Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Sob 3 Gru 2016, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś bony zakupowe można dać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 12 Cze 2017, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja jest bardzo prosta. Pieniądze +wino zawsze dobry pomysł a jeśli dobrze ich znasz i wiesz czego im brakuje to nie ma nic lepszego.
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 18 Cze 2017, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koperta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaQ
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 20 Cze 2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam - koperta.
Ale pojawia się problem - ile w tej kopercie? Wyobraźcie sobie, że byłam ostatnio praktycznie tylko na obiedzie(żałoba), a mama pana młodego stwierdziła, oczywiście nie przy mnie, że mniej niż 500 zł do koperty to nie wypada dać. Co o tym sądzicie?
_________________
farby inoa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
willeit
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 23 Cze 2017, 12:45    Temat postu: Koszulki personalizowane Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o personalizowanych koszulkach na prezent ślubny? Mam zaprojektowany wzór, wystarczy tylko, że wprowadzę go do kreatora koszulek https://ideashirt.pl/ , a w następnego dnia będę mógł ją odebrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zalobus
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob 24 Cze 2017, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wycieczka do Poznania może być fajnym pomysłem https://www.meteoprog.pl/pl/weather/Poznan/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 12:52    Temat postu: lista prezentów Odpowiedz z cytatem

W sklepie Duka wpadli na super pomysł, Młodzi mogą stworzyć listę prezentów dla siebie. Podoba mi sie, nie ma nietrafionych prezentów, zdublowanych...spoko sprawa https://www.dukapolska.com/wedding-gifts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Poznania to ciekawa opcja, podobnie jak do innego miasta czy miejsca w którym Państwo Młodzi mogą wypocząć. jest coś takiego jak lista prezentów, warto z niej skorzystać aby nie dublować podarunków na ślub, to moim zdaniem przydatna opcja.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 23 Sie 2017, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niedługo mamy wesele u mojej siostry. I jakoś tym razem nie mamy problemu z wyborem prezentu. Tak się składa że po ślubie będą mieszkać na swoim więc bardzo im się przyda wszystko do domu. My postanowiliśmy że albo naczynia im kupimy albo wyciskarkę do soków firmy Exito- http://exitopolska.com/ . Myślę że w ten sposób pomożemy parze młodej z wyposażeniem kuchni .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papagayo
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 31 Sie 2017, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że pieniądze są najbezpieczniejszym prezentem, a jeśli znasz gust przyjaciółki możesz do prezentu dołączyć jakiś drobiazg do domu, który będzie dla niej fajną pamiątką uśmiech
_________________
producent toreb reklamowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group