Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chińskie ciasteczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo fajny pomysł i na pewno jest to coś oryginalnego zamiast dawać gościom jako upominek po kawałku ciasta lub alkohol, więc czemu nie.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł z tymi ciasteczkami, może sama o tym pomyślę. Do tej pory spotkałam się jedynie albo z lizakami albo z czekoladkami, jeśli ktoś w ogóle już coś dawał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suwaczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha rewelacyjny pomysł ! Very Happy kurde świetne to jest nawet na inną okazję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cukiernia-Radzikowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 30

PostWysłany: Nie 28 Maj 2017, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również ten pomysł bardzo przypadł do gustu, chińskie babeczki z wróżbą- przepowiednią w środku to oryginalny upominek dla gości, na pewno coś innego niż tradycyjny kawałek ciasta czy wódka, jestem jak najbardziej za uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się podoba ten pomysł z wróżbą w ciasteczku. A jak będziecie kiedyś chcieli skorzystać z profesjonalnej wróżby - to zobaczcie tu https://wrozby24.com.pl/ Są tu różne propozycje wróżb - ja najbardziej cenię tarota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 10 Gru 2020, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie spotkałam się z takim pomysłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałam o takich nowościach ale wydaje mi się że wszystkiego można spróbować tylko z głową . Może być to bardzo miłe dla gości uśmiech Osobiście lubię takie rzeczy i nawet czasem idę po poradę do znajomego wróżbity Michała www.jasnowidzwroclaw.pl On zawsze mi podpowie co powinnam zrobić . uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba jasnowidza, żeby wiedzieć, że wybierając biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne każdy dzień bedzie lżejszy o te obowiązki,którymi my się za Ciebie zajmiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group