Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Menu na Wielkanoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 19 Mar 2017, 10:49    Temat postu: Menu na Wielkanoc Odpowiedz z cytatem

Wielkanoc tuz, tuz to raz. Co podac na Wigilie i Boze Narodzenie, to kazdy mniej wiecej wie, to dwa. Ale oprocz swieconki na swiateczne sniadanie, co podac dalej?pytajnik
Co podajecie na sniadanie wielkanocne i dwa swiateczne obiady? Jakie ciasta pieczecie - baby, mazurki? Czekam na inspiracje i przepisy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj powiem Ci,że w tym roku sama mam nie lada problem bo zupełnie nie mam pomysłu na to co przygotować na Wielkanoc. Szczegolnie,ze wielkanoc w tym roku jest u mnie w domu i chciałabym w jakiś sposób zaskoczyć gości.

Jak na razie znalazłam przepis na przystawkę.Zamierzam upiec tradycyjny domowy pasztet
https://www.przepisy.pl/przepis/pasztet-domowy-z-lesnymi-grzybami

Z dodatkiem leśnych grzybów.Chętnie jednak poczytam inne przepisy i propozycje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesmarionet
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 13

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2017, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez żurku to nie wielkanoc, więc obowiązkowo, faszerowane jajka na sałatce, szynka domowej roboty, biała kiełbasa, filet z kurczaka w galarecie, babka, mazurek no i sernik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zostaje w domu i już wiem dokładniej jak sobie ładnie ostroję właśnie na święta stół https://ladnydom.pl/Ogrody/56,113385,11444105,Proste_sposoby_na_wyjatkowa_oprawe_wielkanocnego_stolu_.html Chce mieć bardzo ładnie i wybitnie elegancko, wiec to będzie konkret
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku chciałabym trochę eksperymentować z daniami, głównie z ciastami. Planuję zaskoczyć rodzinę i zrobić dla nich ulubione ciasto większości, czyli napoleonki. Wiem, że to nie jest łatwe zadanie i mogę je kupić, ale takie zrobione samodzielnie będą lepszym pomysłem. Już nawet mam przygotowany przepis, jaki będę testować - https://www.kaufland.pl/przepisy/wyszukiwarka-przepisow/przepis.napoleonki.r_id=PL_328.html - nie wydaje się on bardzo skomplikowany, ale trochę czasochłonny. Mimo to jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie i jaki będzie ostateczny efekt! uśmiech Trzymajcie kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
earlene07
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie może zabraknąć jajek faszerowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na Wielkanoc to obowiązkowo żurek a na święta pierogi, alee.... z fetą i suszonymi pomidorami Very Happy
Poza tym, na święta zamawiam zawsze zdrowe słodycze na prezenty dla dzieciaków. Jak ktoś szuka, to polecam zamawiać z tej firmy: https://b2b.stewiarnia.pl/pl

Szczególnie, że ostatnio coraz więcej rodziców zwraca uwagę na to, jakie smakołyki dostają ich dzieci i w sumie rozplanowanie tego jest prawie jak opracowanie menu na Wielkanoc czy wigilię oczko
_________________
Boho rządzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2023, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo szczerych chęci, często brakuje mi pomysłu na wykonanie świątecznych potraw. Nigdy wcześniej nie szukałam na to rozwiązania, a w tym roku udało mi się znaleźć wpis: https://naskrajnej.pl/2023/02/10/wielkanocne-menu-najlepsze-propozycje-dan/ . Myślę, że taka propozycja dań Wielkanocnych nie jednego uratuje przed rutyną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madaline.feil
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Sie 2023, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kolejne święta chciałabym pomyśleć o zupełnie innych potrawach - bardziej nowoczesnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group