Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pajmon81
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 22 Gru 2016, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam bardzo dużo osób, które są tylko i wyłącznie po studiach psychologicznych i obecnie prowadzą swoje prywatne gabinety psychologiczne. Wśród moich znajomych mam 3, którzy zaraz po skończeniu studiów otworzyli swój gabinet. Niezbędne są jednak znajomości w początkowej fazie, a później już lecą klienci z polecenia. Nie widzę więc również sensu by w jakiś sposób przekreślać studia psychologiczne.
_________________
http://www.grzegorzkurowski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 18 Mar 2017, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślicie, że zlecenie napisania pracy magisterskiej jest dobrym pomysłem? Sam, nie mam na nią czasu. Znalazłem nawet firmę, która tego typu usługi ma w swojej ofercie: pisanie prac. Czy ktoś z niej korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandflower
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Wto 28 Mar 2017, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam studia psychologia na WSE w Krakowie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/psychologia-nowosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Czw 27 Kwi 2017, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko miałabym ku temu możliwości to osobiście zdecydowałam się na studia zagranicą a konkretnie w Anglii. Znacznie wyższy poziom nauczania a co za tym idzie większe szanse na rynku pracy. Polecam Wam tą stronę https://studiujwanglii.pl/, można tam znaleźć najważniejsze informacje na temat uczelni czy kierunków a także poczytać opinie innych studentów.
Powrót do góry
Vorsul
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Sie 2017, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii studiów zaocznych ciekawe kierunki biznesowe i marketingowe możecie znaleźć w poznańskim Collegium Da Vinci, jeżeli interesuje was nauka w sercu Wielkopolski. Jak dla mnie to doskonała okazja, głównie ze względu na fakt, iż zdobywam doświadczenie pracując w Poznaniu. Mogę to wszystko idealnie połączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wimic
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 12 Wrz 2017, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może kosmetologia lum medycyna estetyczna? Nie musisz po tym koniecznie pracować w zawodzie, ale na przykład sprzedawać sprzęt medyczny do takich zastosowań. Jak ostatnio patrzyłam to hurtownia ze sprzętem medycznym - http://medikapoland.com/ ma bardzo atrakcyjne ceny i wiele możliwości współpracy, które na pewno by Ci się spodobały!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wybór kierunku studiów to sprawa indywidualnych preferencji i nikomu nie powinno się narzucać co powinien robić i co studiować, bo to nie o to chodzi. Każdy ma inne zdolności i inaczej siebie widzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego studenta bardzo pomocnym będzie wybór nowego sprzętu, na którym bedzie mógł się uczyć, a jednym z takich jest napewno coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-lenovo-thinkpad-t460p-specyfikacja-techniczna-opis-serii-recenzja/4676/ Moim zdaniem laptop to obowiązkowy sprzęt każdego studenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilly898
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego co chcesz studiować i w jakich dziedzinach się dobrze czujesz uśmiech Ja np. od zawsze wiedziałam, że chcę studiować prawo i uparcie do tego dążyłam. Wyjechałam na studia do Wrocławia na Wyższej Szkole Prawa. Jestem już na ich końcu, odbywam staż w kancelarii i idzie mi doskonale. Mamy super kadrę, zajęcia są bezstresowe i ciekawe, fajne, komfortowe warunki na kampusie, dużo wydarzeń organizowanych przez uczelnię. Nie ma się do czego przyczepić. Według mnie to był super wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo to faktycznie świetny wybór. Trzeba jednak być gotowym na naukę, a nie na wieczną zabawę oczko Na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi https://www.ahe.lodz.pl/ nowy kierunek to prawo. Nie znam za bardzo uczelni, tym niemniej kilka pozytywnych opinii słyszałam. Poza tym to Łódź, a tu bardzo dobrze traktuje się studentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group