Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Suknie ślubne 2016 Fryzury ślubne 2016 Suwaczki na PULPIT WINDOWS Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Restauracja czy Remiza czyli: co się opłaci a co warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanuszPodkarpacie
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob 18 Lut 2017, 18:51    Temat postu: Restauracja czy Remiza czyli: co się opłaci a co warto? Odpowiedz z cytatem

Przed tym dylematem nie jednokrotnie stają młodzi. Trzeba wziąć pod uwagę, że zamawiając przyjęcie w Restauracji mamy o wiele większy komfort czasowy w tygodniu przed weselem, jednak przy odpowiednim rozplanowaniu i zsynchronizowaniu wszystkiego wcale nie jest tak ciężko, a kapitału oszczędzić można sporo. My wybraliśmy wersję z Remizą, wszystkie wydatki oraz informacje spisywaliśmy, czym teraz postanowiliśmy się podzielić Smile

Na początku statystycznie w skrócie:
termin: VIII.2016r
zaproszonych: 207osób
potwierdziło i przyszło 152 osoby + orkiestra + kamera + fotograf
czas zabawy: 2,5 dnia
koszt 40 663zł


W powyższej kwocie wliczone jest absolutnie wszystko, łącznie z usługami, dokumentami, stroje, po prostu wszystko Smile Gdy sprawdzaliśmy oferty restauracji to w tym samym standardzie cała impreza by nas wyszła coś koło 80 tyś złotych. Przy imprezach na mniej ludzi(100) i np jeden dzień może już tak duża różnica procentowa, ponieważ są pewne koszty stałe, ale tutaj różnica jak widać jest znaczna Smile

Jeśli chodzi o czas, to na poważnie zaczęliśmy pewne sprawy załatwiać w grudniu, miesiąc przed weselem wszystkie popołudnia zajęły nam na sprawach związanych z weselem, a tydzień przed i 3 dni po zakończeniu imprezy poświęcaliśmy całe dnie. Dodatkowo w tym czasie pomagali nam rodzice. Ogólna filozofia była taka żeby do wszystkiego co większe zatrudniać ludzi, a samemu synchronizować przebieg prac, zakupów itd.

Ze ciekawostek:
-wody mineralne gazowane i niegazowane nie szły za bardzo, za to małych szklanych tymb@rków ile by nie było to by pewnie poszło Very Happy
-kelnerki nie wiedziały że dzieciom na toast przewidzieliśmy Helene
-przeliczyliśmy się z zaproszeniami tj. stwierdziliśmy, że sami zrobimy, bo mamy dużo czasu do wesela, ale jednak ostatecznie zamówiliśmy.

Co zostało:
połowa wódki bo poszło dużo "łiski"

a teraz same konkrety czyli spis wszystkiego co potrzebowaliśmy żeby zorganizować wesele w taki sposób wraz z kosztorysem i na końcu kalendarz z zadaniami na: "ostatni tydzień" - może się to po części też przydać tym którzy planują wesela w Restauracji gdyż spisane są nie tylko czynności związane z jedzeniem i balangą Very Happy


[code]
==================================================================================
KOŚCIÓŁ:
==================================================================================
2016-06-19 22:13:53
ilość: 1
cena za sztukę: 200zł
zapłacono: 200/200zł
________________________________________
5. ORGANISTA
________________________________________

2016-06-08 20:50:24
ilość: 1
cena za sztukę: 100zł
zapłacono: 100/100zł
________________________________________
4. KOŚCIELNY
________________________________________

2016-06-29 19:23:02
ilość: 1
cena za sztukę: 200zł
zapłacono: 200/200zł
________________________________________
3. PRZYBRANIE zakonnicy
________________________________________

2016-06-29 19:23:43
ilość: 1
cena za sztukę: 50zł
zapłacono: 50/50zł
________________________________________
2. ZAPOWIEDZI w XXXXXX i XXXXXXXX -> XXXXXXX przy okazji płacenia za msze
________________________________________

2016-06-30 19:00:46
ilość: 1
cena za sztukę: 454zł
zapłacono: 454/454zł
________________________________________
1. KOŚCIÓŁ XXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX
- Msza o godzinie 14:00

Informacja u ks. Proboszcza:
-pół roku wcześniej, tel. XXXXXXXXXX

Potrzebne dokumenty:
-metryki chrztu świętego, z adnotacją o bierzmowaniu wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed zgłoszeniem,
-świadectwa przyjęcia sakramentu bierzmowania (jeśli nie jest wpisane w metryce chrztu),
- świadectwa ukończenia kursu przedmałżeńskiego,
-dowody osobiste obu małżonków,
ostatnie świadectwo katechizacji,
- świadectwo ukończenia katechezy przedmałżeńskiej,
-zaświadczenie o odbyciu rozmów w Parafialnej Poradni Życia Rodzinnego,
-świadectwo wygłoszenia zapowiedzi w Parafii drugiej strony,
- personalia dwóch świadków (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania),
-trzy egzemplarze zaświadczenia o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego z Urzędu Stanu Cywilnego (wystawione nie dawniej niż trzy miesiące przed wizytą w kancelarii),
-zaświadczenia o spowiedzi.

wejście od XXXXXXXX/plebani/XXXX ugadać się żeby podpisali kartki od proboszcza

do zapłacono dopisałem 20zł za materiały z poradni i 50 na mszę na kursie oraz 84zł w urzędzie stanu cywilnego zaświadczenie z zapowiedzi wybrane, spowiedź

