Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cesarskie cięcie vs poród naturalny ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podjęcie decyzji o cesarskim cięciu jest dosyć poważne. Trzeba się nad tym bardzo poważnie zastanowić. Ja starałam się jak najwięcej czytać glownie szkoła Prenalen miała ciekawe artykuły na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zawsze bardzo indywidualna kwestia, dlatego też nie powinniście tego tematu lekceważyć. Moim zdaniem kluczem będzie przede wszystkim postawienie na takie rozwiązania, które faktycznie mogą zadziałać w Waszym przypadku najbezpieczniej. Wiem, że w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ możecie uzyskać najlepszą opiekę psychologiczną, dlatego też śmiało tam zaglądajcie i przygotujcie się dobrze do porodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie największą dolegliwością w ciąży i po porodzie była suchość pochwy. Dlatego cieszę się bardzo, że ginekolog polecił mi preparat Vagisan, którym warto się zainteresować bliżej. Nie zawiera hormonów więc można go stosować też w ciąży. Warto sobie także o tym poczytać, wiele kobiet ma ten problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałyście po porodzie problemy z nietrzymaniem moczu? Mnie to spotkało i dosy ć długo się męczyłam, dostałam w DOZ darmowe próbki wkładek, mają u nich duży wybór takich produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka miała SN potem CC. Mówi, że SN dużo lepsze mimo że długo rodziła. Tzn sam poród, to CC lepsze, bo nic nie bolało w trakcie, ale ten stres, te nerwy, potem ten okropny połóg po CC i te bóle brzucha mówi że nie. Jakby miała zdecydować to wolałaby trzy razy rodzić naturalnie niż raz cesarkę.

Sama obecnie jestem w ciązy i raczej przychylam się do porodu naturalnego. Będę rodziłą w szpitalu, w którym mają wszystkiego metody znieczuleń i nie robią ze znieczuleniami większych problemów, tak więc myślę, że nie będzie tak źle oczko

Zerknij sobie na pewno na ten kalkulator tygodnia ciąży - będziesz mogła za jego pomocą w prosty sposób wyliczyć sobie termin porodu. Wygodne narzedzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety miałam problemy z nietrzymaniem moczu po porodzie, pomogły mi ćwiczenia, też korzystałam z wkładek chłonnych, Pani w doz mi dobrała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariolaKarcz
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo długo skłaniałam się ku porodowi naturalnemu. Niestety już dnia porodu sytuacja zrobiła się nieciekawa i lekarze zmuszeni byli przeprowadzić cesarkę smutny nie mogę powiedzieć żebym była wtedy z tego zadowolona ale wszystko wyszło w porządku więc zdecydowałam się o tym zapomnieć, zwłaszcza, że kolejnych dzieci nie planowałam. Blizna tylko została, i niby to prawda co wcześniej tu koleżanka pisała że tego nie widać ale mi to po prostu przeszkadzało. Lekarz za to polecił mi żebym wypróbowała żel contractubex, bo dobrze działa na takie przypadki. I fakt zadziałało więc jeśli któraś z was jest w podobnej sytuacji to zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepsicola
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2022
Posty: 20

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po porodzie mnóstwo kobiet ma problem z nietrzymaniem moczu. Ostatnio słyszałam ze mnóstwo kobiet w tym temacie poleca dr Barbarę Blicharczyk, która ma skuteczne metody działania w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group