka fajniejszych w droższych sklepach. Dzieciaki błyskawicznie brudzą (zwłaszcza jedząc język) i szybciutko wyrastają. Moim zdaniem nie warto inwestować w dużo drogich ciuszków, bo i tak zaraz będą poplamione albo za małe.
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie, ubranka jak i generalnie akcesoria dla dzieci zamawiam w dobrych sklepach internetowych co do których mam zaufanie, a właśnie teraz w okresie wyprzedażowym można znaleźć szereg promocji i rabatów.
Jeśli mogę Wam polecić dobry sklep to będzie to Krasnal:
https://e-butydladzieci.pl/blog

Buty kupowałam tam już wiele razy

Po pierwsze sa w dobrej cenie
Po drugie jest duży wybór porządnych marek
Po trzecie sklep realizuje bardzo szybką wysyłkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero będę robiła zakupy dla synka i szukam jakiegoś sklepu z ciekawym asortymentem. Oglądałam kilka kolekcji w 5-10-15 https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat i jak na razie najbardziej ich oferta przypadła mi do gustu. Planuję już coś kupić na wakacje, bo chłopiec będzie potrzebował kilka rzeczy na zmianę. Wiadomo, jak to dzieci szaleją, gdy gdzieś są na wyjeździe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. A no każdy kto kupował przynajmniej raz w życiu taką wyprawkę to wie, że w tych wszystkich ubranka niemowlęce jest bardzo duży wybór. W sumie to nie ma się co temu dziwić bo jednak nawet takie maleństwo bardzo dużo się brudzi dlatego też takich ciuszków powinniśmy mieć bardzo dużo i to nie koniecznie muszą być takiej dobrej jakości. Ważne, aby nie uczulały skóry maluszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacocha.blake
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 11 Lip 2020, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądałam właśnie czapki zimowe dla dzieci https://jamiks.shop.pl/czapki-zimowe-dla-dzieci1, które są bardzo ważnym dodatkiem w chłodne dni. Odpowiednia czapka musi być ciepła ale też nie może spowodować, że głowa się spoci. Dobrym wyborem jest wełna, ponieważ to znakomity izolator ciepła, dzięki temu, że w jej strukturze zatrzymuje się dużo powietrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sro 27 Sty 2021, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe propozycje na pewno znajdziecie na stronie Myprincess. Sklep ma w ofercie wiele rozwiązań, jeśli chodzi o ubrania dla dziewczynek. Jest tam sporo różnych propozycji. Na pewno uda wam się tam coś wybrać. Prawda jest taka, że zakupy online, to naprawdę dobre rozwiązanie. Można dzięki temu kompleksowo zaopatrzyć swojego malucha bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy o jakie ubranka chodzi, bo jeśli takie dla dzieci to ja znam bardzo dobry sklep w sieci gdzie można kupić wyjątkowe rzeczy. Mam na myśli https://www.szipszop.pl, jako mam chcę żeby moje dziecko było modnie, ale i wygodnie ubrane, dlatego też bardzo często kupuję coś z asortymentu tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group