Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Starsze osoby opieka nad seniorem
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 21:12    Temat postu: Starsze osoby opieka nad seniorem Odpowiedz z cytatem

Witam! Piszę z pytaniem czy ktos z Was opiekuje sie osobami starszymi ? Jesli tak z pewnością przydadzą Ci się te materialy które znajdziesz na tym portalu http://www.domisenior.pl/ , wiele informacji na temat domów seniora , sanatoriów oraz badan i opieki nad seniorami także warto zerknąc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Nie 21 Maj 2017, 22:20    Temat postu: dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem

Mój przyjaciel poszukuje jakiegoś dobrego domu opieki dla swojej babci. Najlepiej żeby znajdował się w Warszawie lub okolicy. Na razie znalazł tylko jeden godny uwagi: http://www.domopiekigeravita.pl/
Najbardziej chciałby porównać ofertę kilku firm i wybrać tą najlepszą.
Babcia mojego znajomego niedawno miał operacje stawy biodrowego więc nie może za bardzo chodzić po schodach a mieszka na 3 piętrze. Na razie mieszka z nią mój znajomy, ale jest to tymczasowe rozwiązanie. Starsza pani nie może być cały czas uwięziona we własnym mieszkaniu, a obecnie nawet wizyta u lekarza stanowi pewien problem.
Najlepszy były ośrodek, gdzie była by stała opieka lekarsko-pielęgniarska.
Dodatkowo pokój na parterze i ogród do dyspozycji pensjonariuszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 24 Gru 2017, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie opiekuję się osobą starszą, ale gdybym musiał, najprawdopodobniej rozważyłbym jej umieszczenie w http://domseniora24.pl nieopodal Warszawy (są w nim regularnie organizowane atrakcje dla osób starszych, znajduje się również kaplica).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom seniora to naprawdę dobre rozwiązanie. Nie musimy o nic się martwić - nasz senior ma zapewnioną najlepsza opiekę. Warto tez zwrócić uwagę na miejsce - niech to będzie obiekt blisko lasu, gdzie można odpocząć, na przykład http://www.domsenioraczestochowa.pl/. Powinno się spodobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 19 Lip 2018, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem są też domy opieki, gdzie sprawowana jest nad starszymi i schorowanymi osobami całodobowa opieka z noclegiem. Wiem, że w Nowym Dworze Mazowieckim jest ZOL Dom Rodzinny. Jeżeli odpowiada Wam lokalizacja, to tam seniorzy naprawdę mają dobre warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szyszka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opieka nad starszą osobą to czasami naprawdę ogromne wyzwanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 26 Sty 2019, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom spokojnej starości na pewno się sprawdzi ten tutaj https://www.jodlowadolina.pl/dom-seniora-dom-spokojnej-starosci/ . Widziałam tam wiele ciekawych opcji godnych uwagi. Osobiście widziałam dobre opinie, a więc wydaje mi się,że miejsce będzie zadowalające dla osoby starszej schorowanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuria
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mój dziadek ostatnio miał wypadek i chciałabym się zapytać ile może kosztować łózko rehabilitacyjne? Nie stać mnie na pielęgniarkę i przy drobnej pomocy bliskich myślę, że dam sobie rady. Czy ktoś wie ile kosztuje takie łózko? Będę wdzieczna za sugestie. Pozdrawiam
_________________
lozkorehabilitacyjne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też poszukuje teraz dom spokojnej starości dla mojej babci. Niekoniecznie chce ją wysyła do takiego domu seniora. Jednak babcia nie chce dla nikogo być ciężarem i sama podjęła taką decyzję. Mówiła, że tam będzie mieć dobrze i również będzie mieć zapewnioną pełną opiekę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda opiekunka powinna tez pomagać starszym osobom utrzymać kondycję, albo chociaż ćwiczyć z nimi ręce i nogi by zyskiwali więcej sił. Tak jak w artykule: http://zdrowy-facet.pl/rehabilitacja-dla-seniorow-jest-wazna-dowiedz-sie-z-jakiego-powodu/ napisali dlaczego rehabilitacja jest dla nich ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group