Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja (Jaki kolor przewodni dla tej sali?)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madalajn
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 25 Sty 2017, 14:07    Temat postu: Dekoracja (Jaki kolor przewodni dla tej sali?) Odpowiedz z cytatem

Osobiście myślę nad brzoskwiniowym/łososiowym/beżowym ale piszę by się doradzić. Jakieś pomysły? Sala jak widać w stylu barokowym. Na krzesłach będą białe pokrowce. Mam totalny mętlik. Wciąż nie mam koloru przewodniego a wypadałoby już szukać zaproszeń. Pomóżcie! uśmiech




_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalisi
Gość





PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że łososiowy byłby elegancki.
Powrót do góry
livall
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 8 Lut 2017, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może biel i złoto? Myślę, że mogłoby to być naprawdę piękne połączenie:)
_________________
Pierwszy na świecie inteligentny kask rowerowy livall.
http://livall.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana_bullfinch
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sob 11 Lut 2017, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na głęboką czerwień http://www.wesele-slub.com/gleboka-czerwien-na-twoim-weselu/ pytajnik Wydaję mi się, że to całkiem dobre rozwiązanie, zawsze coś bardziej oryginalnego i wyrazistego niż róż, który niestety króluje na weselach. Przy okazji przypomniało mi się wesele, gdzie były trzy druhny i każda w czerwonej sukience - wyglądało to bardzo fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Wto 14 Lut 2017, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wystrój sali powinien komponować się z bukietem panny młodej. Do tego można dobrać też sukienki druhen. Można zainspirować się http://amarantkwiaty.pl/kompozycje-kwiatowe/ i wcale nie musi to być rózowy kolor. Możliwości jest wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalisi
Gość





PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ta czerwień jest piękna, zwłaszcza róże i piwonie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group