Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 420, 421, 422 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczności miłość
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu bardzo długo...a tu takie wieści wykrzyknik
Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę spokojnego przebiegu ciąży uśmiech
U nas w miarę dobrze, mamy już 22 tc, Ana będzie miała brata uśmiech Bardzo się cieszymy ale jestem przerażona wizją radzenia sobie z dwójką małych dzieci, no ale jakoś to będzie. Termin mamy niby na 10.03 ale pewnie pokroją mnie wcześniej bo będzie cc na 100%. Co do dolegliwości to w porównaniu do poprzedniej ciąży ani razu nie wymiotowałam ale za to biodra dają mi w d... tak czasem bolą że aż kuleję. W poprzedniej ciąży przytyłam tylko 8 kg a już teraz prawie 7 no ale takie uroki, oby tylko zdrowie było to najważniejsze uśmiech

Witaj. To jednak dobrze pamiętałam, że testowałas po mnie. Ja mam termin na 2 marca, Blanka też będzie miała braciszka, ja mam powtórkę z poprzedniej, ciąży i leżę że skracajacej się szyjka. Ale już wchodzę w 27tc już bliżej jak dalej. Pozdrawiam
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się cieszę ze ten wątek się ruszył uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness ja Ci zazdroszczę tego, że już wiesz, że wszystko jest ok - że zarodek jest w macicy, że wszystko się dobrze rozwija. Ja jeszcze czekam 2 tygodnie, żeby usłyszeć 1. opinię Rolling Eyes

Tynka piękne zdjęcie! zakochany Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że kończysz już 1. trymestr!!

Patrycja cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku! Parka - super! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny dzidziuś <3

Lioness nie martw się, jak na kolejnej wizycie zobaczysz swojego człowieczka na pewno będzie bardziej kształtny uśmiech

Dla mnie to jest niesamowite, że w sumie nie tak dawno byłam w ciąży z Anastazją i zachwycałam się każdym usg a teraz to samo mam z Szymkiem uśmiech Nie mogę się nadziwić jak na wizycie lekarka robi usg a ja widzę jak nasz malec się wygina- widać rączki, kręgosłup, półkule mózgowe... niesamowite że można to zobaczyć. Powiem Wam że w ciągu dnia mało o nim myślę bo mój czas całkowicie pochłania córa, ale jak się odezwie to głaszczę się po brzuszku i staram się do niego mówić. No drugiej ciąży już nie przeżywam tak jak pierwszej bo nie mam na to po prostu czasu. Za pierwszym razem dużo czytałam, liczyłam dzień za dniem, a teraz tak się nie skupiam i może dlatego tak mi to leci.

Mani będzie dobrze głowa do góry pocieszacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani ciąża to jest test cierpliwości ale usłyszysz serduszko to wszystko wynagradza mi lekarz piszczał jak narzekałam na wymioty i samopoczucie uśmiech no to już 2 trymestr teraz chyba bardziej spokojniejszy już się tak nie boje przed każda wizyta jak wcześniej . Nie umiem sie doczekać Waszych wizyt .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka, Mani_ani, Lioness, Patrycja, Monia - Dziewczyny gratulacje!! uśmiech Super, że tyle jest Was w stanie błogosławionym! Rzadko piszę ale regularnie zaglądam co u Was słychać uśmiech Szkoda, że tylko ten wątek żyje Rolling Eyes

My powoli zaczynamy myśleć o drugim dziecku, ale na razie nie staramy się, chcemy na wiosnę wyremontować i zaadaptować dla siebie poddasze w domu moich rodziców, a dopiero na swoim mieć dzidziusia, bo tutaj gdzie mieszkamy jest ciasnawo uśmiech ale też jakoś specjalnie się nie zabezpieczamy, więc jeśli się trafi to też będziemy szczęśliwi uśmiech Aczkolwiek nasza córa ma 16 miesięcy i jest bardzo absorbująca i nie zagrzeje sobie miejsca dłużej niż kilka minut, wszedzie jej pełno. Nie potrafię jakoś sobie wyobrazić podziału czasu na dwójkę na tym etapie...

Efkalinka i inne staraczki - życzę powodzenia!wykrzyknik! oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coś ruszyło. Czas leci jak szalony. Wydaje się tak jak by to było wczoraj. jak w jednym czasie rodziłam z Laura i Madzia. A teraz czekam na drugie Bobo. Tak jak pisze Patrycja druga ciąża spokojniejsza, bo sporo czasu zabiera pierwsze dziecko. Chodź ja i tak leżę to przy dwulatce ciężki temat. Ale ile bajek już na pamięć znam, dużo czytamy. Pozdrawiam przyszłe mamy.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wow co tu się dzieje Very Happy dziewczyny gratuluję! Tynka mi lekarka powiedziała że bedzie chłopiec w 11tyg i się sprawdziło więc trzymam kciuki skoro tak bardzo chcesz chłopca :)Patrycja super że wszystko w porządku oby tak dalej! A jak z tym karmieniem piersią? Mani zobaczysz że te dwa tego zlecą szybciutko. Ja niedawno robiłam test a tu synek ma prawie rok.. Masakra.. Dziewczyny dbajcie o siebie i życzę wam nudnych ciąży a staraczkom szybkiego zajścia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 30 Lis 2016, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ..

w nd robiłam test łudząc się, że coś się dzieje, ale niestety nic ..
Dziś lub jutro powinnam dostać okres, 2 dni temu bolało mnie dokładnie jak przed, ale dziś to piersi chyba mi eksplodują .. niemniej jednak zwaliłam na pms.

Został mi jeden test i dziś zrobiłam .. co o tym myślicie, bo mam w głowie mętlik ..

Test po może 3-4min:
https://zapodaj.net/747b37ae5453d.jpg.html

Test po 10min:
https://zapodaj.net/65dfa1f804652.jpg.html


Spanikowałąm. Czy testy "mogą kłamać"?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 420, 421, 422 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 421 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group