300 Księdzowi

w piątek zadzwonić o księdza i czytania,

świadek ma zgłosić obraz i podpisać się pod umową i 15 min przedemszą i karteczki ze spowiedzi i obrączki. i możliwe że dowody osobiste

po mszy pod pisaniu umowy pod figurę, i odebrać odpis do cywilnego
dzieci z obrazem siedzą na przeciw ambony
rodzice blisko nas do znaku pokoj

==================================================================================
SALA:
==================================================================================
2016-08-01 15:56:30
ilość: 1
cena za sztukę: 659zł
zapłacono: 659/659zł
________________________________________
3. MEDIA (woda, prąd, gaz)
________________________________________

2016-07-19 07:37:48
ilość: 1
cena za sztukę: 300zł
zapłacono: 300/300zł
________________________________________
2. NACZYNIA
(cukierniczki, otwieracze, kluczyki do pokoju z alkoholem, własne kłódki, statywy na serwetki)
Sprawdzić czy nie pęknięte!
dzbanki
kieliszki na wino załatwi ciocia XXXXXXXXX
+2 kieliszki na toast dla nas do stłuczenia
________________________________________

2016-08-01 15:56:08
ilość: 1
cena za sztukę: 1300zł
zapłacono: 1300/1300zł
________________________________________
1. DOM XXXXXXXXXXXXXX
Rezerwacja: XXXXXX, tel. XXXXXXXXXX
Umowa: Dom Kultury w XXXXXXXX (umowa miesiąc przed) pamiętać żeby sprawdzić bilard i noclegownię - sala zasadnicza ma ~12x12m zaułek w którym dawniej siedziały dzieci jest zamurowany i zrobiony schowek, ściany wymalowane, kibel poprawiony. noclegownia raczej to tam nie jest. byo ustawione 4 szpalery stołów na długość 14 krzeseł i było luźno
________________________________________

==================================================================================
USŁUGI:
==================================================================================
2016-07-19 07:39:04
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!!12,5K do wypłacenia po weselu!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
ogarniator WC -jedna z kucharek Synchronizator kuchni Rodzice
________________________________________

2016-07-19 07:39:25
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
X Kierowca i pełny bak umówiony, Kolega Taty XXXXXXXX (150zł)
________________________________________

2016-08-03 18:54:32
ilość: 1
cena za sztukę: 1600zł
zapłacono: 1600/1600zł
________________________________________
14. Kamerzysta XXXXXXX obdzwoniony, będzie skrót, zadzwonić koło poniedziałku wtorku XXXXX
________________________________________

2016-07-19 07:39:58
ilość: 4
cena za sztukę: 500zł
zapłacono: 2000/2000zł
________________________________________
13. KELNERZY 4 osoby
________________________________________

2016-05-18 18:03:40
________________________________________
12. ///PIEROGARKA (XXXXXXXX), tel. XXXX !JEDNAK NIE POTRZEBNA!
________________________________________

2016-07-19 07:40:39
ilość: 1
cena za sztukę: 650zł
zapłacono: 650/650zł
________________________________________
11. DZICZYZNA/ SARNINA - tylko nogi sarny, albo dzik około 6zł/kg 40kg + oprawa 200zł
________________________________________

2016-07-19 07:41:02
ilość: 1
cena za sztukę: 700zł
zapłacono: 700/700zł
________________________________________
10. TORCIARKA
XXXXXXXXXXXX,
tel. XXXXXXXXXXXX
ciasto orzechowo czekoladowe z masą czekoladową i karmelową, biały tort z delikatnymi ozdobami i czerwonymi kwiatkami -> 3-4 piętra - po 4 placki na piętro + dodatkowy piętro osobno do rozkrojenia, w sumie 170 porcji.. dostarczyć 2kg orzechów. tort będzie przywieziony w piątek do chłodni
________________________________________

2016-07-19 07:52:32
ilość: 1
cena za sztukę: 1670zł
zapłacono: 1670/1670zł
________________________________________
9. PLACKARKA
XXXXXXXXX (lista zakupów w kwietniu) tel. XXXXX (25zł/szt + mleko)
________________________________________

2016-07-19 07:53:23
ilość: 1
cena za sztukę: 100zł
zapłacono: 100/100zł
________________________________________
8. MASARZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
zakupy:
-jelita kiłasiane 60m (dokupić 40m) 2x8zł=16.00zł
-foremki na pasztet duże 15szt 15x0,5zł=7,50zł
-osłonki fi120 salceson 15m 1x12zł=12.00zł
-siatka na szynki 4m 1x4zł=4.00zł
-żelatyna 35dag 1x12,25=12,25zł
-pieprz 0,5kg 1x25=25,00zł
-sól 2kg 2*0,9=1,80zł
-papryka słodka 15dag 1*3,5=3,50zł
-pieprz ziołowy 15 dag 1*1,8=1,80zł
-gałka muszkatałowa mielona 5 dag 1*3,5=3,50zł
-sól peklowa 1kg 1*4,00=4,00zł
-kminek mielony 5 dag 1*1,53 =1,53zł
-maga winiary duża 1*4.99zl=4.99zl
--->bułki zwykłe 15szt
-jaja 30szt (XXXXXXXXX) =0,00zł
--->czosnek 10główek
--->cebula - 2kg
-kasza gruba jęczmienna 4*1,7 = 6,80zł
-po paczce liść laurowy gałka muszkatałowa ziele angielskie zioła prowansalskie przyprawa do żeberek majeranek =0,00zł

wyroby za gratis
________________________________________

2016-07-19 07:59:48
ilość: 1
cena za sztukę: 230zł
zapłacono: 230/230zł
________________________________________
7. FRYZJERKA
umowiona 7.30
wziac roze i welon
Roze wczesniej kupic!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
________________________________________

