Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czarne róże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, czarne róże... No to dość hardkorowo Very Happy Myślę, że zapalonym miłośnikom klimatów gotyckich itp takie coś mogłoby nawet podpasować, ale jeśli mówimy o konwencjonalnym ślubie i parze młodej bez specyficznych zainteresowań, to chyba niekoniecznie... Jednak czerń jest kolorem dość mocno osadzonym w zupełnie innych typach uroczystości i ja bym się wręcz obawiał, że ktoś może bardzo opacznie zinterpretować taki akcent w bukiecie... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Camilka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko odpowiednio dobrane może wyglądać pięknie i gustownie. Ważne, aby wybrać najlepszą kwiaciarnie http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-warszawa/ Kwiaty powinny być piękne i świeże. Są bowiem elementem dekoracji i bez nich sala czy kościół będą wyglądać nie pełnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czarne róże to tak bardzo nietypowo, inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mam być szczera to czarne róże mino iż maja swój urok, to jednak kompletnie nie przemawiają do mnie jako bukiet ślubny, przyznam iż to byłoby bardzo specyficzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny jako ulubiony kolor... a to jest w ogóle kolor? język dla mnie albo coś jest czarne albo białe albo w jakims kolorze język nno dobra, żartuję sobie trochę. Jak dla mnie bardzo odważny pomysł, chociaz już prędzej bym wzięła czarne róże niż suknię w jakimś odważnym kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoollaannttA
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 20 Lut 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej wizualizacji masz pokazane fajny przykłady takich bukietów. Wyglądają one bardzo ciekawie. Wszystko to kwestia indywidualnych predyspozycji.
Każdy wybiera sobie takie ułożenie, które mu w danym momencie najbardziej pasuje, najczęściej w zależności od okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie pogrzeb aby stawiac na czarne róże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lagatitas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 29 Mar 2017, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odważne posunięcie. uśmiech Jednak jeśli cala ceremonia byłaby w klimacie mroku, to można się na coś takiego zdecydować. oczko
_________________
wesele Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrego domu pogrzebowego w Warszawie to zobaczcie tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Ten zakład zajmie się profesjonalnym załatwieniem wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Zajmują się przygotowaniem pogrzebów katolickich a też świeckich. Moim zdaniem to najlepszy z-d pogrzebowy w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas prędzej lub później będzie musiał pochować bliską osobę i wtedy warto korzystać z oferty dobrego domu pogrzebowego który pomoże nam przejść tą sytuację i szybko i komfortowo. Ja zdałam się na pomoc http://kalia.katowice.pl/ i ci wywiązali się bardzo profesjonalnie z powierzonych zadań. Formalności poszły szybko a sam pogrzeb był poprowadzony tak jak chciałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group