Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się martwię ..
testy pozytywne, wizyta u gina dopiero we wtorek ..
żadnych dolegliwości oprócz bólu piersi, a teraz to właściwie są "obolałe po tym jak bolały", więc jakby coś ustępowało ..
na moje to ok. 5 tydzień .. i nic innego nie zauważyłam .. Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle nic się nie martw oczko Ciesz się uśmiech Na dolegliwości przyjdzie czas uśmiech Poza tym lepiej jak nic Ci nie dolega niż miałabyś miec ostre bóle podbrzusza i byś zastanawiała się czy nie grozi Ci poronienie... uśmiech Serio nie martw się tym że czujesz się dobrze uśmiech Jak za 2-3 tygodnie zupełnie nic nie będziesz odczuwała to możesz zacząć się zastanawiać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie się zaczęli w okolicach 8-9 tygodnia pierwsze dolegliwości wiec spokojnie na dobra sprawę możesz ich w ogóle nie mieć wyobraź sobie ze są takie szczęściary które przechodzą ciąże beziobiawowo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moze panikuje fakt .. za to dzis po przebudzeniu myslalam, ze mi eksploduja cyce Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pocieszę cię u mnie już 2 trymestr s piersi dalej bolą ale to ze sa pełne i nabrzmiałe akurat mi się podoba pierwszy raz jak leżę nie jestem płaska jak decha uśmiech kupiłam dzisiaj krem przeciwrozstepom I olejek mam nadzieje ze nie wyjdzie nawet pół bo wydałam 170 zł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 9 Gru 2016, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pocieszę cię u mnie już 2 trymestr s piersi dalej bolą ale to ze sa pełne i nabrzmiałe akurat mi się podoba pierwszy raz jak leżę nie jestem płaska jak decha uśmiech kupiłam dzisiaj krem przeciwrozstepom I olejek mam nadzieje ze nie wyjdzie nawet pół bo wydałam 170 zł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak boisz sie ze cos jest nie tak to idz na badanie krwi bHCG dwa razy - powtorzyć po 48 godzinach. Jak wzrosnie dwukrotnie to super.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wtorek już wizyta, a betę mogłabym zrobić właśnie dopiero we wtorek, bo zaczynam prace później ..

Piersi dalej bolą, po przebudzeniu, gdy wstaję z łóżka, aż mnie w klatce kłuje i ciężko się podnieść .. potem w ciągu dnia jakoś daję radę, bolą, ale stanik podtrzymuje. Nie wiedziałam, że to tak wygląda przy misce A Shocked

Za to mój mąż zachowuje się gorzej niż właśnie baba w ciąży. Fakt faktem dowie się dopiero we wtorek, ale wczoraj znowu krzykłam ała, gdy mnie właśnie w boloki dotknął Rolling Eyes stwierdził, że wymyślam, bo nie chcę, żeby mnie dotykał .. Shocked
Popołudniami ucinam sobie drzemki, nie, żeby jakoś chciało mi się spać, ale to przychodzi samo i już wypytywał "Co się ze mną dzieje, bo nigdy nie spałam popołudniami". Dziwne, że jeszcze się nie zorientował lol
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo mężczyźni nie rozmyślają jak my i jak my uważamy że rozmyślają uśmiech Bolą Cię piersi to Cię bolą, ucinasz drzemki to pewnie jesteś zmęczona albo przesilenie jesienno-zmowe i tyle oczko Raczej nie będzie szedł w tę stronę że bolą Cię piersi i śpisz to jesteś w ciąży. W sumie ciekawe czy w ogóle orientuje się jakie są objawy ciąży uśmiech Mnie do tej pory daje się ukrywać ciążę i nikt się nie domyślił uśmiech A nawet osoby w pracy które wiedzą też nie podejrzewały nic uśmiech Choć prawie nic nie jem uśmiech


Mnie też na początku mega bolały, każdy ruch bez stanika (mam 65g), w staniku spoko. Ale teraz już o wiele mniej bolą choć wciąż bolą. Ale piersi rosną cały czas. Mężowi tylko oczy się świecą Very Happy A i mnie się podoba bo są tak jędrne, ze wyglądają prawie jak sztuczne hehe Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi piersiami to różnie bywa bo mnie też bolały moze do 10tyg. Później się schizowalam że coś jest nie tak ale badania były ok. Mani zazdroszczę tak dużej miseczki. Ja mam tylko B.. A po karmieniu to już wogole mam chybana minusie hahh język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 95 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group