Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Leki i suplementy diety w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ulotce Asmagu jest dawkowanie dla dorosłych 4x3. Z tego wywnioskowałam, że chodzi o jony, ale pewności nie mam.
Ja biorę 4x1 po 125mg magnezu forte z DAMOS, gdzie podają węglan, a na ulotce max. zalecana dawka to 3 tabl. Plus w witaminach Solgar mam magnez.
Tylko teraz mam zwiększyć i kurde nie wiem już sama, co najlepiej brać, żeby mieć pewność...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Też brałam mnóstwo tego magnezu, tyle że Asmag forte, 34mg jonów. I brałam nawet 3x2.

Nie wiem czemu zakodowało mi się, że w składzie jest 54 mg jonów. Surprised Też brałam 3x2 Asmag Forte do 37 tc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jak staramy sie o dzidziusia podobno trzeba pic kwas foliowy czy moze byc taki z zelazem http://www.bdsklep.pl/vita-pluss-24szt-zelazo--witamina-c--kwas-foliowy-suplement-diety,id-170527 czy lepiej http://www.doz.pl/apteka/p48677-Pregnamed_kwas_foliowy_tabletki_60_szt??
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
leninka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Wto 21 Lip 2015, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie obojętnie jaki. Najlepiej zapytaj o to swojego ginekologa!
Bo skoro się staracie to już takiego chyba wybrałaś?
_________________
Nie ma to jak dobry ginekolog w czasie ciąży- http://www.ginekolog-warszawa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 5 Paź 2015, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wiecie moze czy jako bedac w ciazy moge pic te leki http://www.bdsklep.pl/vita-pluss-24szt-calcium--witamina-c--witamina-d3-suplement-diety,id-170525?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
miska92
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Lis 2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amelkaa najlepiej będzie jak zapytasz swojego ginekologa, a nie pytasz o to na forum oczko Rozumiem, jesteśmy od tego, żeby Ci podpowiadać, ale nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za zdrowie Twoje i dzidziusia. Zapytaj ginekologa i daj nam znać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by kobieta w ciąży zdrowo się odżywiała. O wielu informacjach na ten temat mozna przeczytać w internecie. Dla mnie szkoła Prenalen była dobrym miejscem do tego by znaleźć potrzebne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja wiele w sumie nie brałam leków w ciąży, poza dicopegiem 10g na zaparcia i witaminami nic, nawet kiedy byłam przeziębiona to się czosnkiem i miodem leczyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzkar
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z suplementów na pewno kwas foliowy. myślę, że warto zwrócić uwagę także na kwasy DHA, ponieważ bardzo często nasza racjonalna dieta nie ma w sobie tak dużej ilości ryb czy dobrych tłuszczów.
_________________
Dieta hashimoto Dietmap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze przed ciążą brałam kwas foliowy i biorę go do teraz. Zaliczyłam wtopę, bo przez pewnien czas brałam raz dziennie, a miała dwa Shocked teraz zakupiłam Prenatal Classic, bo wyniki z krwi mi lecą, a dzidziuś jest "średniakiem". Wizyta u pani G dopiero 1.02, podpytam, czy mogę go dalej brać. Ta sama lekarka polecała go mojej przyjaciółce, która bierze go do tej pory.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 22 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group