Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u kobiety
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 9:47    Temat postu: Brak ochoty na seks u kobiety Odpowiedz z cytatem

Jest temat o braku ochoty na seks u męża ale ja odczuwam brak ochoty na seks u siebie ;/ Niestety ale jest tak źle,ze seks potrafiłby przestać dla mnie istnieć. Kiedyś bardzo to lubiłam ale teraz chciałabym czasami odwrócić się tyłkiem i po prostu zasnąć. Możecie doradzić co robić aby trochę się ożywić w tym względzie?

Mam wrażenie,że to dlatego,że jesteśmy ze soba długo i on zaczął być dla mnie nie jak mąż ale jak brat ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Czasami to one moga wplywac na spadek libido uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że przyczyną jest właśnie antykoncepcja i zaburzenia gospodarki hormonalne. Porozmawiaj na ten temat z ginekologiem. Dodam, że u mnie pomógł suplement libido therapy. Pomaga tak, że bardziej się chce. Jakby zwiększał pożądanie i moc odczuć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałam ale byłam z tym u ginekologa i pani ginekolog powiedziała mi abym przestała brać tabletki. Tak więc zrobiłam i co? No i nic. Nadal mi sie nie chce uprawiać seksu tak więc to raczej nie od tego. Hormony też są na dobrym poziomie. Widziałam ,że reklamuje się asequrella i stimea. Ale czy to nie jest placebo ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to wygląda na zaburzenia związane z libido. Sprawdź więc sobie w pierwszej kolejności ten środek: http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html
Tak jak pisałam wcześniej, że jest dobry. Znalazłam go kiedyś na wizaz, jedna z dziewczyn poleciła na podobne dolegliwości - i działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2016, 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Mi to wygląda na zaburzenia związane z libido. Sprawdź więc sobie w pierwszej kolejności ten środek: http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html
Tak jak pisałam wcześniej, że jest dobry. Znalazłam go kiedyś na wizaz, jedna z dziewczyn poleciła na podobne dolegliwości - i działa.


Dzięki za podpowiedzieć. Wczoraj zamówiliśmy - dziś powinno dotrzeć. Konsultowałam się jeszcze z kilkoma osobami i nie widziały żadnych przeciwwskazań. Zobaczymy jak się sprawdzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2016, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zle dobrana antykoncepcja wplywa niestety na libido kobiety. Do tego dochodzi rowniez stres przed ciaza i chorobami i juz nie jest tak wesolo. Dlatego lepiej dobrac antykoncepcje pod siebie, indywidualnie. Polecam lekture: http://nielykam.pl/czy-stosowanie-plastrow-antykoncepcyjnych-wplywa-na-zdrowie/ - moze plastry zamiast tabletek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w takim przypadku udać się do ginekologa. Jeżeli nie znasz żadnego dobrego to polecam skontaktować się z kliniką http://serafinclinic.pl/ Dr Dawida Serfina, który jest świetnym ginekologiem. Ja też miałam podobny problem udałam się w sumie na dwie wizyty i było po problemie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zoe199
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba po prostu przeczekać. Ochota przyjdzie sama
_________________
You can live your whole life not realizing that what you're looking for is right in front of you!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niekoniecznie to twoja wina? Za mało pasji, chemii, jak wszystko jest monotonne to nic dziwnego że po pewnym czasie się przejada oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group