Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 27 Gru 2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny gratulacje wesoły)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 27 Gru 2016, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech

Wczorajsza wizyta u teściów była bardzo ok - wiadomo wszyscy się cieszyli język

Nadal nie mam mdłości radosny
Za to w nocy wstaję po 3 razy siku smutny no i "całoroczny zapchany nos" też uprzykrza wszystko, bo też mnie budzi.
Jestem na etapie kombinowania, jutro załatwiam dzięki babci męża skierowania na badania plus prawdopodobnie wykupuję pakiet w Medicover, bo jest tam moja ginekolożka Cool ok. 200zł/mc, a mam wszystko plus innych lekarzy też. Lepsze to niż 120 wizyta + 50 usg (z brzuchem to już 80) + badania itp.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przez całą ciążę nie miałam mdłości także może jesteś też tą szczęśliwą Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazało się, że Medicover zaśpiewał 300, a nie jak na infolinii 200, więc raczej sobie podaruję. Shocked
Dziś jadę po wyniki, bo robiłam wczoraj stos badań.

Cieszę się, że nie mam mdłości, jedynie odrzuca mnie od mięsa. Czuję, że chyba wypchało mi macicę, bo powiększyłam się trochę pod brzuchem Very Happy
Dokucza mi jedynie zgaga. Dziś nawet nie wstałam w nocy siku Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ileż tu nowych dzidziusiów rośnie! uśmiech Gratulacje dla Was wszystkich, a Czternastek szczególnie! uśmiech

U nas jak zwykle nie bez zawirowań, niby w ciąży jestem, ale oczywiście beta niska, mały pęcherzyk, nawet nie wiadomo czy ciążowy czy jakiś pseudopęcherzyk, także albo miałam późnej owulację, w co watpię, albo ciąża się nie rozwija.. Nie mam nawet komu się pożalić, bo koleżanki nadal na innym etapie życia, także nikt mnie nie zrozumie.. smutny A mąż to wieczny optymista.

Chociaż Twoje przejścia, mademoiselle, są dla mnie pocieszajace..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głowa do góry - ja przy moich problemach z miesiączką czułam, że to późna owulacja (zresztą starałam się obserwować).
Jak narazie wszystko jest ok, ale będę na pewno drżeć przed każdą wizytą u lekarza.

Dziś odebrałam wyniki, niestety wracamy do anemii .. leczyłam się 3 lata hematologicznie i moje wyniki po tym nie były z górnej półki, teraz znowu lecimy w dół ..
kreatynina też za niska - widać, że mnie odrzuciło od mięsa .. Sad muszę się przemóc ..

wojnę miałam za to "o siki" Shocked wstałam o 10, wstawiłam je do lodówy, o 12 pojechałam zawieźć .. tłumaczę babie, że ja prawie dopiero, co wstałam plus były w zimnym, ale nie przyjęła .. Shocked
co teraz - od poniedziałku do roboty, chyba, że mąż poczłapie .. Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemampomyslu gratulujęwykrzyknik Very Happy A który to byłby tydzieńpytajnik Kiedy idziesz ponownie do lekarza? Jeszcze wszystko sie moze rozwinac! Moze potrzeba czasu uśmiech

Ja się zdziwiłam, bo przez święta moje mdłości spadły do minimum - co jakiś czas tylko mnie zemdliło. Wystarczyło że w tym tygodniu wstałam do pracy i jadłam śniadanie przed 6 rano - nie dalam rady zjeść więcej niż jedną kromkę. Drugą kanapkę już gotową do spożycia zabierałam do pracy cały tydzień uśmiech No i mdłości wróciły - nie tak silne jak wczesniej, ale jednak oczko

Zapisałam się na badania genetycznie. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 1 Sty 2017, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was w 12. tygodniu (nie mogę się doczekać aż miną najbliższe 2 tygodnie i badania genetyczne) i w Nowym Roku uśmiech Oby był dla nas łaskawy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 1 Sty 2017, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszego w Nowym Roku!

U nas 3.01 endokrynolog, 11.01 ginekolog. Czuję się nadal ok, jedynie dziś podczas jedzenia wołowiny (mówiłam mamie, że nie podchodzi mi teraz!) troszkę mnie zemdliło Confused ale wiadomo inni wiedzą lepiej, hemoglobina leci to mam jeśc mięso (obecnie dla mnie jest BE).
Nie mam jakiegoś wielkiego apetytu.
No i standardowo jak to podczas imprez, gdy człowiek chce się czuć w formie, miałam takie wzdęcia, że ledwo siedziałam. Na szczęście pomogły mini tańce Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 1 Sty 2017, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w piątek w szpitalu bo plamilam ale lekarz powiedział ze wszytsko wporzadku , szyjka czysta zbadał dzidzie potwierdził dziewczynkę wiec będzie Helenka, 13 stycznia badania połówkowe teraz dziecko ma już 320 gram
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 428 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group