Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GDZIE ZROBIĆ WESELE???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie by obecnie zadowoliła nawet impreza w ogrodzie!
Zwłaszcza, że wszechobecne są cateringi, namioty, obsługa i nawet firmy do zawieszania dekoracji na wysokościach jak tutaj- wysokosciowka.org.
Uważam, że to genialny pomysł na imprezę weselna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dakowski_Dwor
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Dakowy Mokre koło Poznania

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukają Państwo urokliwego miejsca to zapraszamy serdecznie do Dakowskiego Dworu uśmiech Organizujemy wesela do 110 osób. Oferujemy bogate menu, które można dowolnie modyfikować. Nasz obiekt zlokalizowany jest 30 km od Poznania.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
danielaa90
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy wesele w romantycznym, zabytkowym dworku - jeśli cenicie piękne wnętrza i urokliwe otoczenie, to dworek będzie idealnym miejscem na przyjęcie weselne. Odpowiednie miejsce na wesele najłatwiej znaleźć przez internet, na http://saleilokale.pl jest przydatna wyszukiwarka sal do wynajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roksidress
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol:czzesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
europaka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was organizował może przyjęcie pod chmurką? wiem, że są takie miejsca gdzie można zorganizować takie przyjęcie jednak chciałabym poznać waszą opinię.
_________________
Wysyłaj tanio paczki Anglia Polska.
https://euro-paka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila3
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Sty 2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie sobie zerknąć w google jak wygląda restauracja Blue Cactus . Mają piękną sale na 250 gości weselnych. Para młoda może zrobić sobie sesje ślubną w parku Morskie oko, który jest obok sali. Miejsce to Warszawa, mokotów. Polecam zerknać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nospala
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Nie 26 Lut 2017, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co trzeba zrobić organizując wesele to wybrać salę bo to ona determinuje nas do terminu. Musimy się podporządkować właśnie sali. Takie realia, dobrze jest wybrać odpowiednią do naszych oczekiwań salę. Ja długo jeżdziłam nim mi się spodobała sala, nie chciałam robić wesela byle gdzie. Moim faworytem jest ta sala https://www.hotelponiatowski.pl/wesele-warszawa i cieżko mi teraz coś wybrać porównując do tej sali inne. Tu jest pięknie, okkrągłe stoły, pokoje w cenie wesele, ogród duży z jeziorem, z placem zabaw dla dzieci. Do tego 6 posiłków ciepłych w cenie. Wiele zalet i oferta atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patky
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 28 Lut 2017, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, sala jest chyba najważniejszym aspektem przy przygotowaniach do wesela. Jeżeli ktoś z Warszawy poszukuje naprawdę klimatycznego miejsca, to mogę polecić Blue Cactus. Posiadają oni salę, która pomieści do 250 osób, dwupoziomowa, ma również bezpośrednie wyjście do ogródka, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć po tańcach na parkiecie. Warto się zapoznać z ich ofertą,szczególnie, że przygotowywane menu jest również bardzo smaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rober
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś zna jakieś fajne miejsce w Trójmieście?
_________________
nowe mieszkania na sprzedaż gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chyba jedno z najważniejszych pytań. Zazwyczaj poszukiwanie takich sal weselnych trwa bardzo długo bo nie wiemy na co mamy zwrocić uwagę. Moim zdaniem przed rozpoczęciem poszukiwań, warto poczytać takie artykły http://hotelnabloniach.pl/blog/ , by pomogły w odnalezieniu idealnego miejsca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group