Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecko, finansowy punkt widzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pralkaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią 19 Sie 2016, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z finansami też nie najróżowiej, ale wyszłam z założenia, że dobre planowanie pozwoli nam trochę ograniczyć wydatki związane z dzieckiem. Na http://supermamy.limango.pl/czego-potrzebuje-niemowlak-pierwsza-wyprawka-twojego-dziecka/ znalazłam listę rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce i od początku ciążki sukcesywnie je kompletuje - szukam na wyprzedażach, pytam znajomych, przeglądam aukcje w internecie. Jak podliczyłam, to okazało się, że już udało mi się zaoszczędzić kilka stówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2016, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesto przewijajacym sie tematem wsrod rodzicow jest opieka nad dzieckiem. Niestety, nasze 'kochane' panstwo daje nam rok platnej opieki, a potem - bezplatna, albo powrot do pracy (a i o to niestety nie jest latwo czasami). Pozostaje wiec wybor: albo opieka babci/cioci/kogos z rodziny, albo zlobek/niania. Na szczescie coraz czesciej powstaja na rynku nianie jak "Niania na okrągło" - http://naokraglo.gr8.com/ - w swoim domu niania Aneta opiekuje sie grupka maksymalnie 15 przedszkolakow: bawi sie z nimi, uczy, rozwija, pomaga, zajmuje. Robi to wraz z dwoma pomocnicami. Mozna zapisac dziecko na miesiac/rok, wraz z wyzywieniem oczywiscie, ale takze i w awaryjnych sytuacjach - mozna zostawic pod opieka na godzine/dwie - koszt godziny to zaledwie 8h. Jest to wg mnie dosc ciekawa alternatywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eela
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziecko nie powinno przeliczać się na złotówki, na prawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dziecko kosztuje i to nie podlega dyskusji. Przecież jeśli zdecydowaliście się na malucha, to musicie o niego odpowiednio zadbać oczko Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zaczęły wyszukiwać specjalne okazje, dzięki którym będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o Wasze dziecko. W https://allegro.pl/produkt/pielucha-flanelowa-ega-kids-70-x-80-cm-e9eb9f51-5b0d-4c7a-89a7-8546d362569e macie dostęp do pieluch flanelowych w dobrej cenie, więc zdecydowanie powinniście tam zajrzeć. Mnie to w pełni przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem dzieci kosztują, ale na takich rzeczach jak edukacja czy bezpieczeństwo maluchów nie powinno się oszczędzać. Jeśli szukacie sprawdzonego przedszkola, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą przedszkola językowego Tequesty. Uczęszczała tam dwójka moich dzieci, w czerwcu z placówką na Żoliborzy pożegnał się synek - przedszkole dobrze przygotowało go do rozpoczęcia nauki w szkole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group