Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

O czym rozmawiać z ludźmi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 2 Mar 2016, 9:01    Temat postu: O czym rozmawiać z ludźmi Odpowiedz z cytatem

Mam 22 lata, studiuję zaocznie. Raz na jakiś czas spotykam się ze znajomymi ze studiów n piwie. Mam takie 3 lepsze koleżanki w których towarzystwie czuję się swobodnie ale wiadomo, że jak gdzieś wychodzimy to idzie cała grupa. No i wtedy jak dla mnie zaczyna się masakra..Nie wiem co mówić, żaden temat nie przychodzi mi to głowy, czasami coś tak powiem jak mi się uda trafić w temat ale tak to siedzę i uśmiecham się jak debil..Nie jestem bardzo nieśmiała, może troszeczkę ale naprawdę chętnie bym pogadała z ludźmi pośmiała się ale nie mam pojęcia co mówić, o czym.. Oni nie rozmawiają na żadne konkretne tematy, po prostu takie gadki z d**y, każdy coś dopowie i się śmieją a ja siedzę bo nie mogę nic wymyślić, mam pustkę w głowie..a najgorzej jest jak jeszcze ktoś powie - ej, ty taka cicha jesteś, mów coś. A ja wcale nie jestem cicha!w domu, wśród bliskich znajomych nie jestem taką sierotą...
o czym mam gadać z ludźmi? Pomocy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie, wśród nieznajomych siedzę cicho - przy najbliższych jest luz. Przede wszystkim nie obwiniaj siebie, bo to nie twoja wina, niektórzy tak mają - ja cię doskonale rozumiem. Myślę, że trzeba albo poczekać i poznać ludzi o czym gadają co ich interesuje, bo nie warto się wycofywać. uśmiech Spróbuj też zagadać do jednej osoby po kolei a nie do wszystkich na raz. Może o wypiciu piwa będzie łatwiej? Twisted Evil
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2016, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie jestem nie wiadomo jak przebojowa ale mam swoją paczkę. Nie musisz się od razu nastawiać na to aby być duszą towarzystwa. Sa różni ludzie. Osobiście wolę przebywać z ludźmi spokojnymi niż z rozwrzeszczanymi....

Poza tym komunikacji mozna się nauczyć. Zerknij sobie tutaj:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-rozmawiac-z-ludzmi/

Na stronce jest dobry wpis na blogu o tym jak poprawić swoją komunikację. Poczytaj sobie. Ciekawa sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_makar
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 8
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2016, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak będzie odpowiednie towarzystwo - będzie o czym gadać. a jak nie masz z tymi ludźmi wspólnych tematów, to i nie ma co się trudzić.
_________________
=Kasia M.=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eela
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może lepiej zmienić znajomych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group