2016-07-19 07:59:10
ilość: 1
cena za sztukę: 50zł
zapłacono: 50/50zł
________________________________________
6. MAKIJAŻYSTKA
umowiona 10.30
wziac szminke
________________________________________

2016-07-19 07:54:44
ilość: 1
cena za sztukę: 2097zł
zapłacono: 2097/2097zł
________________________________________
5. WYSTRÓJ - florystka ~2000zł (100xł zaliczka)
XXXXXXXXX + Kwiaciarnia XXXXXXX (samochód, bukiety, butonierki, wiązanka) dekoracja czerwono biala, pasy przez stół, bukiety na długich nogach, ścianka w formie okna z imionami ,wieża balonów

kwiaciarnia XXXXXXXX 297zł zapłacone, auto płaci XXXXXXX w sobotę

sufit na sali tańszy bo po nas następni też wzieli(dopłacone tylko 1700)
________________________________________

2016-07-19 07:56:21
ilość: 1
cena za sztukę: 1800zł
zapłacono: 1800/1800zł
________________________________________
4. POMOC KUCHENNA:
300zł - pani do pomocy (sobota, niedziela)
400złx2 - panie do zmywania (sobota, niedziela)
50zł/os x 4 - pomoc czwartek, piątek
(pogadać z XXXXXXXXX!wykrzyknik)

w praktyce
700zł kucharka 2 dni i myci e i łazienka
600zł kucharka 2 dni i mycie
500zł kucharka 1 dni i mycie
________________________________________

2016-07-19 07:57:09
ilość: 1
cena za sztukę: 5600zł
zapłacono: 5600/5600zł
________________________________________
3.ORKIESTRA
XXXXXXXXXXXXX
(ustalić muzykę) np XXXXXXXXXXXXXXX

poszedł mail 2.1.2016 o muzykę

12.00 u Pana Młodego, adres zgłoszony (powiedział ze jesli na 13 u mnie to trzeba wyjechac o 12.30 zeby jakies bramy po drodze itp?)
Co do repertuaru to na miejscu podczas wesela

5k2 normalnie + dopłata 2h 400zł
________________________________________

2016-08-03 18:54:42
ilość: 1
cena za sztukę: 1600zł
zapłacono: 1600/1600zł
________________________________________
2. FOTOGRAF
XXXXXXXXXXXX tel. XXXXXXXXXX
(4 dni przed ustalić szczegóły)
________________________________________

2016-07-19 07:58:27
ilość: 1
cena za sztukę: 1200zł
zapłacono: 1200/1200zł
________________________________________
1.KUCHARKA
XXXXXXXXXX tel. XXXXXXXXXXXX
(zadzwonić po listę zakupów w grudniu) poniediałek 23-05-2016 godzina 17:00 podesłać listę z potrawami

100zł zaliczki i na weseli 1100
==================================================================================
JEDZENIE:
==================================================================================
2016-08-01 15:59:05
ilość: 1
cena za sztukę: 1544zł
zapłacono: 1544/1544zł
________________________________________
zakupy w czwartek i piątek przed weselem:
276zł drobne zakupy trochęmiesne w dzień czwrtkowy
389zł zaupy filetów z kurczaka
buty do tańca - buty ccc 82zł/
171zł nabiał + zapalniczka
koszula do tańca 169zł
rękawice gumowe 9zł wstążka
448zł na drobne zakupy rodziców


________________________________________

2016-07-09 13:16:54
ilość: 1
cena za sztukę: 650zł
zapłacono: 650/650zł
________________________________________
Produkty na placki cz.2
36)Mak 2.20kg 1*10,5=23,63zł
37)Biszkopty okrągłe x4 4x1,69 = 6.76zł
38)Rodzynki x1.30kg 2*2,99+2*6,99=19,96zł
39)Soda oczyszczona x2*0.79=1.58zl
40)Przyprawa do piernika x2*1.19=2.38zl
41)Papier do pieczenia x10 - kupione 4*20m = 4*5.49 = 21.96zl
42)Folia aluminiowa x1*3.99zl=3.99zl

Kupić dopiero w lipcu:
43)Jajka 670 sztuk /////zamówić wcześniej//// =230.00zł
44)Śmietana gęsta 3.5l 11*1,98=21,78zł
45)Drożdże 20dkg 2*0,96=1,92zł
46)Jabłka 11 kg =17.00zł
47)Margaryna Palma x60 1,69*60=101,40zł
48)Masło x53 2,99*53=158,47zł
49)Śmietana 30% 0.5l x2 4,39*2=8,78zł
50)Serki homogenizowane x8 4*3,99=15,96zł
51)Mleko 22l ////najprawdopodobniej będzie od plackarki po 2zł/l doliczenowe w usługę pieczenia //////
52)Cytryna x2 =3,00zł

Produkty własne
53)Wiśnie drylowane x2 sa spakowane =0.00zł
54)Orzechy włoskie 5.6kg ////+2kg na tort/// =0.00zł
55)Powidło śliwkowe małe x15 ~ + 1 kupione = 11,45zł
________________________________________

2016-07-05 12:03:15
ilość: 1
cena za sztukę: 5zł
zapłacono: 5/5zł
________________________________________
Produkty własne:
1) Makaron 4kg zrobią mamuśki
2) zakwas na barszcz biały 8 butelek
3) kapusta na bigos 13kg
4) 10 słoików ogórki korniszone
5) 10 słoików ogórki kiszone
6) owoce na kompot (?)
-truskawki mrożone 2kg 5zł
7) kawa 2kg jest spakowana
Cool kawa rozpuszczalna jest spakowana
9) zielona pietruszka
10) koper świeży
11) szczypiorek
________________________________________

