Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny - nie wiem, czy wy też tak macie, ale totalnie to do mnie nie dociera. Nie czuję żadnych emocji tak jakby mnie to totalnie nie dotyczyło ..

13.12 idę na wizytę do mojej Pani ginekolog i postanowiłam, że wtedy wszystkim oznajmię.
Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale mam niedoczynność tarczycy i jakoś sceptycznie do wszystkiego podchodzę.
Oprócz bolących piersi nie mam żadnych dolegliwości - przeczuwam, że to dopiero ok. 5 tydzień uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle, to raczej normalne i zrozumiałe zachowanie, dopiero co się dowiedziałaś, wiadomo, że jeszcze nie do końca to dociera do świadomości uśmiech Ja też ciągle odkładałam moment cieszenia się i informowania wszystkich - póki nie zobaczę na USG, póki nie usłyszę serduszka, póki nie zniknie krwiak, póki nie zrobię badania prenatalnego... Też sceptycznie podchodziłam z powodu pierwszej ciąży zakończonej bardzo szybko. Ciągle odkładam informowanie rodziny i znajomych, wiedzą tylko rodzice i rodzeństwo, a przecież za chwilę kończę I trymestr uśmiech
Masz jeszcze dużo czasu, żeby poczuć całą gamę emocji, od strachu po euforię, na pewno wszystko powoli przyjdzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale ja np nie wierzyłam (że to tak nazwę) aż do konkretnych kopniaków czyli 22tyg. Największe szczęście czułam przy robieniu testu jak wyszły dwie kreseczki a później czułam praktycznie cały czas strach bo to plamienie, to skracanie szyjki to stan przedcukrzycowy i całą ciążę coś. Więc jak dla mnie to zamiast latać z radości to drżałam ze strachu całą ciążę. Tzn żebym nie była źle zrozumiana.. Cieszyłam się jak dziecko z zabawki ale strach mnie paraliżował
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze, że nie jestem "dziwna".
Wiele razy była okazja, czy to przy jakiejś rozmowie, czy filmie, żeby powiedzieć mężowi, ale przychodziła myśl "masz tyle czasu ile potrzebujesz".
Myślę, że fotka z usg będzie najlepszym rozwiązaniem sytuacji - wytrzymam Smile
Dbam o siebie, odstawiłam alkohol (mówię, że robię detoks język), łykam folijkę, a co ma być to będzie uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Gru 2016, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie czuje teraz jak objawy minęły to w ogóle nie czuje ze jestem w ciąży, tak jakoś nie dociera to do mnie po świętach chce jechać na jakieś zakupy dla malucha, żeby te wydatki jakoś rozłożyć, może wtedy coś poczuje bo i czekam na pierwsze ruchy.
Mani a to dlaczego rezygnujecie ze styczniowej wycieczki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 5 Gru 2016, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka będę jeszcze w 1.trymestrze i nie chce ryzykować. Wyjezdzilam się póki co, w tym roku odwiedziliśmy 6 państw i jakoś nie boli mnie to uśmiech przez ciążę chce być tylko na lądzie uśmiech

Ja też nie czuję tego że jestem w ciąży. Mam chwile kiedy do mnie to jakby dociera ale zaraz potem czuję się znów jakby nigdy nic. Mam wrażenie że mój Mąż bardziej w to wierzy niż ja. Poza tym boję się zbytnio ekscytowac.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Gru 2016, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z niecierpliwością na twoja wizytę uśmiech na swoją tez czekam ale to dopiero 19:(
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 6 Gru 2016, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już po wizycie uśmiech Jest wszystko w porządku uśmiech Słyszeliśmy bicie serduszka uśmiech Pierwsze co zobaczyłam to też bijące serduszko uśmiech Ufff jak dobrze! uśmiech uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 6 Gru 2016, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że wszystko świetnie poszło!
Ja dziś myślałam, czy "mikołajkowo" się nie przyznać, ale tak jakoś bez zdjęcia, potwierdzenia nie chciałam, więc trzymam się, byle do 13.12 uśmiech

w dalszym ciągu towarzyszy mi tylko ból piersi no i .. swędzenie! Confused Confused najgorzej jest w pracy .. Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 7 Gru 2016, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle przyjdzie czas i na kolejne objawy! Ja byłam taka szczęśliwa, że mogę jeść wszystko oprócz słodyczy... A teraz nie mogę jeść prawie nic... A jeden posiłek może się zmieścić na talerzyku od filiżanki do kawy....

Swędzenie piersi jest normalne oczko Rosną uśmiech Mocniej je nawilżaj - może troszkę pomoże wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 423 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group