Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dzisiaj, ja po wizycie.
Pęcherzyk jest wraz z żółtkiem (dobrze zapamiętałam?), ale niestety wygląda na 4 tydzień, a nie 6.
Do kontroli za tydzień plus badania z krwi.
Nie wiem, co myśleć, kazała mi brać Duphaston od zaraz.
Mówię jej, że przed Wszystkimi Świętymi miałam okres, a ona "no to coś nie tak, bo pęcherzyk jest za mały". Mówię, że nic innego nie było od tego czasu, może to późna owulacja, a ona "zobaczymy za tydzień".
Dodatkowo jeszcze Wam powiem, że by wynikało, że test wykazał 1 lub prawie 2 tydzień, a to chyba niemożliwe??


Cóż .. pozostaje czekać .. piersi odpuszczają od wczoraj, są obolałe i nie bolą jak wcześniej Confused karty ciąży jeszcze nie założyła ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie czekam z niecierpliwością razem z tobą
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję kochana, mimo, że staram się być realistką to jakoś bardzo przykro się zrobiło ..
zmartwiło mnie, że nie założyła mi tej karty (przecież ciążę stwierdziła) i powiedziała, że zdjęcie wpina w kartotekę Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania z krwi w sensie betaHCG? To przynajmniej coś więcej powie niż tydzień bezczynnego czekania i zamartwiania się. Nie trzeba tego robić na czczo, więc możesz o każdej porze zrobić, o ile tylko masz u siebie laboratoria.
Bierz Duphaston i rób badania, czekamy na wyniki. Trzymam kciuki za ten pęcherzyk, niech rośnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karty ciazy lekarz zaklada dopiero jak jest serduszko
Takze spokojnie. Nieraz tal jest ze ciaza jest mlodsza p 2tygodnie. Ja aby sie nie stresowac i w jednej o drugiej ciazy na pierwszej wizycie bylam pod koniec 7 tc
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - beta, morfologia, tsh, grupa krwi.
Na które nie dała mi skierowania!

No zobaczymy Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka jesli nie objadasz się i nie jesz samych tłustych potraw to może tak po prostu masz.. a tsh i glukoza? Ok? Jaki wynik tsh Masz?



Mademoiselle polecam betę . Sama robiłam uśmiech przyrost w ciągu dwóch dni musi być co najmniej 60% a najlepiej jeśli zwiększy się dwukrotnie. Rozne przypadki chodzą po ludziach zarodki często nadrabiaja opoznienie uśmiech a nie jest tak że kartę ciąży zakładają po usłyszeniu serduszka? Ja byłam w 8. Tygodniu to założył mi kartę ale w bardzo wczesnej ciąży chyba nie zakładają.

Lioness gratuluję! Rosnijcie dalej zdrowo :* już1/3 za Toba!!

Oldziu cudownie!! Mega się cieszę Waszym szczęściem! Życzę Ci by te nieprzyjemne dolegliwości szybko minęły! Trzymaj się, Masz dla kogo uśmiech a znacie może płeć? uśmiech

Wydaje mi się że zauważyłam lekkie uwypyklenie brzucha uśmiech takie wieczorne wzdęcie ale trochę jakby inne uśmiech jak to jest z zaokragleniem brzucha na początku? Pojawia się tylko wieczorem czy jak jest to cały dzień?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi kartę ciąży założył dopiero chyba w 12 czy nawet 13 tygodniu język Mani ja też miałam takie wzdęcia na samym początku. A nigdy przed ciążą nie miałam wzdęć więc człowiek to od razu wychwytuje oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś oczko

Cieszę się że u Was wszystko dobrze uśmiech

No tak to jest z tymi dolegliwościami... nie ma ich to źle a są to jeszcze gorzej uśmiech No mnie teraz straszliwie zgaga męczy co nie zjem, mam już dość, na szczęście poza ciążą nie wiem czym jest zgaga także oby to wróciło do normy.
Co do wagi: przy Anie przytyłam przez całą ciążę tylko 8 kg a teraz mamy 26tc i do tej pory mam już 8 kg na plusie i jestem załamana, no ale trudno ważne żebyśmy byli zdrowi...

Nie wiem co mam zrobić bo w poniedziałek byłam z Młodą na morfologii i pytałam o krzywą cukrową i powiedzieli mi że nawet odpłatnie muszę mieć skierowanie/zaświadczenie od ginekologa. Chyba jutro pojadę w ciemno tam gdzie robiłam krzywą przy Anie mam nadzieję że zrobią mi bez problemu to badanie.

Kasia kiedyś pytałaś o karmienie, jak młoda skończyła 7 miesięcy to ją odstawiłam z wielkim bólem ale w sumie jadła już tylko 3 razy na dobę gorzej ja to zniosłam niż ona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 16 Gru 2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak dziewczyny piszą karta ciąży się nie sugeruj różnie lekarze zakładają ale najczęściej jak już bije serduszko.
Glukozy jeszcze nie miałam bo jak nie ma podejrzenia cukrzycy to dopiero 20 tygodniu zlecają tak słyszałam .
Z tymi brzuszkami to jest tak różnie ze nie ma reguły, mi się wydaje ze ja mam już dość spory ten brzuszek ale robie sobie zdjęcia średnio co 2 tygodnie żeby porównać ja tez mam skłonności do wzdęć , zawsze miałam wiec wieczorem wyglądam jak w mocno zaawansowanej ciąży
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 425 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group