2016-08-01 15:58:15
ilość: 1
cena za sztukę: 192zł
zapłacono: 192/192zł
________________________________________
Produkty do kupna w lipcu:
1) ptysie na zapiekanki 90 szt /////zamówić wcześniej///// ~45zł
2) lody 4 pojemniki po 3kg zamowione 12litrow 160zl + 40zl kaucja zwrotna za galkownice, odebrac w niedziele na swiezo
3) 1,5kg szynki pokrojonej konserwowej ////// zamówić wcześniej ///// ~23zł
4) ser żółty 1kg /////zamówić wcześniej///// ~20zł
5) ser żółty 1 kg cienkie plastry krojony /////zamówić wcześniej///// ~20zł
6) mozarella 12szt ~50zł
7) ser na pierogi 1,8kg x 12zł = 22zł
Cool 2 wiadra 1L sera ~25zł
9) ser feta 15szt ~75zł
10) śmietana 3l ~25zł
11) jogurt 4 naturalne gęste ~8zł
12) jajka 260 jajek /////zamówić wcześniej///// ~80zł
13) masło 10 kostek ~35zł
14) śledzie 3kg ~36zł
15) mleko 4l ~4zł
16) śmietana 36% 1l ~9zł
________________________________________

2016-08-01 16:02:33
ilość: 1
cena za sztukę: 525zł
zapłacono: 525/525zł
________________________________________
Pozostałe produkty:
1) ryż 6 kg w woreczkach 15 x 1,77 = 26,55zł
2) 1 duży przecier pomidorowy 2*3,79=7,58zł
3) Barszcz czerwony 300ml x 4 x 2.99zł + 3.99zl= 15.95zł
4) 2 czerwone fasole 2*1.99=3.98zl
5) śliwki suszone 30 dag 1*16,9=6,67zł
6) Oliwki czarne 1 x 3.69 = 3.69zł /////dokupić jeszcze jedne małe/////
7) Oliwki zielone 1 x 3.69 + duże 1*7,69=11,38zł
Cool 10 szt tuńczyk (kawałki) 10*3.19=31.90zl
9) 5 opakowań czipsy paprykowe 5x2,22= 11,10zł
10) majonez 15szt rzymski 16*7,48=119,68zł
11) Olej 6 x 3.79zł = 22.74zł
12) tortilla 5 opakowań 5*3.99zl=19.95zl
13) Herbata 100 torebek 1 x 10.85zł = 10.85zł
14) Cukier 10kg x 2.49zł = 24.90zł
15) śmietanka 400szt 40*0,99=39,60zł
16) Żurawina w słoiku 4 x 3.79zł = 15.16zł (potrzebne 2 sztuki?)
17) żurawina 30 dag 1*5,82=5,82zł
1Cool Chrzan 180g x 4 x 2.49zł = 9.96zł
19) polewa do lodów ~40zł
21) Pieczarki marynowane 2 x 6.99 + 4 x 5.99 = 37.94zł
22) Sos słodko-kwaśny 4 x 3.49zł = 13.96zł
23) mąka pszenna 5kg 7*1,79zl=12.53zl
24) mąka ziemniaczana 0.5kg? 1*1kg = 1*3.29=3.29zl
25) kukurydza 10 puszek 10*1.99=19.90zl
26) musztarda 1 duża 2*1,99=3,98zł
27) keczup 1 duży 1*4.75zl=4,75zl
2Cool bułka tarta 5kg 10*0.5kg*1.19=11.90zl
29) lód w kostkach 3 kg ~12zł
30) chleb 20 sztk różne rodzaje ~62zł
31) ocet 3 butelki 3x1.99 = 5,97zł
32) 1 duża maga 1*4.99zl=4.99zl
33) 4 słoiki papryka marynowana 5x4.49zł = 22.45zł
34) groszek dla Julki 1*1.29=1.29zl
________________________________________

2016-07-09 13:14:30
ilość: 1
cena za sztukę: 670zł
zapłacono: 670/670zł
________________________________________
Produkty na placki cz.1
1)Sok Pysio 2 x 2.29zł = 4.58zł
2)Biszkopty podłużne 1 x 2.5zł = 2.50zł
3)Truskawki mrożone 1kg = 5zł
4)Cukier kryształ 26kg = 26 x 2.49zł = 64.74zł
5)Galaretka 32x0.88zł = 28.16zł + 2x0.77zł = 29.70zł
6)Miód sztuczny 3szt = 6.97zł
7)Olej 1l 1sztk x 4.44zł
8)Herbata granulowana 1 x 3.99zł
9)Posypka 2 x 1.99zł = 3.98zł
10)Proszek do pieczenia 20sztk x 0.29zł +3*0.45zl= 7.15zł
11)Cukier waniliowy 20sztk x 0.29zł +5sztk*0.65zl = 9,05zl
12)Kakao 11sztk. x 4.39zł + 5.99 = 54.28zl
13)Ser biały 17.5kg x 12zł = 206zł
14)Budyń śmietankowy 22 x 0.57zł + 5x0.49zł = 14.99zł
15)Budyń waniliowy 20 x 0.57zł + 2x0.49zł = 12.38zł
16)Cappucino 2x2.49zł + 2x2,69 = 10,36zł
17)Ananasy w puszce x1*3.99zl=3.99zl
18)Czekolada mleczna x1, 1x2.15zł = 2.15zł
19)Czekolada gorzka x6, 6x2.15zł = 12,90zł
20)Spirytus 0.25l
21)Kasza manna 0.5 kg 1*1.09=1.09zl
22)Mleko słodzone w puszce x4x5.99=23.96zl
23)Cynamon x6*1.19=7.14zl
24)Bułka tarta 0.5kg 1*1.19=1.19zl
25)Delicje x4, 3xduze 3.99 = 11.97zł
26)Amoniak x1*1.35=1.35zl
27)Chałwa waniliowa 40dkg =4*100g=4*1.89zl=7.56zl
28)Kisiel wiśniowy bez cukru x10*0.65=6.50zl
29)Wafel x2*1.69=3.38zl
30)Mąka pszenna 23kg 23*1.79=41.17zl
31)Mąka ziemniaczana 2.5kg 3*1kg=3*3.29=9.87zl
32)Brzoskwinie w puszce x3*3,69=11.07zl
33)Herbatniki małe x12 - kupione 2(duze)*2.99zl=5.98zl
34)Cukier puder x14kg = 36*1.54=55.44zl
35)Wiórka kokosowe 2.10kg 0,5 mrożone + 3*6,99 + 1*2,99=23,96zł
________________________________________

