Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła rodzenia - potrzebna czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sobie chwalę. Małe grupy, warsztatowe podejście. I faktycznie chyba więcej to mężom daje patrząc na naszą grupę. Prowadzi genialna położna, która później będzie przyjeżdżała do nas na wizyty patronażowe. Ale najlepszym elementem jest gimnastyka dla ciężarnych. I wszystko za darmo na NFZ. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saa

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Czw 2 Cze 2022, 10:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
i ćwiczenia po których bardzo źle się czułam. (i na 2 miesiące przed porodem musiałam leżec, bo szyjka mi się skróciła)


Jestem w mega szoku, że położna nie bała się prowadzić ćwiczeń bez wiedzy, czy lekarze na to się zgadzają.
U nas też były ćwiczenia, ja byłam od początku z nich wyłączona, ale odbywały się one w innym czasie, niż zajęcia (wykłady) i tylko po badaniu i za zgodą lekarzy.
Dziwna szkoła...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bnbn

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Wto 31 Maj 2022, 22:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przed każdymi nie wiem, zaczynały się po 32 tygodniu ciąży, a wtedy kontrole chyba też są częstsze, co dwa tygodnie? (Moja ciąża trochę inaczej prowadzona, to nie wiem dokładnie język ) a zajęcia co tydzień.
Chodziło głównie o szyjkę macicy, czy się nie skraca i żeby właśnie krzywdy nie zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co...papierek to papierek, ale chyba każda z nas jest na tyle odpowiedzialna, że jak wie, że nie może ćwiczyć to nie ćwiczy!wykrzyknik Chyba, że się mylę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nnmn

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Wto 31 Maj 2022, 22:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy nikt sie nie bawił w zaswiadczenia od lekarzy i nikt tego nie wymagał. Byłam na kilku spotkaniach i ćwiczeniach. I w momencie jak lekarz nakazał leżeć, to wiadomo, już tam nie wróciłam...

Heh zajęcia odbywaja się po dzien dzisiejszy w tym samym miejscu, prowadzone przez tą samą położną, co śmieszne, to ciocia mojego męża oczko

SR jest w poradni dziecięcej, wykłady odbywaly się w pokoju pielęgniarek, a ćwiczenia na korytarzu Very Happy

Jak to wygląda aktualnie, to nie wiem. Nie poszłam ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy wiedziałyście już że jesteście w ciązy to zdecydowałyście się na zapysy do szkoły rodzenia ? Ja do swojej szkoły mam dość daleko i pomyslałam, ze skorzystam z internetowego rozwiązania jakim jest szkoła Prenalen . Korzystałyście z tej strony pod czas waszej ciąży ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group