Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najbardziej szalony sex w naszym zyciu !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

froog7 napisał:
apropo's parku to znajomy policjant z Częstochowy opowiadał jak kiedyś na patrolu w dzień w parku młodzi dość wylewnie okazywali swoje uczucia.
hehe, a zdradzisz który to znajomy policjant? Oczywiście na priva oczko bo zdaje mi się że już tę historię gdzieś słyszałam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilko po pierwsze coś czuję że jesteś z Częstochowy/okolic a po drugie nawet jakbym bardzo bardzo bardzo chciał to..... nie mogę uśmiech mój dobry kolega. przykro mi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

froog7 napisał:
apropo's parku to znajomy policjant z Częstochowy opowiadał jak kiedyś na patrolu w dzień w parku młodzi dość wylewnie okazywali swoje uczucia.
hehe, a zdradzisz który to znajomy policjant? Oczywiście na priva oczko bo zdaje mi się że już tę historię gdzieś słyszałam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panna_na_niedźwiedziu
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 155
Skąd: Lbn

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2013, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha jaki fajny temat! Very Happy

Czytając Wasze wypowiedzi tyle fajnych rzeczy mi się przypomniało... lol

Notorycznie w samochodzie w lesie/na łące - bo kiedy zaczynaliśmy się spotykać mieszkałam jeszcze z rodzicami, a TŻ też z rodziną - za to oboje mieliśmy swoje samochody, więc poczekać aż się ściemni, za kółko i heja do lasu Very Happy Kilka razy było dość strasznie, bo "coś słyszałam" i wywalałam TŻ w środku akcji z samochodu, żeby sprawdził czy nic się nie dzieje idiota

Na łące w biały dzień - łąka była obok domów i dość dużego zabytkowego obiektu, pod którym był mały park, kamery i mnóstwo spacerowiczów. Ja ich z oddali widziałam dość dobrze - więc jeśli oni wpadli na pomysł, żeby popatrzeć na łąkę to nas chyba też widzieli jak na dłoni... Embarassed

W pokoju u rodziny TŻ - spaliśmy w salonie, z którego było wejście do łazienki, a jego rodzina lubi w nocy "pielgrzymować" na siku - w tamtym czasie w mieszkaniu były jeszcze jego siostra i babcia. Kilka razy prawie nas nakryły, w sumie pewnie się domyślały, bo głupie nie są Rolling Eyes

U rodziców TŻ podobna sytuacja, chociaż oni na szczęście nas nie nakryli, ani nawet nie byli blisko. Ale też w pokoju przejściowym do łazienki.

Poza tym zdarzało mi się przemycać TŻta do domu na noc, mimo braku zgody moich rodziców i kochać się z nim tuż za ścianą (sąsiadujące pokoje) oczko Chyba nie zauważyli, nie wiem język

Kiedyś w knajpianym wc. U przyjaciół na kanapie, u dalszej rodziny w ich łożu małżeńskim, we wszelkich wannach i pod prysznicami. Chyba tyle (?)

p.s. A, no i jeszcze na zapleczu w pracy u TŻ uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raczkaadam
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 11:58    Temat postu: Miejsce Odpowiedz z cytatem

Moje najlepsze miejsce to w parku gdy wracalismy z imprezy w nocy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Durolas
Gość





PostWysłany: Czw 12 Gru 2013, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pokoju obok pokoju rodziców. W parku to trochę hardcore dla mnie język
Powrót do góry
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w aucie u mnie na wielkim osiedlu - dookoła same parkingi plus chodnik uśmiech
A tak to średnio 2 razy w miesiącu w domu pięknego, gdy za ścianą są rodzice haha oni się zawsze zamykają i my też, dziwnym trafem zawsze telewizor gra w jednym i drugim pokoju Cool
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 7 Mar 2015, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Durolas napisał:
w pokoju obok pokoju rodziców. W parku to trochę hardcore dla mnie język

? w pokoju obok pokoju rodziców to coś szalonego? Robiłam tak gdzieś 3 lata, jeszcze z poprzednim facetem :p


W samochodzie pod restauracją, na weselu kumpla
Pod prysznicem w akademiku (nie muszę mówić, że prysznic na korytarzu)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaminka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2015, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mnie tylko wywalili z restauracji jak sie z moim w łazience obściskiwałam, nawet nie było poza tym nic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anno15
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No powiem, że historie niektóre na prawdę jak z filmu. Jak nie mam niestety aż takich ciekawych historii do podzielenia się język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 23 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group