2016-08-01 16:03:01
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
Mięsa:
1) Kury na rosół 5szt + 2 kaczki lub 1,5 wołowe
2) Schab 4 sztk (17kg) ~świniok= 10kg, dokupić 7kg
3) filet drobiowy 20kg ~200zł
4) nogi z kury - udka 30 sztk ~100zł
5) mięso mielone 18 kg ~świniok
6) mięso pieczeniowe 15kg (takie ze swini powykrawane)
7) mięso na gulasze 12kg (łopatka) 6-7 liczę razem = 10 kg ze świni - czyli dokupić17kg
Cool ćwiartka 15szt ~40zł
9) karkówka 4szt ~świniok
________________________________________

2016-08-01 16:04:24
ilość: 1
cena za sztukę: 325zł
zapłacono: 325/325zł
________________________________________
Produkty wielobranżowe: środki czystości do mycia dla kucharek + środki do czyszczenia WC
1) papier pergamin 2 sztk 1*20m = 5.49zl
2) folia rękaw 5 sztk(3m) - torebki do pieczenie 1*10szt=1*3.99zl=>3.99zł+5*3,30=20,49zł
3) folia aluminiowa 3sztki 3*15m=3*3.99zl=11,97zl
4) kije do szaszłyków 1 opakowanie 1*2,7= 2,70zł
5) Ręcznik papierowy (4 x 2rolki = 4 x 4.44zł) +( 5*6,49) =17.76zl +32.45zl = 50.21zl //// sumie ma być 20 podwójnych paczek////
6) 10 paczek srajtaśmy 8*10rolek = 8*8.99zl=71,92zl
7) 5 litrów płynu do naczyń -ludwik 5*4,19=20,95zł
Cool pojemnik na galaretkę 130szt 100*0,15=15,00zł
9) celofan 30 arkuszy30*0,4=12.00zł
10) wstążka 6m ~2zł
11) serwetki 8*2,1=16,80zł
11a)serwetki czerwone ozdobne do obiadu 4x7.49=29,96zł
12) gąbka do naczyń 10szt 1*1,99+1*2,99=4,98zł
13) mydło w płynie 2x małe => 2x 2,99=5,98 + 12,50(duże 5L) = 18,48zł
14) płyn do podłogi Ajax 1x3.88zł = 3.88zł
15) biedronkowy domestos 1*4.49=4.49zl
16) worki 2op * 35l = 2*2.59 = 5.18zl +1*(60L)4,15==9,33zł
17) wykałaczki 1*4,30 = 4,30zł
1Cool balony do wystrojów domów 1*5,1=5,10zł
19)ozdoby na koszyk/pudełko:
rumianek 1*0,2=0,20zł
drut 1*0,06= 0,06zł
różyczki girlandowe 1*4,0=4,00zł
20)rękawice lateksowe(25 par) 1*7,5=7,50zł
________________________________________

2016-05-18 18:08:15
________________________________________
3. SZWEDZKI STÓŁ
świniak sposnsor wujo XXXXXXXXX
________________________________________

2016-08-01 16:12:06
ilość: 1
cena za sztukę: 1090zł
zapłacono: 1090/1090zł
________________________________________
Owoce i warzywa:
1) pieczarki 6kg ~48zł
2) kapusta 15sztk ~20zł
3) kapusta pekińska 3szt ~6zł
4) brokuły 10szt ~20zł
5) marchew 5kg ~9zł
6) pietruszka 1,5kg ~6zł
7) seler 4szt ~20zł
Cool sałata lodowa 8 szt ~16zł
9) pomidory koktajlowe 3kg ~15zł
10) cebula czerwona 2kg ~6zł
11) cebula biała 3kg ~3zł
12) czosnek 8 główek ~10zł
13) ogórki 15kg ~20zł
14) pomidory 5kg ~25zł
15) sałatka zielona 15szt ~23zł
16) owoce do lodów ~20zł
17) bazylia 2 doniczki ~6zł
1Cool cytryny 3kg ~24zł
19) limonki 10sztk ~10zł
20) jabłka 1.5 kg ~3zł
21) ziemniaki 70kg + na placki 15kg = 85kg

w cene całkowitą wliczonę są też owoce na stoły
________________________________________

