Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje - skąd najchętniej
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 5 Sie 2016, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dekoracje często wybieram na: http://www.homebook.pl/produkty/figury-i-rzezby i jestem zawsze zachwycona. Mają taki wybór, można porównać ceny. Niedawno kupiłam mamie prezent i wybrałam drewnianego słonia, jest śliczny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2016, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje to podstawa na ślubie i na weselu. Chyba każda panna młoda chciałaby mieć idealnie udekorowaną salę. I tutaj z propozycjami wychodzą takie firmy jak Studio Usług Dekoratorskich Artcom http://dekorowanie.pl/, które kompleksowo zajmuje się dekoracjami ślubnymi. Wystarczy się z nimi skontaktować, a całą resztą zajmą się oni. Warto popatrzeć na zdjęcia na ich stronie internetowej bo ich dekoracje są naprawdę na światowym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zgodzę się, że dekoracje są bardzo ważne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wystrój sali, bo nabierają całkiem innego wydźwięku Smile
Początkowo miałam plany na to, aby samodzielnie wszystko dekorować, ale to naprawdę masa pracy, którą trzeba wykonać w dniu ślubu lub w przededniu.
Nie chciałabym jednak ryzykować, że się z czymś nie wyrobię lub też zrobię nie tak jakbym chciała.
Uważam, że korzystanie z firm zajmującymi się dekoracją jest lepszym rozwiązaniem, wystarczy tylko spojrzeć na portfolio i zobaczyć jak super to wygląda.
Pracownia Dekoratorska Dzika Róża robi naprawdę przepiękne dekoracje, ogromnie mi się spodobały i postanowiłam skorzystać z tych usług.
Jestem pewna, że wszystko wyjdzie bosko, bo widziałam już efekt na żywo w czasie wesela mojej kuzynki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbikowskaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, masz rację Mirabelka.
Ja w czerwcu tego roku byłam świadkową na ślubie mojej przyjaciółki. I jej też dekoracje kwiatowe przygotowywała Dzika Róża. Bardzo, bardzo mi się podobały wszystkie dekoracje. Zarówno kościoła, jak i sali. A wianek na głowie Panny Młodej był przepiękny. I co najważniejsze, ja GO złapałam lol Gdy ja będę wychodzić za mąż, to na pewno odezwę się do dziewczyn z Dzikiej Róży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dekoracje na stołach oraz na sali weselnej stanowią bardzo ważna rolę i tutaj nie możemy niczego zaniedbać, zdecydowanie największy wybór ja i niższe ceny znajdziemy w sklepach internetowych, wystarczy tylko poszukać.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 25 Lis 2016, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszenie kogoś o fachową pomoc może dać dobre efekty i zwykle daje, ale niestety także kosztuje. W praktyce kwestie finansowe są tu decydujące. Niektóre pary powierzają wszystko od A do Z wynajętym ludziom i tylko czekają na dzień ślubu i wesela. To wygodne, ale drogie. Pozostali (wydaje się, że większość) szukają na własną rękę. Ale tak czy siak dekoracje z kwiatów czy dekoracje sali to nie jest coś, co potrafi zrobić każdy. Florystka czy dekoratorka z kwiaciarni też musi zarobić, choć tu jest spora konkurencja i pewnie pytając w różnych miejscach da się znaleźć znacznie tańszą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoollaannttA
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 9 Maj 2017, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usług profesjonalnej kwiaciarni https://kwiaciarniabialystok.com/18-bukiety-od-gosci-weselnych Ale zgadzam się z opinią, że można także zatrudnić profesjonalną florystkę która kompleksowo zajmie się tym tematem.
Akurat w tym zagadnieniu pole manewru jest bardzo duże. Wiele osób zdaje sobie sprawę z kosztów. Są one duże, ale dzięki nim można zyskać unikatowy efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda_nowak95
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Cze 2017, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie na http://www.gdziewesele.pl/ możecie tam znaleźć dosłownie wszystko wykrzyknik uśmiech język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dekoracje to ja uwielbiam ceramikę w każdej postaci. Ostatnio odkryłam świetny sklep z ceramiką, bardzo spodobały mi się między innymi ceramiczne figury kotów: http://sklep.forma-ceramika.pl/category/Figury-76640?#OfertaProduktowa. Świetnie wyglądają, myślę, że to też całkiem dobry pomysł na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliputi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 49

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pięknych i eleganckich firan do salonu https://firanybachowice.pl/13-firany. Chciałbym, aby dodawały wnętrzu wyrafinowanego charakteru. Czy ktoś ma rekomendacje dotyczące sklepów lub marek oferujących takie firany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group