Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pon 3 Paź 2016, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kocham fotografować. Od dawna się tym zajmujesz? Ja przymierzam się do zakupu nowego aparatu cyfrowego. Mój aktualny jest już troszkę stary i warto kupić coś nowego. Znalazłam bardzo fajny sklep z konkurencyjnymi cenami http://digital24.pl/ - zobaczcie sami a na pewno, też coś wybierzecie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wertos
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporty Walki i mecze !
_________________
African Mango
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jomatip
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytanie książek. Smile
_________________
gdańsk hotele


Ostatnio zmieniony przez jomatip dnia Sro 2 Lis 2016, 15:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię w wolnych chwilach słuchać muzyki. To mnie relaksuje i odpręża. Najbardziej lubię słuchać disco polo bo ostatnio znowu wróciło do łask uśmiech Na stronie http://krajowy.biz/firma,disco-poloinfo znajdziecie mnóstwo informacji o nowych płytach i nadchodzących koncertach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiu231
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią 4 Lis 2016, 12:15    Temat postu: Wspomóż domy dziecka w całej Polsce Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
To będzie krótkie ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Czołem,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysticmac
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 18 Lis 2016, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnym czasie bardzo lubię grać w tenisa.
_________________
spedycja Gdynia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Camilka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem jest bieganie http://jurajskipuchar.pl/ Możemy biegać kiedy chcemy i ile chcemy. Jedynym ograniczeniem jest brak czasu. Efekty są znakomite!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Sob 17 Gru 2016, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oboje z mężem uwielbiamy paintball. Nawet zamiast wieczoru kawalerskiego koledzy zabrali męża do Radomska, do firmy organizującej takie imprezy: http://extremepaintball.pl/dorosli/ . Panowie pobawili się, potem posiedzieli przy ognisku aż im zazdrościłam. Moim zdaniem to dużo lepszy sposób na wieczór kawalerski niż zabawa w klubie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martta335d
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tkam na krośnie:) i bardzo mi to dobrze idzie uśmiech
_________________
arimidex


Ostatnio zmieniony przez martta335d dnia Wto 3 Sty 2017, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 28 Gru 2016, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe hobbyChociaż jeśli chodzi o mnie o zupełnie nie nadaję się do robótek ręcznych. Probowałam kilka razy. Czy to robić na szydełku. Czy na drutach Jednak nigdy mi to tak ładnie nie wychodziło.

Zdecydowanie bardziej lubię uprawiać sport ( jestem z natury aktywną osobą). Czyli biegam, chodzę na basen. Ostatnio nawet zapisałam sie na aerobic.
Jesli chcecie się odchudzić to polecam ponieważ sport jest idealny na zimę:
http://sklepgwinner.pl/blog/aerobik-sport-na-zime/

Jest tak intensywny,ze już zrzuciłam kilka kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 22 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group