2016-08-01 16:06:59
ilość: 1
cena za sztukę: 137zł
zapłacono: 137/137zł
________________________________________
Przyprawy:
1) sos pieczarkowy 6szt 6*1.19=7.14zl
2) barszcz biały z Winiary 6 sztuk 6*1.49zl=8,94zl
3) sosy pieczeniowe 3 ciemne 3 jasne 6*1.19zl=7.14zl
4) żelatyna 15szt na 2,5L wody 15,2,09=31,35zł
5) przyprawa kucharek 1kg 1*9.99=9.99zl
6) sól 4kg 4*0,99=3,96zł
7) Przyprawa do kurczaka 7 x 1.11zł = 7.77zł
9) Przyprawa do gyrosa 7 x 1.11zł = 7.77zł
10) przyprawa staropolska 10szt*1=10zl
11) przyprawa do grilla 10szt x 1.19zł = 11.90zł
12) Pieprz 15 x 1.11zł = 16.65zł
13) Liść laurowy 3 x 1.11zł = 3,33zł
14) Ziele angielskie 3 x 1.11zł = 3,33zł
15) sosy sałatkowe czosnkowe 6 sztk 6x0,89=5,34zł
16) kwasek cytrynowy 4 sztk 1(duzy)*2.59zl=2.59zl

==================================================================================
PICIE:
==================================================================================
2016-08-01 16:09:00
ilość: 1
cena za sztukę: 1194zł
zapłacono: 1194/1194zł
________________________________________
10. SOKI w kartonach do dzbanków - Biedra

ogólnie napoje liczy się po 3l na osobę na wesele jednodniowe, czyli w naszym przypadku 4,5L, rozkład gazowane/soki/wody mineralne jest 1/1/1 gdzie pepsi/cola to ponad połowa gazowanych(reszta rojany /sprity), soki pomarańczowe to 70% soków i wody niegazowane to ponad 60% typu mineralnych czyli:
cłość 810L napojów:
- 135L pepsi 135L rojany sprajty
- 190L soków pomarańczowych 80L innych
- 170L niegazowanej 100 gazowanej mineralnej wszystko biorę ze wsp 0,88 bo liczę jednak po 4l na 180 osób a nie jak poprzednio 4,5

kupione:
120L pepsi =322,8 + 15L kaufland 15x2.22zł = 33.30zł Razem: 356.10zł
48L sprite=117,36
156Lnapojów costa=187,20
6L MirindaŻabka = 13,74
45L MirindaKaufland 99,90zł

potrzeba jeszcze: 48L orenżady 0.33L ~90zł (270szt)
88L mineralnych ngaz 0.33L ~90zł (270szt)
88L mineralnych gaz 0.33L ~90zł (270szt)
61L mineralnej 5L z biedronki do dzbanków ~20zł
88L tymbarków 0.33L ~340zł (270szt)

w XXXXXXXXXXX 577 zł napoje netto i 933zł kaucji

razem netto reszta napojów 453zł
________________________________________

2016-08-01 16:09:23
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
9. WODA czysta do dzbanków przewidziana u góry
________________________________________

2016-06-23 07:09:14
ilość: 1
cena za sztukę: 679zł
zapłacono: 679/679zł
________________________________________
///8. „ŁISKI” na szwedzki stół 20L A końcem kwietnia do odbioru XXXXXXXX -> 20L koncentratu 20 odebrane 670zł + 30L wody z biedry - 9zł temat zamkniety
________________________________________

2016-07-09 12:59:01
ilość: 1
cena za sztukę: 165zł
zapłacono: 165/165zł
________________________________________
7. NALEWKI na szwedzki stół
///kupione Davidy Mogany = 64zł
nalewka truskawkowa = truskawki + cukier + cytryna = 13,38zł
nalewki inne = 88zł
korki do nalewek 3*0,4= 1,20zł
łiski i inne będą z domowych barków, nalewki odebrane temat zamknięty
________________________________________

2016-07-09 13:01:41
ilość: 1
cena za sztukę: 157zł
zapłacono: 157/157zł
________________________________________
6. ////SZAMPAN na pierwszy toast//// =149zł amadeusz
dla dzieci czyli helena 4*1,99=7,96zł
________________________________________

2015-12-29 17:28:40
ilość: 1
cena za sztukę: 511zł
zapłacono: 511/511zł
________________________________________
5. ////WINO do obiadu////
________________________________________

2016-08-01 16:10:11
ilość: 1
cena za sztukę: 273zł
zapłacono: 273/273zł
________________________________________
4. PIWO na drugi dzień w butelkach Karpackie
+ sok 1*5,69=5,69zł
+ kubki(100szt) 2*7,5=15,00zł
+ 192zł piwo
+ 60zł kaucja
________________________________________

2016-05-18 18:16:50
________________________________________
3. //=. w innym poście NAPÓJ pepsi/cola/fanta (200-250ml) Tu liczone 2-litrowe!! W XXXXXXX: 7Up, Mirinda, Cola - 200ml -1.25zł (0.35zł kaucja). Pepesi i inne 1l - 3zł
________________________________________

2016-05-18 18:17:17
________________________________________
2.//=> w innym poście ORENŻADA Z XXXXXXXXXXXXXX
________________________________________

2016-08-02 16:40:19
ilość: 1
cena za sztukę: 3155zł
zapłacono: 3155/3155zł
________________________________________
1. WÓDKA XXXXXXXXXXX odebrano, można z paragonem zwrócić to co zostanie. kupione za 5910 zwrot 2755

==================================================================================
ZAKUPY:
==================================================================================
2016-07-19 08:15:42
ilość: 1
cena za sztukę: 360zł
zapłacono: 360/360zł
________________________________________
14. CIASTECZKA XXXXXXXX
tel. XXXXXXXXXXXX
babeczki, rureczki, orzeszki 20zl/kg
mieszanka kruchych 16zl/kg
zamowić minimum trzy dni przed
czwartek 14.07 koło 18:00 do odbioru
________________________________________

2016-07-19 08:16:14
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
13. CHLEB na powitanie pss zamówić ozdobny
XXXXXXXXX zamowi
(35zł)
________________________________________

