Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inspiracje na aranżację pokoju dziecięcego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DagmaraW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 18 Gru 2015, 13:27    Temat postu: Inspiracje na aranżację pokoju dziecięcego Odpowiedz z cytatem

Poszukuję inspiracji do urządzenia pokoju dziecięcego. uśmiech Gdzie kupowaliście mebelki/akcesoria? Zależy mi na niebanalnym wzornictwie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podoba coś takiego:
i w sumie nie wiem czy mogę Ci coś doradzić. Mnie włąśnie podobają się białe mebelki i takie tapety na ścianach jak na zdjęciu (zdjęcie z tapetuj.pl). Dużo też zależy od wielkości pokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkatiaa90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 13:50    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Nie urządzałam jeszcze pokoju dla dziecka, ale ostatnio na stronie pięknetapety widziałam fajne kolekcje tapety dla dzieci np. Imagine fun Arthouse, może coś takiego Ci się podoba? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iza29781
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Mar 2016, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może naklejki na ścianę? To fajne rozwiązanie, np. http://decoboo.pl/naklejka-24-fototapety-dla-dzieci--79064147-Szczesliwy-cartoon-dzikich-zwierzat.html uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzata369
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 31 Mar 2016, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lampa w kształcie jakiejś postaci z kreskówki? wejdź na tę stronę http://megalampa.pl/36-lampy-dzieciece i wybierz coś dla swojego maluszka, mają tu naprawdę szeroki wybór tego typu lamp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaSmirnofa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie 3 Lip 2016, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze sprobujecie fototapety? Kupilismy na stronie - Uwalls.pl.. Na scianie wygladaja swietnie. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bokomerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 17

PostWysłany: Pon 2 Sty 2017, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać gotowych pomysłów w internecie czy na blogach uśmiech Jest tam naprawdę mnóstwo inspiracji. Nie trzeba kopiować wszystkiego jeden do jeden, ale sam zarys powinien też coś podpowiedzieć. Tu jest też fajne miejsce, gdzie można co nieco znaleźć http://www.ceneo.pl/Pokoik_dzieciecy Polecam się przejść po stronach, może akurat coś wpadnie w oko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Nie 22 Sty 2017, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że w takim pokoju powinno znaleźć się biurko - miejsce gdzie Maluch będzie siedział, czytał, rysował, grał na komputerze język Prędzej czy później przyda się taki mebel. Nawet jako półka na książkeczki i inne rzeczy. Nie trzeba od razu inwestować w wielkie gabinetowe biurko. W jednym z internetowych sklepów z meblami znajdziecie wiele inspiracji, np. http://homlando.com/biurko-zoom,476.html wystarczy zapoznać się z ofertą i jestem pewna, że coś pięknego i praktycznego zarazem uda się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o takiej niebanalnej tapetce:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak aranżowałam pokój dziecięcy to zaczęłam od małego remontu i zrobiłam cyklinowanie parkietu poznań
Takie rzeczy naturalnie sie zużywają, a przy dzieciach to jeszcze szybciej.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, wszystko wykonali w ekspresowo i rzetelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group