Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy na weselu!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam szwagier nalał wódki do kieliszków choć oboje mówiliśmy, że nie będziemy pili bo wolimy wino. I stały te kieliszki tak do końca wesela. Nie ma się co przejmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brydzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 18

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście dylematy w tej sytuacji pojawiają się różne. Ja z Moim Narzeczonym mamy w planie po prostu sie pilnować...owszem..wypić kieliszek czy dwa, ale co dwie godziny na przykład, żeby wszystko się ładnie rozłożyło, goście się nie gniewali, a my będziemy czuli sie troche bardziej rozluźnieni.

Natomiast obawiam się czegoś innego...w sytuacjach stresowych...różnie reaguje mój żołądek..i boje się, że może mi się coś niefajnego przytrafić w dniu slubu...i nie będe mogła wyjśc z toalety...a tego chyba bym nie zniosła..

Miała któraś z Was taka sytuację?
_________________
Carpe Diem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brydzia napisał:
Rzeczywiście dylematy w tej sytuacji pojawiają się różne. Ja z Moim Narzeczonym mamy w planie po prostu sie pilnować...owszem..wypić kieliszek czy dwa, ale co dwie godziny na przykład, żeby wszystko się ładnie rozłożyło, goście się nie gniewali, a my będziemy czuli sie troche bardziej rozluźnieni.

Natomiast obawiam się czegoś innego...w sytuacjach stresowych...różnie reaguje mój żołądek..i boje się, że może mi się coś niefajnego przytrafić w dniu slubu...i nie będe mogła wyjśc z toalety...a tego chyba bym nie zniosła..

Miała któraś z Was taka sytuację?


Koniecznie miej ze sobą leki na takie sytuacje. Ja miałam ze sobą całą apteczkę. Ostatecznie mi nic nie było a pół wesela obdzieliłam lekami oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam "przybornik weselnika" i tam miałam plastry, opatrunki, igłę, nitkę, agrafki, tampony, leki typu apap, stoperan, węgiel, manti i coś chyba jeszcze. Koszyczek był dostępny dla gości, w razie czego i my byśmy skorzystali uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A leki na to nie pomagają Ci?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brydzia, ja też tak mam , że przed stresem- pędzę do toalety. A na własnym weselu- nie byłam ani razu w łazience. Jakbym normalnie zaschła zupełnie wewnętrznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brydzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 18

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj pewnie, że leki pomagają....zawsze juz nosze smectę ze sobą, ewentualnie nifuroksazyd hasco w skrajnych sytuacjach oczko Chodzi mi raczej o sam dyskomfort w takiej sytuacji uśmiech A "przybornik weselnika" koniecznie będę miała, a przynajmniej moja świadkowa już wie, że musi mieć go przy sobie uśmiech Dzięki za pomoc i podpowiedzi uśmiech
_________________
Carpe Diem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 12 Cze 2017, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszyczek na wesele z takim niezbędnikiem to świetny pomysł
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group