Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na ślub
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysaka200
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 20 Kwi 2017, 8:15    Temat postu: Prezent na ślub Odpowiedz z cytatem

Witam, moi znajomi urządzają skromna uroczystość zaślubin. Szukam inspiracji na ciekawy prezent. Myślałam o takiej biżuterii https://modernsilver.eu/celebrytki/celebrytki-pozlacane/ , co sądzicie o takim prezencie? Spodoba im się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na wesele zaprosiła sąsiadka, ale tak pójdę tylko na chwilkę, no ale jakiś prezent wypadało by dać, myślałam o jakiejś sokowirówce albo coś takiego. Czytam jakiś poradnik https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-sokowirowke-i-wyciskarke-co-lepiej-kupic/454/ jaką sokowirówkę wybrać co i jak. Nie długo owoce będą, także jak znalazł prezent tak mi się wydaje przynajmniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Czw 27 Kwi 2017, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam ostatnio na ślubie i weselu znajomych i od jednego z gości dostali bardzo oryginalny moim zdaniem prezent. Oboje są miłośnikami muzyki rockowej i w prezencie dostali bilety na koncert ich idola. Naprawdę świetny pomysł a ich radość bezcenna uśmiech Podpytałam ich później i wiem, że bilety zostały kupione na http://www.ticketmaster.pl/. Sprawdziłam ten serwis i sama wybrałam już kilka interesujących wydarzeń dla mnie i męża uśmiech
Powrót do góry
witrek78
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob 29 Kwi 2017, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz więcej osób odchodzi też od dawania kwiatów przed kościołem i do koperty dorzucają inne "pomysły". Mi najbardziej podobają się opcje dania na prezent książki zamiast kwiatów na ślub. Tanie tytuły może zaoferować tania księgarnia internetowa, ważna jest ekspresowa wysyłka, żeby wszytko dotarło na czas i niska cena, żeby nie bolało potem po kieszeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 19 Maj 2017, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio zrobiliśmy taką paczkę i tam były kieliszki takie do likieru, które w Duce kupiliśmy uśmiech https://dukapolska.com/szklo A w nie powsadzaliśmy pieniądze zwinięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KlaudiaQ
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 5 Cze 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, ze najlepszym prezentem na ślub są jednak pieniądze.
_________________
transport bliski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze najbardziej uniwersalne i zarazem najbardziej wyczekiwane uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clematiss
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Sie 2017, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie też tutaj http://point-ranking.com/ Sporo tam dobrych porad uśmiech
_________________
Życie jest wspaniałe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daryjka90
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon 30 Paź 2017, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może na prezent ślubny jakiś fajny komplet garnków? Widziałam, że tutaj mają całkiem niezły wybór, bez problemu można coś znaleźć. To chyba dobra opcja, zwłaszcza jak państwo młodzi wprowadzają się dopiero na swoje, albo jesli starają się o kredyt. Taki prezent odciązy ich budżet no i bedzie mega przydatny. W koncu wiadomo, ze urzadzenie kuchni jest dosc kosztowne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob 25 Lis 2017, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my dostalismy wlasnie komplet garnkow z salonu agaty. prezent jak najbardziej trafiony bo za chwile mielismy odbierac nasze mieszkanko,wiec kazde wyposazenie bylo doslownie na wage zlota ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group