Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Popraw swoją sylwetkę przed ślubem - Trener Personalny - Pytania do Trenera
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bentlej90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pią 21 Paź 2016, 14:29    Temat postu: Popraw swoją sylwetkę przed ślubem - Trener Personalny - Pytania do Trenera Odpowiedz z cytatem

Cześć,
zapewne znajdą się tutaj osoby, które potrzebują informacji i pomocy w zrzuceniu zbędnych kilogramów przed swoim najważniejszym dniem w życiu lub zbudowaniu kilku dodatkowych kilogramów masy mięśniowej. Nowożeńcy wszystko szczegółowo i dokładnie planują: wybór sali, zespołu, fotografa, dlaczego by nie zadbać o samego siebie?

Nazywam się Turecki Mateusz, jestem Trenerem Personalnym z Krakowa, studiuję również fizjoterapię co pozwala mi pomagać moim podopiecznym w leczeniu i wyprowadzaniu ich z wszelkich urazów, bólów i kontuzji. Prowadzę osoby, które chcą poprawić swoją sylwetkę, sprawność i zdrowie lub po prostu utrzymać kondycję na wysokim poziomie.
Natomiast treningi prowadzę w studiu treningu personalnego, nie w żadnej sieciowej siłowni Platinium czy Pure. Jest to kameralne, eleganckie miejsce.

Śmiało możecie tutaj w temacie zadawać pytania, a ja chętnie będę udzielał na nie odpowiedzi, rozwiewał wasze wątpliwości, udzielał rad dietetycznych i treningowych.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem - http://mateuszturecki.pl
_________________
Trener Personalny Online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bentlej90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto 1 Lis 2016, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma pytań, dlatego stwierdziłem, że napiszę artykuł na temat bólu mięśni po treningu lub jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej np. intensywnym chodzeniu po górach. http://mateuszturecki.pl/trening-zakwasy/
_________________
Trener Personalny Online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elwirag
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 6 Lis 2016, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego zacząć zrzucanie oponki? Czy bieganie np po 30 minut dwa razyw tygodniu wystarczy. Mam do zrzucenia 5-6 kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bentlej90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro 9 Lis 2016, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego? Od dobrze zbilansowanej diety. Kilogramy tak naprawdę gubimy w kuchni. Jeśli dołożymy wysiłek fizyczny i będziemy jeść tyle samo jest szansa, że uda nam się zgubić kilka kilogramów, ale mimo wszystko na początku trzeba zwrócić uwagę na to co jemy, kiedy i w jakich ilościach. Dodatkowa aktywność fizyczna na pewno w tym pomoże. Musimy sami zobaczyć co działa na nasz organizm i to stosować.
_________________
Trener Personalny Online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klucznik
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o trenera personalnego to z całego serca mogę polecić Jarka z Egobody http://egobody.pl/ człowiek który ma świetne podejście nawet do takich grubasów jak ja... rozpisany każdy trening, dieta i wiele cennych rad, nic tylko ćwiczyć. Bardzo się cieszę że tam trafiłam bo to juz 5 miesiąc a widzę minimalne efekty, poćwiczymy jeszcze to zobaczymy heh uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mononiczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2017, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele dziewczyn chce zrzucić pare kilogramó przed ślubem. Oprócz ćwiczenia potrzebna jest też dieta. Ja na szczeście już 3 miesiaće przed weselem wzięłam się za siebie i poszłąm na fitnes i do dietetyka w http://bodycareclinic.pl i zrzuciłąm 5 kg przed śłubem i małam o wiele lepszą kondycję więc mogłam tańczyć do rana oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Sro 21 Cze 2017, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich trenerów nie brakuje. Tutaj http://wswietnejformie.pl/trening-personalny/ trener z Wrocławia z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Współpraca z taką osobą to droga do sukcesu. Niezależnie od tego czy chcemy zrzucić kilka kilogramów czy tylko poprawić sylwetkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na profesjonalnym podejściu do klienta oraz fachowej wiedzy, to zachęcam was do zapoznania się z ofertą Pawła : http://www.pawelgluchowski.pl/ Według mnie, dobry trener, z powołaniem to połowa sukcesu. Wtedy wszystkie ćwiczenia nabierają sensu, a efekty pojawiają się z dnia na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez internet niczego się nie załatwi, bo trener nie widzi waszej sylwetki, nie sprawdzi waszej kondycji itp. lepiej zapisać się na trening personalny w Szczecinie, Warszawie, czy Krakowie, ale stacjonarnie, żeby też na bieżąco z trenerem ustalić plan odchudzania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy obowiązkowa jest dieta, jeśli chce zgubić zbędne kilogramy? Zaczęłam ćwiczyć regularnie i nie wiem czy mi to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group