Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny kąt i kredyt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ładniutka ta kuchnia i faktycznie nie taka bardzo droga. A jaką masz podłogę, bo nie widać na zdjęciach? Osobiście postawiłabym na panele podłogowe, ale to trochę niestandardowy wybór jak do kuchni. Nie przepadam za płytkami, chciałabym ograniczyć je jedynie do łazienki. Teraz zresztą jest coraz więcej rodzajów paneli http://www.ceneo.pl/artykuly/jak_wybrac_panele_podlogowe i myślałam, że coś z tego wybiorę. Wiecie może, czy jak się kupuje przez internet to też można liczyć na zwrot środków za niewykorzystane materiały, jak to ma miejsce w sklepach budowlanych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei uwielbiam płytki, dają o wiele lepsze możliwości kompozycyjne. Odpowiednio dobrany zestaw płytek może zdecydowanie ożywić kuchnię i stworzyć ciekawy klimat. Fajne propozycje wzorów widziałam na http://plusoutlet.pl/do/cat/plytki_ceramiczne/Plytki-ceramiczne,-gresowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też lubimy płytki ale kamienne. Chcemy takie zrobić w łazience: https://tekstodajnia.pl/plytki-z-kamienia-naturalnego-ekskluzywne-i-trwale/ Bardzo mi się podobają, są trwałe i wygląda to naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krymandza
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 10 Kwi 2017, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wzięliśmy kredyt i teraz się przeprowadzamy uśmiech Dużo rzeczy nie mieliśmy, bo mieszkaliśmy w wynajmowanej kawalerce, więc do przeprowadzki wystarczyły przesyłki DHL. Gdybym miała się kiedyś przeprowadzać z tego domu, to wtedy trzeba chyba nająć tira Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 11 Kwi 2017, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez kredytu się nie da, niestety chyba że wygrasz w totka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2017, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem też nie pochodzimy z bogatych rodzin i kilka lat temu zdecydowaliśmy się na kredyt, ale niestety skusiliśmy się na ofertę kredytu we frankach. Wiadomo jak wygląda nasza sytuacja, ale podjęliśmy już współpracę z Kancelarią Primus www.pozewfranki.pl. Oni pomagają między innymi w przewalutowaniu kredytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lovett
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2017, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tu znajdziecie interesujące Was porady portfel24.eu/forum/Pozyczka-od-18-lat
_________________
Szczęście w życiu to lipa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 9 Maj 2017, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o kredytach hipotecznych, to uważam, że chcąc wybrać najkorzystniejszą ofertę, warto skorzystać z usług doradcy kredytowego. Ci, często są w stanie zaproponować lepsze warunki, niż gdybyśmy udali się bezpośrednio do banku. Sam, mogę polecić Panią Kingę Jędrzejewską, która nie tylko przejrzała ze mną wszystkie oferty, ale też wzięła na siebie zdecydowaną większość formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia172
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 2 Cze 2017, 10:00    Temat postu: co się stało, to się nie odstanie Odpowiedz z cytatem

Nie będę narzucała tutaj konkretnego banku, ale pamiętaj ubezpiecz dobrze nieruchomość. Ja wzięłam kredyt od razu z ubezpieczeniem i się okazało, że płaciłam za nic. Zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania za straty. Sprawdziłam i rzeczywiście w owu było wyłączenie odnośnie zdarzenia, które mnie spotkało. Czytajcie dokładnie umowy. Szukałam potem drugiego ubezpieczyciela i trafiłam na stronkę http://ubezpieczeniekredytowe.pl/. Jest tam dużo fajnych porad. W końcu myślę, że jestem dobrze chroniona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do paneli podłogowych. Ostatnio pojechałam do sklepu Eurodom w Gdańsku właśnie po to, by poszukać jakichś paneli do swojego mieszkania. Koleżanka poleciła mi ten sklep, bo sama kupowała w nim panele początkiem roku. W oczy rzuciła mi się od razu szeroka oferta, jest w czym wybierać. Znalazłam idealne panele do salonu, ale myślę że wrócę tam jeszcze w przyszłym miesiącu i kupię coś do dwóch pozostałych pokoi. Sklep ma swoją stronę, więc zostawię link jakby ktoś chciał przejrzeć panele przed pojechaniem na miejsce: http://eurodom.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 56 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group