Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wszy :(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martucha
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 21

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2016, 14:12    Temat postu: wszy :( Odpowiedz z cytatem

moja córka wczoraj ze szkoły przyniosła wszy smutny nie sądziłam, że w 21 wieku takie rzeczy są możliwe :/ teraz potrzbuję jakiegoś sprawdzonego preparatu na wszy, możecie coś polecić? proszę dajcie znac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2016, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy się zdarzają , idź do apteki tam na pewno coś Ci doradzą, na wszelki wypadek domownikom również umyj głowę tym specyfikiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martucha
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 21

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506, tak zrobiłam - wszystkim domownikom zaaplikowałam specyfik hedrin na włsy, który w moim przypakdu podziałał po jednej aplikacji... ale co to był za stres, nikomu nie zycze takich atrakcji! :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2017, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka uczy w szkole podstawowej i podobno od 2 lat jest wysyp wszy. Coraz więcej dzieci je łapie. Problem polega na tym, że te dzieci, ktore złapią wszy, to rodzice natychmiast działają i nie ma problemu. Za to są dzieci, które mają wszy notorycznie i nic nie można zrobić, bo rodzice nie reagują. Kiedyś szkoła potrafiła sama odwszawić dziecko w takiej sytuacji. Teraz może tylko wysyłać pisma do rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolaj2
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 8

PostWysłany: Wto 3 Lip 2018, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pójdziesz do apteki to na pewno coś ci dadzą. Jeśli boisz się, że wszy będą powracać możesz poradzić się dobrego dermatologa. Na portalu https://ranking.abczdrowie.pl jest opcja zadaj pytanie lekarzowi i poza tym jest mnóstwo informacji, które mogą być bardzo przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo dobrze sprawdził się szampon przeciw wszom i gnidom Parasidose. To jednorazowa kuracja, która po jednym zastosowaniu jest skuteczna w 100%. Opakowanie jest duże i spokojnie wystarczy dla całej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy zawsze w apteczce Parasidose. Nigdy nie wiadomo, co dzieci przyniosą ze szkoły. A Parasidose to preparat sprawdzony, faktycznie za pierwszą aplikacją jest w 100% skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza90
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszy mogą się zdarzyć w każdym wieku uśmiech U nas świetnie sprawdził się ten preparat: https://nitolic.pl/ uśmiech Bardzo łatwy w aplikacji i szybko działa. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group