Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Wto 25 Kwi 2017, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że taka dieta na dowóz jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja nigdy nie miałam smykałki do gotowania, liczenia kalorii i dopasowywania odpowiednich produktów. Znajoma poleciła mi skorzystanie z oferty tego catering dietetyczny i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Posiłki odpowiednio zbilansowane, smaczne. Dowożone regularnie na czas. Oferta godna polecenia.
Powrót do góry
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sob 29 Kwi 2017, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie sama lubię gotować bo sprawia mi to przyjemność Very Happy A takie dietetyczne dania wcale nie są ciężkie w przygotowaniu. Przykładowo płatki jaglane na chudym mleku (mogą być na kokosowym) do tego owoce i masz fit śniadanie jak się patrzy uśmiech Wystarczy tak zmienić sobie dietę aby produkty, które nam nie służą zastąpić tymi zdrowszymi. Nie smaż - tylko gotuj na parze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 1 Maj 2017, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza dietą nie zapominajmy o regularnych ćwiczeniach, bez których efekt nie przyjdzie. Osobom z Krakowa polecam ten nowo powstały fitness klub http://www.vitalityboutique.pl/. Kameralna, wręcz rodzinna atmosfera, brak tłoku i wykwalifikowana kadra trenerów i dietetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 2 Maj 2017, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ćwieczenie na pewno nas odstresują przed samym ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet większą wagę przykładam do ćwiczeń niż do diety. Na początku miałam kiedy miałam kłopot z gromadzeniem się nadmiaru wody kupiłam sobie http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast . Najlepszą metodą na pozbycie się nadmiaru wody jest zlikwidowanie przyczyny tego zjawiska ale to nie zawsze jest możliwe. Na pewno dużo daje ograniczenie spożycia soli i regularne ćwiczenia fizyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro 10 Maj 2017, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to 70% sukcesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki wspomagające odchudzanie Olimp L-karnityna plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 18 Maj 2017, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że padł temat cateringu dietetycznego uśmiech Korzystam od miesiąca z dostaw light diet https://www.facebook.com/lightdietpl/ i już udało mi się zrzucić 4 kg. Moim celem jest 8, więc jestem dobrej myśli, choć ciężko mi się zmusić do aktywności fizycznej, żeby to przyspieszyć. W sumie do ślubu jeszcze rok został, także może się zmotywuję, żeby zacząć uprawiać jakiś sport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście o takich zabiegach jak bandaże Arosha? Wykonują je między innymi w Vici Clinic w Krakowie. To zabiegi, które świetnie działają na cellulit i tkankę tłuszczową. Warto wypróbować. Dodatkowo na każdy pierwszy zabieg dostajemy rabat -50%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam serię 6 zabiegów Arosha. Efekty były bardzo fajne, bo skóra była gładka, pachnąca a cellulit znacznie się zmniejszył. Straciłam też 2 cm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 307 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group