Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozszyfruj płeć /12-14 tydzień/ :-) (Nub Theory - ang.)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 20:30    Temat postu: Rozszyfruj płeć /12-14 tydzień/ :-) (Nub Theory - ang.) Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie na temat płci według "Nub theory":
https://www.thegenderexperts.com/nub-theory.html

Wyliczać można pomiędzy 12, a 14 tygodniem Smile Każdy płód ma w tym czasie malutki "guzek" i wszystko zależy pod jakim kątem się on znajduje.
Potrzebne jest dobre profilowe zdjęcie usg naszego bąbla. Mierzymy kąt pomiędzy guzkiem, a kręgosłupem. Jeśli wynosi mniej niż 30 stopni jest to dziewczynka, a jeśli więcej to chłopczyk Smile
Ważne, żeby pomiar wykonać pomiędzy 12, a 14 tygodniem, wcześniej nasze dziecko nie będzie miało jeszcze wykształconego tego narządu. Oczywiście to kolejna zabawa, aczkolwiek twierdzi się, że ok. 80% się sprawdza
Very Happy

Dopisać do tego można jeszcze kształt czaszki (Skull Theory) - podobno bardziej kwadratowa to chłopięca, a okrągła o dziewczynka Wink
Według genderexperts czekamy na dziewczynkę Cool
Według naszej rodziny będzie chłopak Surprised

Zapraszam do zabawy Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widziałam na zdjęciach usg guzka. Nasz wstydzioch od początku ustawia się tak, że nie da się nic zobaczyć, dzisiaj też się nie pokazał i jestem przez to trochę zdołowana smutny Większość osób na tym etapie (19+3) już zna płeć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A płytkę może masz z usg? Ja z tego zrobiłam zdjęcie, żeby zobaczyć Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sob 28 Sty 2017, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam płytki, lekarz mi drukuje zazwyczaj 2-3 zdjęcia, z genetycznego też mam tylko podrukowane zdjęcia. Na żadnym nie widać guzka, zresztą trudno się tam dokładnie zorientować co jest co. Nie ma sensu zgadywać oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group