2016-07-09 12:52:16
ilość: 1
cena za sztukę: 20zł
zapłacono: 20/20zł
________________________________________
12. KIELISZKI (2sztk.) do rozbicia //a może rozbijemy te od wódki a wypijemy toast z tych ozdobnych ? Smile
- szampanówki ozdobne = 20.00zł
________________________________________

2015-12-28 12:18:00
________________________________________
11. ////KARTECZKI z nazwiskami + NALEPKI na "szyszki"////
________________________________________

2015-12-28 12:17:14
________________________________________
10. ////KARTECZKI na wódkę////
________________________________________

2016-06-08 17:38:19
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
9. PRODUKTY na dania ciepłe i zimne <= wyzerowane nieaktulane
________________________________________

2016-06-08 17:38:40
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
8. PRODUKTY na placki i tort <= wyzerowane nieaktualne
________________________________________

2016-06-08 17:39:16
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
7. NAPOJE "GORĄCE" (herbata, kawa cukier, śmietanka) <= wyzerowane jest w zakupach w osobnym poście
________________________________________

2016-07-07 21:04:00
ilość: 1
cena za sztukę: 9zł
zapłacono: 9/9zł
________________________________________
6. cukierki na bramy
zozole 0,3 kg => 4,03zł
galaretki 0,3kg => 5,09zł
________________________________________

2016-07-12 20:07:51
ilość: 1
cena za sztukę: 339zł
zapłacono: 339/339zł
________________________________________
5. ////ZAPROSZENIA//// i wszystko inne kupione w XXXXXXX, czyli szyszki naklejki i inne papiernicze + dodatkowe zaproszenia wynikłe po drodze + dodatkowe kartki+wstazka =317,00zł
szyszki dodatkowe = 14,00zł
tabliczka na rej + wstążki = 6,50zł
dokupione 100 serwetek i kokardki na koszyk 8zł
________________________________________

2016-07-12 20:09:34
ilość: 1
cena za sztukę: 492zł
zapłacono: 492/492zł
________________________________________
4. PREZENTY
- dla rodziców
puki co kupione 2 obrazy z grawerem 2x99zl=198zl
praliny marcepan 2*8,49=16.98zl
merci 2*24.29=48,58zl
chipsy kokosowe 2*9,6=19,20zł
alkochole ziołowe 120zł
pakowanie wliczone we florystkę
- dla świadków
skrzynki drewniane 2*30=14=74zl
malibu =34,99zł
żubrówka 35zł

________________________________________

2016-06-23 18:53:57
ilość: 1
cena za sztukę: 169zł
zapłacono: 169/169zł
________________________________________
3. OBRAZ
________________________________________

2016-05-18 18:22:26
________________________________________
2. ////OPAKOWANIA na placki (tzw. szyszki)////
________________________________________

2016-08-01 16:11:30
ilość: 1
cena za sztukę: 0zł
zapłacono: 0/0zł
________________________________________
1. OWOCE I WARZYWA (obok XXXXXXXXXXXX) - trzeba liczyć po 30 dag na osobę, zamawia się w środę przed weselem. wliczone w dział z jedzeniem


==================================================================================
STRÓJ:
==================================================================================

2016-06-14 22:23:39
ilość: 1
cena za sztukę: 567zł
zapłacono: 567/567zł
________________________________________
Sukienka na drugi dzień + kolczyki+bielizna
________________________________________

2016-06-23 18:46:53
ilość: 1
cena za sztukę: 42zł
zapłacono: 42/42zł
________________________________________
9. SPINKI do mankietów
________________________________________

2016-06-23 18:53:13
ilość: 1
cena za sztukę: 44zł
zapłacono: 44/44zł
________________________________________
8. BIŻUTERIA (kolczyki, bransoletka) + bielizna
________________________________________

2016-04-14 16:41:40
ilość: 2
cena za sztukę: 750zł
zapłacono: 1500/1500zł
________________________________________
7. OBRĄCZKI
Rafał XXXXXXXXXXX
________________________________________

2016-06-23 18:47:55
________________________________________
6. KRAWAT na drugi dzień w gratisie, mucha na pierwszy ta ładna
________________________________________

2016-06-25 14:26:58
ilość: 1
cena za sztukę: 50zł
zapłacono: 50/50zł
________________________________________
5. WELON
________________________________________

2016-06-23 18:50:11
ilość: 1
cena za sztukę: 469zł
zapłacono: 469/469zł
________________________________________
4. BUTY (szpilki, białe) + pilpole
________________________________________

2016-07-12 20:05:42
ilość: 1
cena za sztukę: 255zł
zapłacono: 255/255zł
________________________________________
3. KOSZULA (z zamiętkami) t-shirt 95
koszula 1 80
koszula 2 80
________________________________________

2016-06-23 18:45:58
ilość: 1
cena za sztukę: 511zł
zapłacono: 511/511zł
________________________________________
2. GARNITUR
________________________________________

2016-07-03 11:26:44
ilość: 1
cena za sztukę: 2000zł
zapłacono: 2000/2000zł
________________________________________
1. SUKNIA ślubna

==================================================================================
INNE:
==================================================================================
2016-07-14 21:15:33
________________________________________
Kalendarz:

Nieprzypisane jeszcze:
+ zakupy w hurtowni mięsnej - czwartek zależnie od tego co braknie ze świni
+ zamówienie XXXXXXX napoje - czwartek
+ śpiewniki
+ obdzwonić kucharkę w celu wędlin - 6kg na stoły
przybrać łopatkę i zmiotkę,
sprzęt do błogosławieństwa
+ pudełko ozdobne

Sobota
+ 9:00 jajka 23 wytłaczanki + zawieźć do plackarki

Poniedziałek:
+ obdzwonić kamerzystę i ustalić godziny
+ obdzwonić fotografa i ustalić godziny
+ najpóźniejszy termin na zamówienie ciasteczek w XXXXXXXXXXX


