Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 432, 433, 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 8 Mar 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O niemampomyslu gratulacje uśmiech - troche przejsc miałaś, a teraz mam nadzieję już będzie książkowo. Mocne kciuki.
Patrycja na pewno już po wszystkim uśmiech

Zleciało, zleciało - raptem kilka dni niby zostało. Na razie nic nie zapowiada, dziś mam wizyte ostatnio dla pewnosci kazał mi leżeć, bo sie poskracało wszystko, a chciał mieć pewność, że płucka bedą rozwinięte. Żeby mi nie zalecił teraz odwrotnie - mega aktywność na wypędzanie Very Happy
Samopoczucie lepsze tylko samodzielność opadła. Niby brzuch z mojej perspektywy nie duży, na zdjęciach spory, a utrudnia jak nie wiem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 8 Mar 2017, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, nie ma na co czekać, kończę powoli studia, więc lepszego momentu nie będzie. oczko
Chcę bez przerw zrobić staż i specjalizację, bo szybko wypada się z obiegu. No, chyba, ze nasze warunki mieszkaniowe się poprawia, to może jeszcze na koniec specki 3 Very Happy A jak nie, to po.

Oldzia, dzięki uśmiech No u nas nigdy chyba nie będzie kolorowo, dziec rośnie, ale ja non stop chora, 3 antybiotyk się szykuje, Lila z reszta tez..A tu tyyle zajec, nauki... Także dziękuje za kciuki, przydadza się bardzo! Ja za Was tez trzymam, juz niedługo zobaczysz maleństwo! uśmiech

Mani, jak połówkowe?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 12 Mar 2017, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny zapomniałam troszkę o forum , ale u nas w porządku.
Tylko jestem bardzo duża kto mnie spotyka pyta czy tam na pewno jest tylko jedno dziecko, lekarz mówi żeby się nie przejmować takim gadaniem a Helenka rozwija się prawidłowo.
Szykujemy już pokoik łóżeczko zakupione, troszkę ubranek, wózek już też mamy zaraz wkraczamy w 30 tydzień bardzo się na to cieszę. Gratuluję wszystkim poznania płci
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 12 Mar 2017, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny uśmiech Melduje z prawie 2-tygodniowym opóźnieniem że u nas wszystko super.

Na porodówce było naprawdę dobrze, to cc zniosłam dużo lepiej niż przy Anie. Cc miałam 28 lutego, mały został wyjęty tak jak siostra o 13.50, ważył 3340 gram i miał 53 cm. Zabieg robiła nasza lekarka prowadząca przez co czułam się dużo pewniej. Wyciągła Szymona i zanim przecięła pępowinę pokazała mi go przez parawan, oczywiście obie zostałyśmy obsikane Very Happy

Bardzo szybko doszłam do siebie, w sumie na 3 dzień już śmigałam, a dzisiaj już nie czuję żebym w ogóle była po takiej operacji. Najgorzej zniosłam rozłąkę z Anastazją, ale i tak emocjonalnie lepiej to wszystko przeszłam niż ostatnio.

Siostra przyjęła brata cudownie, nie spodziewałam się takiej reakcji. Cały czas go całuje w główkę, przynosi kocyki, misie itp. Jedynie co to zwraca na siebie uwagę np rozlewa picie na podlogę albo rzuca przedmiotami, ale poza tym jest dobrze. Przy dwójce dzieci mam więcej cierpliwości, radzę sobie dobrze, czasem nie mam siły ale jestem szczęśliwa. Męża mam cały czas przy sobie, także jak tylko wraca z pracy od razu zajmuje się Aną i ja mam czas żeby odpocząć. Wiadomo że podwójne macierzyństwo nie jest usłane różami ale daje dużo radości uśmiech

A mam kategoryczny zakaz zachodzenia w ciążę przez kolejne 3 lata bo blizna po cc była zbyt cienka i lekarka mówi, że dobrze że nie zaczęło się nic dziać pod koniec ciąży. No ale już nie ważne, jesteśmy cali, zdrowi i mamy się dobrze.

Życzę Wam wszystkim nudnych końcówek i szczęśliwych szybkich porodów uśmiech Postaram się tu zaglądać i odzywać ale nie ukrywam że z czasem to teraz różnie u mnie jest. Trzymajcie się ciepło mamuśki :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 13 Mar 2017, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bukiet Super, Patrycja, gratulacje bukiet
I fajnie, że u pozostałych brzuchatek też wszystko dobrze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 7 Kwi 2017, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Patrycja! I gratuluję też Oldzii uśmiech

Co tam u Was słychać? uśmiech Ja w tym tygodniu robiłam obciążenie glukozą i wyszło mi lekkie przekroczenie, także od razu zaczęłam dietę i czekam na glukometr, żeby zacząć mierzyć stężenie cukru we krwi. We wtorek mam wizyty u specjalistów, więc pogadam z nimi, ale i tak wiem, że nie ominie mnie dieta, więc nie było na co czekać uśmiech Poza tym wczoraj byliśmy na echo serca i nasz synek ma zdrowe serduszko i mózg również dobrze się rozwija uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 9 Kwi 2017, 3:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Mani. Troche z opoznieniem, ale tez melduje, że jest już nas trójka w rodzinie. Nazwaliśmy w koncu syna Dawid urodził sie 3250g w dn. 11.03, słodki i zdrowiutki - niech tak juz zostanie uśmiech
Pocieszne dziecie z niego ma swoje gorsze chwile, ale nie mozemy narzekać też oby jak najdluzej.
Karmienie piersia to straszna walka o przetrwanie. Umęczylismy się, ale jakoś dajemy rade.
Tego dnia co pisałam o wspomnianej wizycie lekarz skierowal mnie do szpitala na ktg i tam juz zostalam. Byl problem z za szybkimi skokami tetna. Porod byl okrutnie ciezki. Wywolywany z cewnikiem i oxy. Po wielu godzinach zakonczony i tak cieciem. Nie chce straszyc, ale jeszcze mam traume. Trzymam kciuki, aby Wam poszlo gladko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Maj 2017, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka, Lioness jak się czujecie? Tynka Ty już na końcóweczce uśmiech

Oldziiaa gratuluję zdrowego synka :* Jak się chowa? uśmiech Nauczyliście się już siebie pewnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas mniej niż miesiąc do terminu Very Happy Ostatnio Dorotka ważyła 2700, ale jeszcze się nie wybiera na drugą stronę brzucha. Mamy już wszystko kupione, torba do szpitala spakowana, tak więc czekamy uśmiech
Też się zastanawiałam jak Tynka, czy już rozpakowana? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś ujrzałam dwie kreski na teście!wykrzyknik uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 432, 433, 434, 435, 436  Następny
Strona 433 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group