Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skóra naczynkowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krymandza
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2016, 16:38    Temat postu: Skóra naczynkowa Odpowiedz z cytatem

Jak poradzić sobie z pielęgnacją skóry naczynkowej? Jakie macie rady i przed czym szczególnie przestrzegacie? Jakich kremów nie używać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolwerko
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 3 Paź 2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko powiedzieć czego nie używać. ja prędzej mogę podpowiedzieć czego UŻYWAĆ http://www.kobieta.pl/uroda/twarz-i-cialo/zobacz/artykul/pielegnacja-i-poprawa-kolorytu-skory-naczynkowej/ a to ty masz problem z taką cerą, czy pytasz dla poszerzenia wiedzy? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy średnio mi pomagały więc postanowiłam zlikwidowac problem. Usunęłam naczynka laserem, tzn nie ja sama sobie tylko kosmetyczka która się na tym zna język w Krakowie robią te zabiegi np w http://jadoreinstytut.com/ . Efekt fenomenalny uśmiech Problem naczynkowy juz mnie nie dotyczy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Nie 22 Sty 2017, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to bezpośrednio Ci pomoże ale zobacz sobie ten artykuł http://www.vichy.pl/artykul/przebarwienia-skory-twarzy-jakiego-podk%C5%82adu-do-twarzy-uzywac/a51785.aspx Ciężko jest poszukać odpowiednie poradniki w tym zakresie. Daj znać czy to coś pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolantaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie 22 Sty 2017, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli naczynka są bardzo widoczne watro jest przeprowadzić zabieg zamykania naczynek laserem. Ja miałam taki w http://bodycareclinic.pl/ i pomogło mi to jak żaden krem i miałam super cerę na weselu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 5:42    Temat postu: cera naczynkowa Odpowiedz z cytatem

Czasami wystarczy zastosować kosmetyki do cery naczynkowej i być systematycznym w ich stosowaniu. Tylko systematyczność może przynieść upragniony efekt. Fajny zestaw kosmetyków do takiej skóry ma np: Farmona - https://sklep.farmona.pl/perfect-beauty-cera-naczynkowa-71. Cenowo całkiem są ok i myślę, że na każdą kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czala
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam skórę naczynkową też, stosowałam kremy ale mega efektów nie było..
_________________
Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź http://www.kobiecymokiem.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Czw 2 Lut 2017, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o skórę naczynkowa to dla mnie najważniejsze jest zdanie profesjonalisty. Korzystam z usług i nigdy nie było problemu. Zawsze moja cera jest czysta, świeża i ujędrniona. Warto więc poświecić trochę pieniędzy dla własnego piękna.

Ostatnio zmieniony przez Marianna dnia Pon 3 Lip 2017, 19:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 6 Maj 2017, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście usuwanie naczynek jest obecnie bezbolesne w klinice MediArt Instytut jest urządzenie VeinWave, które bazuje na procesie termo-koagulacji. W przeciwieństwie do innych metod, VeinWave nie rodzi ryzyka powstania blizn lub przebarwień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam skórę naczynkową i ZALECZONY tradzik różowaty.
Po pierwsze - nie szkodzić, chronić, obserwować co sprawia że policzki pałają czerwienia i tego unikać.
Jeśli chodzi o kremy - tak z filtrem i dla cery naczynkowej, ale naprawde trudno polecić krem, bo z moją cera jest tak, że kosmetyk jest dobry przez np miesiąc - dwa, a potem jakby przestawał działać i szkodzi nawet
Wtedy najlepiej sprawdzają się dla mnie kremy dla dzieci - bambino i babydream z rossmana oraz niezastąpiony Physiogel - z apteki

Jak chcecie, moge napisać Wam, jakie kremy kupowałam i kóre były w miarę porządne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group