Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam ewidentnie widzę 2 kreski może spróbuj jeszcze inny test nie strumieniowy a płytkowy gdzie pipetką nakładasz mocz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy mogą kłamać ale zazwyczaj mówią prawdę. uśmiech ja też widzę dwie kreseczki oczko idź na betę a się przekonasz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos za piekne by to bylo! Sprobuje jeszcze inny, a beta w przyszlym tygodniu uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle jak byk dwie krechy uśmiech jesteś w ciąży gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie krechy mamuska;-)
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 1 Gru 2016, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko .. raczej już nie mam złudzeń ..
test sprzed godziny .. https://zapodaj.net/5fae5cb873562.jpg.html

Jak o tym powiedzieć mężowi? Toć to będzie niespodzianka .. Shocked

Dziękuję za gratulacje :*
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 3 Gru 2016, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle no i jak poinformowałaś Męża? uśmiech
Jak dla mnie nie ma idealnego sposobu oczko Ja zawsze sobie wyobrażałam, że kupię dziecięce buciki i przekażę je Mężowi, a w rzeczywistości wyszło to tak spontanicznie, że aż sama się sobie dziwię język I zawsze myślałam, że powiem w weekend, a powiedziałam rano przed pracą :Ale ja niemal nigdy przed Mężem nie jestem w stanie utrzymać tajemnicy język

Co u Was dziewczyny?

Za 3 dni mam wizytę, ale to zleciało... Shocked Jestem ciekawa, czego się dowiem, mam wielką nadzieję, że wszystko jest ok. Od tygodnia zaczęły mi się już konkretniejsze mdłości i problem z jedzeniem. Na początku zdrowo się odżywiałam, a teraz na myśl o owocach czy warzywach jest mi w większości przypadków niedobrze. Wybawieniem okazał się biały ser z jogurtem - to jestem w stanie zjeść. Ale jem dużo mniejsze porcje niż przed ciążą. Nie czuję sytości, ale w pewnym momencie zaczynam mieć większe mdłości i muszę przerwać. Ale np dziś nie jest źle uśmiech Mam nadzieję, że nie dojdzie u mnie do takich naprawdę silnych mdłości albo wymiotów. Ale wszystko się okaże uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle, gratuluję uśmiech

Mani, ja też najpierw miałam mocne postanowienie, że będę się zdrowo odżywiać, więcej warzyw, owoców i ryb, a potem przez kilka tygodni dosłownie o chlebie i wodzie przeżyłam oczko U mnie zaczęły się wymioty jakoś w 7 tygodniu, teraz mamy 12 tygodni, i jeszcze zdarza mi się "ulać". Na mięso obiadowe w ogóle nie mogę nawet patrzeć, ani nawet otwierać lodówki, bo od razu bleee

Tynka, rośnie Ci już brzuch? Bo u mnie jeszcze nic nie widać. A dzidziol miał ostatnio 4 cm i już widziałam buźkę i rączki uśmiech Jutro idę na badanie prenatalne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani mdłości to dobry objaw są czasem nie do wytrzymania ja miałam bardzo silne łącznie z wymiotami ale już minęło . Trzymam kciuki za wizytę. Ja właśnie zastanawiam się z mężem nad wycieczka do Rzymu w styczniu, zapytam przy kolejnej wizycie o te loty samolotem. Ja się strasznie stresuje mija wizyta dopiero 19 grudnia chciałabym wiedzieć co tam słychać .
Mani to będziesz lipcową mamą ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 4 Gru 2016, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka nie uwierzysz, ale 6 stycznia mieliśmy lecieć do Rzymu i mamy wykupione bilety uśmiech Szkoda, że w Ryanairze/Wizzairze nie da się bezpłatnie zmieniać danych , bo w sumie mogłabym CI je podarować w prezencie. Tak, będę lipcową mama, no chyba że urodzę sporo po terminie to wtedy sierpniową uśmiech Też kiedyś czytałam, że mdłości/wymioty są dobrą oznaką, ale nie pamiętam czemu...?

Lioness dokładnie! Very Happy To trochę smutne, że byśmy chciały, ale niemoc jest większa. Ale dziecko i tak dostaje składniki z naszych rezerw uśmiech My nawet kupiliśmy wyciskarkę do owoców i warzyw, a mi tylko na myśl o soku jest niedobrze smutny Tylko z tydzień-dwa się zdrowo odżywiałam, a teraz orzechy kupione z 2 tygodnie temu leżą wciąż w torebce, to samo suszona żurawina i nawet nie jestem w stanie tego tknąć...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 422 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group