Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 22 Kwi 2017, 15:44    Temat postu: Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne? Odpowiedz z cytatem

Niebawem zamierzam wyruszyć w podróż po Azji. Czy sądzicie, że warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onlineexpertcompensa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 10 Maj 2017, 9:02    Temat postu: Ubezpieczenie turystyczne Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżając poza granicę Europy należy zakupić polisę ubezpieczeniową. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę turystyczną trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi_
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sob 24 Cze 2017, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto wykupić takie ubezpieczenie. Licho nie śpi uśmiech zwłaszcza na wakacjach. Wg mnie powinno się też mieć ubezpieczenie na życie. Ciekawą ofertę ma http://www.viennalife.pl/ , z możliwością inwestowania środków pochodzących ze składek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga4002
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w związku z tym w stanie pomóc...
_________________
Moją jedyną nadzieją na nieśmiertelność jest miejsce w twoich wspomnieniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie turystyczne jest bardzo ważne ale nie można zapominać o takim ubezpieczeniu ja to https://www.aegon.pl/Strona-glowna/Zycie-i-zdrowie/Oferta-produktowa/Produkty-ochronne/Pod-Opieka-Aegon/ bo każdemu się przyda dodatkowe ubezpieczenie chorobowo-wypadkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie podróżne to podstawa, koszty leczenia i transport za granicą są tak wysokie że bez polisy takie wydatki są nie do udźwignięcia przez jedną osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na https://ubezpieczenieturysty.pl/, masz tam możliwość porównania ofert ubezpieczenia na czas podróży dla siebie i bliskich, do tego ciekawe tematyczne wpisy na blogu turystycznym. Jestem przekonana, że jak w przypadku innych ubezpieczeń nic złego się nie przydarzy, ale sama jestem spokojna gdy wybieram świadomie i mam ubezpieczenie na różne "okazje" od różnych ryzyk - gdyby jednak cos się stało mam pewność, że ochrona zadziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip_tomi
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przy każdym zagranicznym wyjeździe warto się ubezpieczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub_gala
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwollennikiem dmuchania na zimne, więc zawsze wykupuję ubezpieczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie wykupowałam turystycznego ubezpieczenia bo nie było w ogóle możliwości wyjazdu ale w zamian za to pokusiłam się o prywatne ubezpieczenie zdrowotne , jestem coraz starsza, nie wiadomo co się wydarzy i wolę mieć takie zabezpieczenie finansowe na wypadek ciężkiej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group