Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

śmiech ze szczęścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Nie 22 Lut 2015, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
To jestem tutaj chyba jedną z nielicznych, która nie boi się swojej reakcji. Jakoś mało rzeczy mnie tak bardzo stresuje (ostatnio chyba egzamin na prawko 6 lat temu). Także kieliszek wina przed mszą i będzie cacy Very Happy



Od razu 0,7 język się rozdrabniać będziesz Very Happy język Żartuję a tak serio to gratuluję Ci wewnętrznego spokoju. Bo ja to się boję że cała dygotać będę.
'
A po ślubie zacytuję sobie cytat ze Shreka " jakoś poszło ośle,jakoś poszło" język język język język język język język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:


Od razu 0,7 język się rozdrabniać będziesz Very Happy język Żartuję a tak serio to gratuluję Ci wewnętrznego spokoju. Bo ja to się boję że cała dygotać będę.
'
A po ślubie zacytuję sobie cytat ze Shreka " jakoś poszło ośle,jakoś poszło" język język język język język język język

Lepiej nie 0,7 bo przenosi się przez próg, a nie do ołtarza :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt:) lepiej przed ołtarzem nie wyrżnąć język

Co do przenoszenia przez próg to już to widzę jak M mnie przenosi jak teraz by wziął na ręce się doprosić nie mogęjęzyk Zresztą będzie miał zbyt łatwo bo schodów na sali nie ma język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniakowal86
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Sob 14 Mar 2015, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku będzie pewnie podobnie lol ale cieszy mnie to, że nie jest to odosobniony przypadek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 15 Lis 2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam sporo osób, które tak mają oczko nie przejmuj się uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 1 Mar 2017, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to strasznie się stresuję że brzuch mnie rozboli, chyba będę musiała żażyć jakiś arsenał na uspokojenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group