Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca za granicą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zochares
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 27 Lut 2017, 14:32    Temat postu: Praca za granicą Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Szukam opinii temat pracy jako opiekunka w Niemczech. Słyszałam, ze opieka za granicą jest na wysokim poziomie dlatego jest dobrze płatna, ale chciałam tez zasięgnąć neutralnej opinii. Znacie może tą agencje http://gsma24.pl/oferty-pracy/opieka/ spodobała mi się jej oferta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 10 Mar 2017, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam preferuję pracę w Polsce...
_________________
Natomiast Melissa zawsze była prymuską i królową balu maturalnego, która po zjedzeniu jednej czekoladki z koniakiem twierdziła, że jest zalana w trupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce nie da się zarobić tyle samo co za granicą wykonując tą samą pracę. Przykładem może być opiekunka dla seniorów. Na terenie Niemiec jest to zajęcie bardzo cenione, u nas niekoniecznie. Ze strony https://bravecare.pl/premie/ dowiedziałam się, że za okres świąteczny spędzony ze swoim podopiecznym należy się premia. Nie dziwię się więc, że wiele osób rezygnuje z takiej pracy u nas i podejmuje ją poza granicami kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sob 1 Sie 2020, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencja pracy to prywatna firma, która świadczy usługi podobne do tych realizowanych przez powiatowy urząd pracy. Jeśli macie trudność ze znalezieniem pracy, to warto zgłosić się do MG Solutions.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2021, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chce się pracować jako opiekun osoby starszej lub opiekunka do dzieci, warto zrobić zawodowy dyplom przed wyjazdem. W Cosinus za darmo! https://www.cosinus.pl/krakow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlang
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Strzelce Opolskie

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że rynek w Polsce zmienił się i nie trzeba wyjeżdżać z kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pracy w takim charakterze, to sprawdzaj w sieci ogłoszenia o pracę na odpowiednich portach np. https://pokato.pl/praca Akurat takie ogłoszenia pojawiają się dosyć często.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacek_col
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob 3 Kwi 2021, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad ucieczką do pracy poza granice kraju, jeśli nie będę miał tutaj perspektyw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pracę za granicą to uważam, że nie każdy nadaje się na taką rozłąkę. Ale to już każdy sam o tym decyduje. Ale mimo to uważam, że bardzo ważne jest to aby zrobić może jakieś badania rynkowe praca dzięki czemu znacznie łatwiej będzie nam znaleźć tę pracę. Bo jednak są takie zwody w których znacznie szybciej uda nam się znaleźć pracę a są takie mniej interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group