Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wirus hpv

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 7:03    Temat postu: Wirus hpv Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny!
jakis czas temu dowiedzialam sie ze jestem chora.
na całym świecie około 630 milionów ludzi jest zakażonych wirusem HPV,w pewnym momencie swojego życia około połowa aktywnych seksualnie kobiet i mężczyzn zostaje zakażona wirusem HPV,większość zakażeń wirusami HPV ustępuje samoistnie w ciągu roku do dwóch lat dzięki naturalnej odpowiedzi immunologicznej organizmu...
dziewczyny powinnyscie poprosić swoich lekarzy o wykonywanie cytologii (test Pap)
Wirusy HPV 16 i 18 są odpowiedzialne za około 70% przypadków raka szyjki macicy, wirusy HPV typ 6 i 11 są odpowiedzialne za około 90% przypadków brodawek narządów moczowo-płciowych!!
dziewczyny badajcie sie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze poruszyłaś ten temat. Niestety ale wiele kobiet zupełnie nie przykłada wagi do swojego zdrowia. I potem ma problemy.....

Dodam jeszcze od siebie,ze tradycyjna cytologia nie jest w stanie wykryc konkretnego rodzaju wirusa:
https://drwenerolog.pl/produkt/test-klykciny-konczyste/

Można to rozpoznać w takich testach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 8 Cze 2018, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo ciekawi, jak często wykonujecie cytologię? Ja dowiedziałam się ostatnio, że cytologia to bardzo ważne badanie i powinno wykonywać się je minimum co 2 lata, a najlepiej to, co roku. Badanie to pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości szyjki macicy: od stanów zapalnych, poprzez zmiany przed nowotworowe, po raka. Ze swojej strony mogę polecić wam ten artykuł https://www.mamazone.pl/artykuly/mama/zdrowie/dolegliwosci-i-choroby/cytologia/ , znajdziecie w nim wiele cennych informacji na temat cytologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam tego wirusa smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musisz się pilnować, robić często cytologię i kolposkopię, poza tym powinnaś też sobie zrobić kurację żelem https://www.papilocare.com/ nie zaszkodzi a może bardzo pomóc w walce z tym wirusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sprawdzonej przychodni, która oferuje wykonanie badania kolposkopi to polecam https://innova-med.pl/badania/kolposkopia/ . Jest to nowoczesna placówka, która oferuje usługi medyczne najwyższej jakości. Cechuje ich profesjonalna i doświadczona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz szeroki i zróżnicowany zakres usług. W przypadkach nieprawidłowych wyników badań cytologicznych czy dodatniego wyniku badania HPV, badanie pomoże w rozpoznaniu wczesnych postaci raka szyjki macicy, pochwy i sromu a także infekcji szyjki macicy czy kłykcin kończystych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group