Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konsolidacja chwilówek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 11:25    Temat postu: Konsolidacja chwilówek Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Mam spore długi. NIestety ale są to dlugi chwilówkowe ... Wiem wiem głupia byłam ale rozumiem swój bład. Może orientujecie się czy jest coś takiego jak konsolidacja chwilówek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nie wiem. Wydaje mi się,że widziałam kiedyś coś takiego w jednej reklam w providencie ale nie wiem czy jakiś bank zechce udzielić takiej pożyczki. Podejrzewam,ze będzie to raczej niemożliwe. Mozesz się jednak dopytać na tym forum
http://bit.ly/2f5b9N5
Widzę,że sporo osób zadaje tutaj takie pytanie.

Dowiadywałaś sie jak przedstawia sie sytuacja w SKOKach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka opcja jest jak najbardziej możliwa. Gdyby nie było możliwości konsolidacji chwiłówek to nikt by z tych chwilówek nie mógł wyjść. Po prostu nie wszystkie firmy oferują taką możliwość.

Proponuję zorientować sie jak wyglada sytuacja wśród kredytów konsolidacyjnych;


Jakie jest w nich oprocentowanie. I potem skontaktować się z nimi i dopytać sie konkretnie czy pozwolą Ci na taka konsolidację czy tez nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pon 13 Mar 2017, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że jest taka możliwość, możesz o tym poczytać na stronie https://kredyt123.pl/konsolidacja-chwilowek. Czasem po prostu nie ma wyjścia i trzeba sięgnąć po pożyczki, potem wiadomo, że jak jest ich kilka to trudno wszystko ze sobą pogodzić, wtedy jak najbardziej warto sięgnąć po ich konsolidację, szczególnie, że rata wtedy jest atrakcyjniejsza i czas spłaty wydłużony, więc spokojnie można sobie poradzić ze spłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 29 Gru 2019, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsolidacja to zwykle ostatnia deska ratunku, zobacz jak działa i gdzie takich szukać na https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-konsolidacyjna , nie ma na co czekać tylko działać. Chowanie głowy w piasek jak pojawią się długi to żadne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
csino1
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z takich rozwiązań? Jestem ciekaw jak one się sprawdzają.
_________________
Logika jest skutkiem ubocznym pewnych prawideł, ale nie samym prawidłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 17 Cze 2020, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jeśli chodzi o to to bardzo trudno jest dostać pożyczkę w przypadku posiadania innych zadłużeń. Ale jakoś musimy sobie z tym poradzić aby jakoś z tych zadłużeń wyjść. W takim przypadku bardzo pomocna może być taka pożyczka dla zadłużonych jaką udzielą nam tutaj https://concash.pl/kredyt-z-zadluzeniem Dzięki takiej pożyczce stanie wreszcie na nogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 9 Lut 2024, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba szukać kredytu z jak najkorzystniejszymi warunkami. W cale nie jest to łatwe, ale pod adresem: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-dlugoterminowa jest oferta firmy, gdzie ofert pożyczkowych jest masa. Na pewno znajdzie się tutaj coś korzystnego także dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group