Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak podziękować rodzicom gdy jedno nie zyje? Pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 16 Lut 2014, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeszukiwałam internet w poszukiwaniu piosenek na podziękowanie dla rodziców i nie mogłam znaleźć niczego co by pasowało.

Tata mojego Narzeczonego nie żyje od ponad 25 lat, jego mama nie znalazła innego partnera, więc skład rodziców będzie u nas też pomniejszony.

Wśród polskich piosenek nie znalazłam, żadnej która pasowałaby idealnie, "Cudownych rodziców mam" śpiewało się w przedszkolu i nie wyobrażam sobie tej piosenki na weselu.

Podczas tych moich poszukiwań natknęłam się na film, gdzie był taki sam skład rodziców jak będzie i u nas. Młodzi wygłosili przemówienie dali rodzicom prezenty i kwiaty, a później tańczyli w kółku do muzyki "What a wonderful world".

Pomyślałam, że może byśmy zrobili coś podobnego, tyle, że tańczylibyśmy do piosenki Celine Dion "Because you loved me".
Myślicie, że taka piosenka się sprawdzi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bridezilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sob 7 Mar 2015, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mama mi kiedyś żartem powiedziała, że jak na weselu przy podziękowaniach nie będzie Cudownych rodziców mam... to mnie wydziedziczy więc raczej nie mam wyjścia język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
No ja też mam problem tylko to jest całkiem inna sytuacja bo moi rodzice są po rozwodzie już 10 lat,z ojcem nie mam w ogóle kontatu oprócz sądu i nawet nie mam zamiaru go zapraszać

Mam taką samą sytuację. Boję się tych podziękowań. Mój ojciec może się w kościele zjawi, na weselu go nie chcę. Jego rodzina będzie, ale jego nie.
Pewnie też się popłaczę, ale wyrządził tyle zła, że nie zasługuje na stanie koło mojej mamy i przyjmowanie jakichkolwiek podziękowań.
Tylko za życie mogę mu podziękować, ale to nie sztuka dac komuś życie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda80
Gość





PostWysłany: Sro 9 Gru 2015, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jeden z rodziców "wyparł" się męża i uczestnista na naszym ślubie więc podziękowania zrobiliśmy prywatnie, zabraliśmy pozostałych rodziców do knajpy i tam daliśmy prezent było bardzo fajnie:)
Powrót do góry
kajab
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie 20 Gru 2015, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jest przygotowanie eleganckiego kącika na uboczu z zdjęciem zmarłego/zmarłych i świecą w pięknym lampionie albo wazonu/lampionu szklanego ze świecą i dopiskiem w stylu "na zawsze w pamięci". Bardzo wzrusza mnie osobiście taki gest.
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 21 Gru 2015, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na weselu i ślubie z rodziców był tylko mój tato ponieważ mojego męża tata nie żyje mam z różnych przyczyn nie jest obecna w jego życiu a moja mama zmarła rok przed naszym ślubem... Zorganizowaliśmy to tak że podziękowaliśmy mojemu tacie i naszym babciom które niejako zastępowały nam rodziców. Nie było to typowe przygotowaliśmy puchary np. mojego męża babcia miała puchar za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie najlepsza mama zastępcza, mój tato i moja babcia również dostali puchary każdy za inny "konkurs" przed każdym wręczeniem razem z mężem powiedzieliśmy kilka słów o tym kim dla nas są i dlaczego właśnie tak. A potem ja zatańczyłam z tatą wszyscy na około nas utworzyli koło to było bardzo wzruszające.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon 25 Sty 2016, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie tańczenie w kółku jest trochę dziwne ale zrobicie jak będziecie chcieli. My chcemy nagrac film dla rodziców i zafundować im wczasy dla seniora w Primavera. Zrobili dla nas tyle, ze same kwiaty i podziękowania nie wystarczą. Zawsze możecie sami napisać piosenkę jeśli macie czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 14
Skąd: Tomaszowo woj. lubuskie

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam z tej strony Dj Mixer w takiej sytuacji najlepiej nagrodzić wielkimi barwami zmarłego rodzica bo miedzy innymi dziki Niemu dzieci Sałaty się kim stały . A taniec to już kwestia indywidualna moim zdaniem na pewno nie obrazliwa
_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie namiary - http://www.dekoprint.pl/pdr
Wszystko zależy od tego, ile chcecie wydać, jacy to są ludzie, bo przecież sami wiecie najlepiej, co będzie dla nich odpowiednie. Uważam, że prezent ma być po prostu godzien zapamiętania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group