Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 16 Gru 2016, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ja kartę ciąży poprzednio miałam założoną chyba koło 12 tc a teraz w 10 tc także nie ma się co sugerować tym uśmiech

No my mamy już 26 tc więc dlatego glukozę muszę zrobić, jutro rano pojadę do rodzinnego miasteczka mam nadzieję że mi zrobią bez problemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 16 Gru 2016, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odebrałam betę - ale wynik Shocked 22284 Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 17 Gru 2016, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba ok uśmiech Beta hCG - normy w ciąży (w zależności od wieku ciążowego liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki)
◦3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
◦4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
◦5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
◦6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
◦7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
◦9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml
◦13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml
◦17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml
◦25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 17 Gru 2016, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik woski ale musiałabyś zrobić jeszcze raz żeby zobaczyć przyrost.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wychodzi 6 tyg.jak mowilam. Ona mowi, ze niemozliwe, bo wyglada na 4. Moze w poniedzialek mi sie uda zrobic jeszcze raz ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle na tym etapie nie osiągniesz już podwojenia wartości w ciągu 48 godzin, więc nie martw się, że przyrost będzie mniejszy.
Ja miałam 26 tys w 7 tygodniu (6tygodniu+ 2 dniu) uśmiech Później już nie robiłam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dałam rady .. niestety jestem nauczycielem, lekcje na 8 i koniec. Ciągłe zwolnienia nie są mile widziane .. Sad

Jutro idę znowu do Pani G. ciekawe, co powie. Jak pisałam wcześniej za zlecone badania musiałam zapłacić sama, więc grubo zastanawiam się nad zmianą lekarza na nfz. Małż dziś był się dowiedzieć i mogę przyjść 11 stycznia. Zapisał, więc do tej pory na pewno podejmę decyzję.

Bo bez przesady w zeszłym tygodniu zostawiłam tam 200 zł (120 wizyta, 30 cytologia, 50 usg), potem 50zł za badania no i idę jutro, więc policzy mnie znowu 150zł .. Evil or Very Mad

Mamy 7tc, ciekawe, czy dalej wyglądamy na 4 Sad
za to dziś znowu ucięłam sobie smaczną drzemkę Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Gru 2016, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle napisał:

Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale mam niedoczynność tarczycy i jakoś sceptycznie do wszystkiego podchodzę.
Oprócz bolących piersi nie mam żadnych dolegliwości - przeczuwam, że to dopiero ok. 5 tydzień uśmiech


Mam prawie tak samo... z jednym małym wyjątkiem. Nie mogę myć zębów pastą Elmex a do tej pory używałam jej bez problemu. Jak tylko wsadzam z nią szczotkę mam odruch wymiotny.
Robiłam teściocha bo znów mi się okres spóźniał, ale do tego przywykłam przez Eutyrox... zawsze od razu była jedna gruba krecha, a tu niespodziewajka. Dwie krechy najpierw słaba, a po chwili ciemniejsza. A pojutrze wizyta u gina endo przez moje zawirowania okresowe.

Bardzo bym chciała, żeby udało się nam tym razem. Akurat tak na święta uśmiech Z drugiej strony mam wielkiego stracha bo w zeszłym tygodniu moje tsh wynosiło ponad 3,22 przy normie do 4,2
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 20 Gru 2016, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilou w 7 tygodniu ciąży zrobiłam TSH i wyszło mi 2,9. Od razu Mąż zapisał mnie do endokrynologa i dostałam Euthyrox. Biorę go od 3 tygodni. Dziś jadę na badania zobaczyć między innymi jak TSH bo za tydzień wizyta u endo. mam nadzieję że zmalalo. Tydzień po pierwszej tabletce byłam na usg i serduszko biło, wielkość jak na wiek ciąży ok. Pojutrze idę na kolejną wizytę mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.

Najgorsze jest to że w lipcu się przebadalismy z Mężem. Zanioslam wyniki do mojego byłego ginekologa z dużym doświadczeniem i stwierdził że wszystko ok. nikt o za Internetem mi nie wspomniał że w ciąży są zupełnie inne normy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Gru 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dużą dawkę łykasz?

Ehh te badania Confused
Jak w czerwcu powiadomiłam gina, że chcemy się od razu starać usłyszałam jedynie: "Łykaj kwas foliowy" zero czegokolwiek... żadnych badań... choćby morfologi. Nawet nie spytał się czy robiłam badania pod kontem tarczycy kiedykolwiek w życiu. Gdyby nie koleżanki z pracy nigdy nie wpadłabym, aby iść wcześniej na badania ze skierowaniem od internisty.

A teraz go nie było, za to trafiłam na innego cudotwórcę, kazał zrobić bete "ale dopiero w pt, to wyniki po świętach i przyjść jeszcze raz za tydzień bo to co jest to chyba ciąża, ale on nie wie do końca i nie ma czasu się przyglądać... Ale chyba to tak"
No masakra jakaś Rolling Eyes na szczęście jutro idę prywatnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 426 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group