Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierścionek zaręczynowy, białe czy żółte złoto, za i przeciw
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

który ładniejszy pierścionek
1.
20%
 20%  [ 1 ]
2.
0%
 0%  [ 0 ]
3.
80%
 80%  [ 4 ]
4.
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że srebrny pierścionek zaręczynowy jest ładniejszy. Bardzo lubię takie z kolorowymi kamieniami, przykładowo:


http://wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe

Co o nim sądzicie? Czy koniecznie musi być brylant? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, to akurat moim zdaniem tylko i wyłącznie kwestia gustu. Dla jednych tradycyjne złoto będzie najlepszym rozwiązaniem,z kolei dla innych srebrny pierścionek tak jak piszesz. Warto trafić w gust i wtedy nie będzie problemu. Ao co do kamienia szlachetnego, to wcale nie musi być to brylant, może być dowolny jaki tylko nam się spodoba.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Sro 9 Lis 2016, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na 3 i z tego co widzę tak jak większość Wink
Kolega zastanawiał się kiedyś na zakupem pierścionka na zaręczyny i podpowiedziałem mu ten https://braccatta.com/pl/pierscionek-nell-blue-srebrny-pierscionek-zareczynowy-z-blue-topaz.html
Jednak osobiście wolałem to zrobić w sklepie stacjonarnym,ale to było dawno temu... Wink
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel88
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

wszystko zależy jaki kolor preferuje przyszła małżonka. Białe złoto w przyrodzie nie występuje, jest pokryte rodem, który po jakimś czasie zejdzie i wtedy szyna pierścionka ma kolor słomkowy. Ja wolę żółte złoto. Pytanie kolejnie jakie będziecie chcielimieć obrączki, z żółtego, czy białego złota
_________________
pawel88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Wto 15 Lis 2016, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az tak bardzo nie uzależniałabym wyboru pierścionka od tego z jakiego złota będziemy mieć obrączki, które tak na dobrą sprawę mogą być z żółtego złota a pierścionek z białego, wszystko jest kwestią gustu.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o pierścionkach zaręczynowych z czarnego złota? Jakiś czas temu znalazłam tego typu propozycje na https://diamondsky.pl/bizuteria/pierscionki-zareczynowe/ i muszę przyznać, że prezentują się one niesamowicie, a co więcej w ofercie tej znajdziemy bardzo różnorodne propozycje, dzięki czemu nawet panie o wyrafinowanym guście, będą zadowolone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bizuteriakumor
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2020, 10:53    Temat postu: znowu reklama Odpowiedz z cytatem

Znowu kiepska reklama...

Tak to prawda pojawiła się nowość jak czarne złoto (tak jak obrączki z wolframu czy karbonu) Wszystko zależy czego oczekuje kupujący czy nowości czy produktu innego. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach - czyli w jakości stopu używanego do wykonania obrączek. Tutaj zaczynają się schody - dlatego proszę przemyśleć czy interesuje Państwa coś nowego czy coś dobrego nie będę podpowiadał konkurencji ale dla przykładu obrączki wolframowe pod wpływem jednego z czynników chemicznych rozpadają się w prawie drobinki kruszą się wesoły a obrączki carbonowe - wszystko ok do chwili kiedy trzeba je zając przez rozcinanie... wszystko można kwestia czy sie wiec co poleca i reklamuje... no chyba ze kupujemy obrączki na rok czy dwa w tedy można kupić tez stalowe
_________________
profesjonalista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jurekm90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie według mnie obrączka może być zarówno srebrna jak i złota. Osobiście miałem na ślubie srebrne i wszystkim się podobały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dakota
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę srebrną biżuterię, więc pierścionek zaręczynowy jest z białego złota, po prostu wolę ten kolor. Nad obrączką myślę, czy wziąć białe złoto, czy 3 kolory złota (bardzo mi się podoba różowe, ale nie chciałabym mieć obrączki tylko w tym kolorze). Swego czasu trafiłam jeszcze na drewniane obrączki. Piękne rękodzieła, ale nie do ślubu - ale np. do odnowienia przysięgi. Damskie wyglądają bardzo zgrabnie, natomiast męskie na pewno będą dobrze wyglądały na męskiej dłoni uśmiech Chociaż Mój i tak zapowiedział, że nosić nie będzie (ze względu na pracę - obrączka stanowi niebezpieczeństwo), tylko na wyjścia, imprezy rodzinne, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria92
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadamani za srebrem ani za złotem, poprosiłam mojego chłopaka, że jeżeli będzie wybierał dla mnie pierścionki to niech głównie przegląda pierścionki drewniane, bo takie podobają mi się najbardziej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group