Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 7 Gru 2016, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady Smile

Dziś byłam z dzieciakami na wycieczce szkolnej, koleżanka powiedziała, że trochę zbladłam, jak się na nią spojrzałam to powiedziała "wiesz - nie musisz nic mówić" Shocked i się uśmiechnęła, nie wiem skąd to wyczytała, bo nie pozwoliła mi wejść też do sali, gdzie lakierowali bombki Cool

Dodatkowo mam chorobę lokomocyjna i modliłam się, żeby nie zwymiotować w autobusie Very Happy
narazie swędzenie przeszło, pozostał tylko ból piersi, jem normalnie jak zawsze. Mam takie zwykłe testy paski - dziś znów zrobiłam, dalej dwie kreski język dalej się oswajam z myślą mimo braku jakiś wielkich objawów uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje serduszka u życzę nudnej ciąży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaki bum tłoczno się tu zrobiło uśmiech
Gratuluję wszystkim. Mani mocno trzymałam za Ciebie kciuki co raz Was podglądając uśmiech.

U nas również się zadziało, termin na marzec 11-16 uśmiech

Życzę Wam spokojnych i nudnych ciąż. Jak najmniej dolegliwości chociaż wiem, że i ich brak potrafi być stresujący. Sama kiepsko znoszę ciąże - utrzymujące się wymioty, anemia, odwodnienia, problemy z żelazem, brak możliwości pobierania krwi z żył, bo uciekają. Dopiero zaczynam jeść i pić normalnie. Teraz właśnie świetuje tydzien bez wymiotów, no ale chyba czas najwyższy jak zaraz zaczynam 3 trymestr Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 11 Gru 2016, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż - wydało się 3 dni przed wizytą oczko małż pokojarzył fakty oczko
ale dobrze, bo byliśmy z wizytą u teściów, gdzie zawsze jakiś procencik się pojawia, przywiózł nas, ale powiedzieliśmy, że to ja jestem kierowcą w drugą stronę oczko
małż teraz ma postanowienie studiować, co ja mogę jeść i robić. W euforii wczoraj do przesady gonił mnie do łóżka i pytał, co ma mi przynosić do jedzenia i picia hahaha lol
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 12 Gru 2016, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My czekamy z niecierpliwością na wizytę u lekarza zaczynam się troszkę stresować, boje się tez o moja wagę jem jak jadłam a przytyłam 5 kg
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka ale czego się boisz? Ja przez całą ciążę przytyłam 8kg a znam osoby co przytyły 30
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko ok, jesteśmy po badaniu prenatalnym (Papp-a) i wszystko z dziubkiem dobrze. Mały na badaniu fikał aż miło uśmiech Ma 13 tyg 3 dni, więc powoli zaczynamy II trymestr.
Ja na razie tylko chudnę zamiast przytyć (ale co się dziwić, wczoraj pierwszy dzień bez wymiotów - sukces oczko ). Liczę, że na święta już nie będę miała mdłości, to trochę sobie podjem i nadrobię z tą wagą uśmiech
Tynka, to chyba normalny przyrost wagi. Na każdej stronie piszą co innego, ile "powinno się" przytyć, a i tak każdy przechodzi inaczej, więc nie ma co się martwić na zapas uśmiech Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jestem z tych co w pierwszej ciazy przytylam 30kg. Ale jadlam wszystko bo ponoc w ciazy je sie za dwoch.
W tej ciazy 29 tc i mam 8 na plusie. Takze mam nadzieje, ze do 30kg nie dobije. Ale oszczedzam sie w jedzeniu. Jednak czlowiek uczy sie na bledach.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jestem z tych co w pierwszej ciazy przytylam 30kg. Ale jadlam wszystko bo ponoc w ciazy je sie za dwoch.
W tej ciazy 29 tc i mam 8 na plusie. Takze mam nadzieje, ze do 30kg nie dobije. Ale oszczedzam sie w jedzeniu. Jednak czlowiek uczy sie na bledach.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia nie jesz za dwóch a dla dwóch oczko ja przytyłam już 5 kg a nie jem za dużo nie wiem dlaczego tyle smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 424 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group