Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 13 Sty 2017, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadal nie wymiotuję Very Happy ale za to mam okropne wzdęcia Confused Dziś tylko mam napady głodu - muszę coś jeść, co 2h Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 14 Sty 2017, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciągu tygodnia przytyłam 0,2 kg Very Happy Wciąż jestem ponad 2 kg poniżej wagi sprzed ciąży. Ale widzę po wykresach, że w 4 miesiącu waga zaczyna szybciej wzrastać.

Mademoiselle bo nie każdy wymiotuje oczko Ja ani razu nie wymiotowałam, mdłości mnie trzymają. Ale wzdęć jako takich dotkliwych (coś więcej niż tylko wizualne powiększenie brzucha na wieczór) nie mam. Za to wieczorami wciąż jestem zmęczona itd.

Wczoraj powiadomiłam kilka pozostałych osób z mojego działu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 16 Sty 2017, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wiem, ale mam nadzieję, że mdłości mnie już nie dopadną język

w poniedziałek jadę do pracy poinformować szefostwo - jakieś rady? Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 17 Sty 2017, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani spoko, ja dopiero teraz w 8 miesiącu mam 0,2kg na plusie Very Happy
brzuch spory, ale z wagi wyjściowej to dopiero zaczynam tyć uśmiech

Lioness moje wymioty się uspokoiły, ale nie znikneły. Ostatnio świętowałam 3 tyg bez i trzymam kciuki za kolejne takie same piękne i spokojne język. Wiem, że to nie duże pocieszenie język

Niemampomysłu gratuluje i trzymam kciuki.

Patrycja to jesteśmy na tym samym etapie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 18 Sty 2017, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wymiotami to jest naprawdę różnie, przy pierwszej ciąży pod koniec I trymestru i potem w II zdarzało mi się wymiotować i często mnie mdliło. Teraz nie wymiotowałam ani razu, nie licząc grypy żołądkowej o której pisałam kiedyś. Teraz w ogóle czuję się dużo lepiej niż przy pierwszej ciąży, ale mam już 10 kg na plusie a to dopiero 32 tc, ale na szczęście waga stanęła w miejscu od jakiegoś czasu. Przy córci przez całą ciążę przytyłam tylko 8 kg, no ale coś za coś...

Ciąża ciąży nierówna, każdą przechodzi się inaczej. Teraz zauważyłam też że w porównaniu do tej pierwszej mam mniejsze dolegliwości bólowe, nogi mi nie puchną i w ogóle jest całkiem fajnie ale znowu młody już teraz tak się wierci że czasem mam dość, a przy Anastazji takie mało komfortowe odczucia miałam dopiero gdzieś w 35-36 tc. Może to dlatego że mam tak małą różnicę między ciążami i organizm jest bardziej wyczulony, albo po prostu Szymon jest większy. Nie wiem uśmiech Ważne żebyśmy byli zdrowi, zostało mi równiutkie 6 tygodni do cc Shocked Nie mogę uwierzyć jak to szybko przeleciało.... Z jednej strony staram się być spokojna a z drugiej mam czarne myśli bo wiem doskonale co mnie czeka...

Oldzia fajnie że jesteśmy na tym samym etapie, zawsze to inaczej jednoczyć się z kimś w bólu język A na kiedy dokładnie masz termin? Ja niby jakbym rodziła sn to na 12 marca a tak to 1 będę po jak wszystko pójdzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 19 Sty 2017, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi 11 (usg) - 16 (om) marca uśmiech
Ty wiesz chociaż co Cie czeka. Ja to jestem zielona w temacie obchodzenia sie z dziecmi jak i przerażona Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 19 Sty 2017, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi czasem lepiej być nieświadomym uśmiech My za pierwszym razem nastawiliśmy się na to że będzie naprawdę ciężko, całe życie wywróci mi się do góry nogami i takie tam, a nasza córcia okazała się dla nas niezwykle łaskawa i w rzeczywistości było dużo lepiej niż myśleliśmy że będzie. Teraz mam na odwrót, mąż nie panikuje bo mówi że wie jak to jest a ja się boję że młody będzie nieznośny, że mogę mieć problemy z karmieniem itp a na to nie jestem gotowa bo przy Anie wszystko szło gładko. No ale nie ma co panikować bo i tak nic dobrego mi to nie da uśmiech

Ty w każdym razie nie nastawiaj się że będzie cukierkowo, bo początki są ciężkie, ale jeżeli będziesz miała w mężu duże wsparcie to naprawdę dasz sobie ze wszystkim radę uśmiech Na razie życzę Ci spokojnej końcówki i szczęśliwego, szybkiego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 19 Sty 2017, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldzia ogarniesz temat szybciej niż Ci się wydaje. Zobaczysz.
Ja juz się kulam na ostatnich nogach. Niby termin na 2 marca a czuje, ze się przeterminuje jak z pierwszym. A marze o rozpakowaniu po połowie lutego. Zobaczymy.
Ja z wymiotuje ani poprzednio ani teraz nie miałam kłopotu. Natomiast obie ciążę leżące ze względu na skracajaca się szyjkę. Juz mi tylko tydzień leżenia został a potem ruszam może się coś prędzej rozkręci.
Dziewczyny życzę Wam spokojnych i nudnych ciąż a te które cierpią przez mdłości oby jak najszybciej minęły.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 19 Sty 2017, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jutro mamy prenatalne, z mamą jadę, bo małż w pracy ..
trochę się stresuję, choć w rodzinie nie ma żadnych wad z obu stron ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 20 Sty 2017, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem nastraszona po tych prenatalnych tylko ..
CRL 5,08
NT 2,3 i już "afera", że jakby co to badanie inwazyjne ..
wszystko w normie opisane, żadnych innych wad, a tu mi taki news sprzedaje ..

popłakałam się jak głupia i czekam na wyniki badań z krwi, nie zasnę przez 2 tygodnie .. Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 430 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group