Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Galeria brzuszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 294, 295, 296  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 16 tygodni, a brzuch mniejszy niż Twój, więc na razie nie mam się czym chwalić Smile Też chce mieć taki ładny, wyraźny... Jaaa, jak Ty to robisz, w 10 tyg byłam płaska jak decha Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness bo ja zawsze (poza okresami gdy nie jadlam kolacji przed jakims weselem) miałam wystajacy brzuszek uśmiech Poza tym zdjęcie było robione wieczorem, kiedy mam wzdęcie uśmiech Z rana wyglądam tak uśmiech :



Nie wstydź się, wrzuć obecną fotkę, zobaczymy czy naprawdę nic a nic nie widać uśmiech Twoja macica się znacznie powiększyła więc chociażby od niej coś może wyskoczyć, ale jak nic nie widać, to może masz w środku dużo miejsca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 31 Gru 2016, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo już pomału się brzuszek zaokrąglą!
Też mi się taki marzy! Embarassed Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 6 Sty 2017, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, to mój 17-tygodniowy brzuch uśmiech

https://zapodaj.net/images/3602298418283.jpg
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 6 Sty 2017, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness tylko w jednym miejscu jest lekko wypukły rzeczywiście wolno rosniesz uśmiech a powiedz mi jak stoisz ze sportem? Uprawiasz go czy raczej nie? Jak Twoje mięśnie brzucha? U mnie w pracy jest dziewczyna której też długo nie było widać brzuszka dopiero koło 6 miesiąca wyskoczył uśmiech teraz jest w 9. I ma duży brzuszek ale nie jakiś olbrzymi uśmiech i też nigdy nie była Mega szczupła, zawsze miała troszkę zdrowego cialka uśmiech

U mnie brzuch raz jest raz go prawie nie ma. Dziś wygląda nawet teraz jakbym w ogóle nie była w ciąży a po pracy mam ewidentnie ciążowy. Nie bardzo rozumiem te zależnośc uśmiech pewnie jak sobie poleże w domku to wszystko się ułoży a w tygodniu jednak ciągle w ruchu to organizm też inaczej reaguje i wzdecie gotowe uśmiech a nie powiem - mega fajnie się czuje jak widzę wypukły brzuszek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sob 7 Sty 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ciążą dosyć dużo trenowałam, 3-4 razy w tyg zajęcia, a w te dni gdy nie miałam zajęć skakałam sobie jakieś fitnesy i brzuszki do filmików na youtube oczko Nie byłam jakąś super sportsmenką, ale mięśnie brzucha miałam jak kamień gdy napięłam, może dlatego ten brzuch taki zwarty.
Ale odkąd jestem w ciąży już nie ćwiczę, bo akurat taki rodzaj sportu (sztuka walki), że nie można w ciąży. Więc myślałam, że jak przejdę z ćwiczenia 4 razy w tyg na zero to od razu mi wyskoczy bebzun. A nawet jednego kilograma jeszcze nie przytyłam.
Na pewno jest różnica w stosunku do stanu wyjściowego (głównie taka, że nie widać już kości biodrowych), ale brzusio raczej mniejszy niż przeciętnej ciężarnej na tym etapie.
W każdym razie dziecko jest prawidłowych rozmiarów, więc jakimś cudem się tam mieści uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 7 Sty 2017, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bardzo możliwe że dzięki miesniom tak Ci się trzyma uśmiech ja w ogóle nie ćwiczę i nie cwiczylam , jestem 2,5 kg do tyłu a brzuch się pojawia i znika uśmiech póki co wchodzE w 13. Tydzień ale jak widzę to brzuch mam nie za duży jak na ten czas w porównaniu z innymi uśmiech a przynajmniej w pracy dowiedziałam się ze nie można się domyśleć ze jestem w ciąży uśmiech pewnie i wygląd i zachowanie nie dają po sobie poznać uśmiech ale planuje w najbliższym cZasie jeśli będzie ok to powiadomić w pracy resztę osób z mojego działu.


Wiesz no dziecko nie jest jeszcze na tyle duże żeby się nie mogło zmieścić uśmiech ale dzięki miesniom macica Ci nie wypchnela brzucha uśmiech wypchnie jak już dziecko będzie potrzebowali więcej miejsca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzuszki się pojawiają Very Happy
mi pojawił się taki "wałeczek" jakbym po prostu trochę przytyła. Wiadomo narazie nie można jeszcze się zbytnio domyslać Smile mąż widzi haha ja słabe mięśnie mam, nigdy nie ćwiczyłam jakoś specjalnie Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie mam czym chwalić bo wyglądam gorzej niż przy młodej, tzn teraz przy synu bardziej mi do przodu wypchało. Przy Anie do końca sama sobie obcinałam paznokcie u nóg i w ogóle nie było źle a teraz jest już kiepsko... No ale takie uroki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 27 Lut 2017, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obalam teorię, że silne mięśnie mają wpływ na brzuch, może w 1 ciąży, ale w 2 ani trochę smutny Caluśki rok ćwiczylam, do połowy 6 razy w tygodniu, od wakacji ok 4-5, mięśnie miałam bardzo mocne, bo chodziłam na wymagające zajęcia, sztangi, treningi obwodowe, interwały, mocno angazujace brzuch.. I co? Jajco, jestem w 14 tygodniu, a brzuch mam jak z Lilą w 18..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 294, 295, 296  Następny
Strona 295 z 296

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group