Wtorek :
+ obdzwonić kucharkę godziny startów
- usadzenie gości
+ zadbać o spakowanie prezentów dla rodziców i świadków
+ zamówienie drobiu
+ rozlać ŁISKI do butelek i nalewki
+ zamówienie owoców na stoły i warzyw dla kucharek w XXXXXXX (poszło 100złzaliczki)
+ przygotować sprzęt do masowania - masaża
+ muzyka
+ kurs tanca


Środa:
+odbiór sali szczegółowo sprawdzić naczynia, cukierniczki, statywy na serwetki, otwieracze dzbanki i inne potrzebności, odbiór godzina 8:00
+odebranie kieliszków na wino do obiadu + umowa
-zadbać o kieliszki do stłuczenia i przybrać lampki do toastu
+świniobicie
+rozłożenie stołów, tu już musi być znany szczegółowy plan rozsadzenia ludzi
{specjalne życzenia: XXXXXX na rogu żeby mogła chysiać wózek}

Czwartek:
+wędzenie świni i
+przewiezienie produktów/surowca do chłodni
+pierwszy dzień robienia żarcia start o 8:00
+odbiór warzyw z hurtowni 7:45
~20 przygotowanie przez dekoratorkę sali do późnej nocy (jednak 9:00)
-odbiór ciasteczek z XXXXXXX i dowóz do plackarki w celu szyszek godzina ~18:00 + paczki na szyszki i kartony na placki do pakowania
-dzbanki na smalec ogórki itd
- zamówić piwo i ogarnąć do niego kubeczki

Piątek:
13:00 ptysie u bukowskiego
-wieczorem przyjeżdża tort do chłodni
-robienie żarcia start o 8:00
-odbiór warzyw z hurtowni 7:45
-rano przewieźć placki od plackarki do chłodni
-dowieźć wieżę i muzykę mp3 redundantnie
-spowiedź
-zapytać jaki ksiądz i jakie czytania
-wcześnie pójść spać
-zawieźć alkohole z domu na szwedzki stół i wódkę „Łiski” wina +musujące, piwo
- zadbać o własną kłódkę do zamrażarki itd.


Sobota:
-nici i igły pończochy inne i wagon husteczek
-Odebranie kwiatów z kwiaciarni zapasowa róża bukiety butonierki i przystrojenie auta. opłacenie usługi przybrać obraz i koszyk na wódkie - 280zł
-odebranie chleba ozdobnego i zwykłych do jedzenia rano w pss
-dekoratorka donosi kwiaty na salę
-ogarnąć bukszpan do błogosławieństwa
-dzik zajeżdża na salę
7:30 kucharka zaczyna gotowanie
7:30 fryzjerka róża + welon
10:30 makijarzystka wziąć szminkę

12:00 Start w domu XXXXXX orkiestra, wziąć obrączki, obraz, wódkie i cukierki na bramy
11:40 kamerzysta u młodej potem o 12:00 u młodego
12:10 fotograf u młodego
12:45 wyjazd do młodej
13:30 świadkowie w kościele robią swoje
świadek ma zgłosić obraz i podpisać się pod umową i 15 min przedemszą i karteczki ze spowiedzi i obrączki. i możliwe że dowody osobiste
-> numer telefonu do kierowcy -> XXX XXX XXX

13:40 wyjście do kościoła
po mszy pod pisaniu umowy pod figurę, i odebrać odpis do cywilnego
dzieci z obrazem siedzą na przeciw ambony
rodzice blisko nas do znaku pokoju

14:00 Msza a następnie cmentarz, życzenia, przejazd do remizy, przywitanie obiad balanga

Niedziela 17.07:
14:00 kucharka zaczyna gotowanie
17:00 start poprawin
~19 Odbiór lodów z paragonem i gałkownic z amareny

Poniedziałek 18.07:
-oddanie sali wyrównanie za media sali i oddanie naczyń i dekoracji i gałkownic i kieliszków na wino, kartony na zebranie i rozwieźienie pozostałości żarcia.

- wyjazd na wakacje >>
________________________________________

2016-07-07 20:58:02
ilość: 1
cena za sztukę: 4zł
zapłacono: 4/4zł
________________________________________
///śpiewniki wydrukowane na drukarce własnej 30 sztuk, - jeden kupiony
________________________________________

2016-06-30 18:40:17
________________________________________
post w dziale inne: proponuję tutaj pwpisywać uwagi odnośnie gości:
*sąsiadka XXXXXXXX powiedziała że przyjdzie tylko na mszę warto zaprosić na obiad ale do ogólnego bilansu nie liczyć
*XXXXXXXdopytać czy będzie na pewno
________________________________________

2016-04-28 11:48:30
________________________________________
5. Osprzęt do błogosławieństwa przez rodziców
________________________________________

2016-07-02 16:28:20
________________________________________
4. KOSZYKI wiklinowe na wódkę - kupiony tylko ozdobićwykrzyknikwykrzyknik
________________________________________

2015-11-08 10:17:19
________________________________________
3. PUDEŁKO ozdobne, na koperty
________________________________________

2015-11-08 10:16:47
________________________________________
2. MIOTŁA I ŁOPATKA z kokardą
________________________________________

2015-11-08 10:16:15
________________________________________
1. SAMOCHÓD
________________________________________

[/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_s92
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 6 Lis 2017, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
czy można wiedzieć gdzie dokładnie organizowaliście wesele? Jesteśmy w trakcie szukania jakiejś remizy na Podkarpaciu i niestety idzie nam to opornie smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group