Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 417, 418, 419 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak coś się ruszyło w temacie,
ja już jestem po dwóch wizytach w poniedziałek kolejna to już 8 tydzień, czuje się jak wrak człowieka bo mdłości nie odpuszczają, ale to dla mnie oznaka że wszystko jest ok więc jestem w stanie to wytrzymać , poproszę lekarza w poniedziałek o zwolnienie. Każda wizyta to ogromny stres ale słyszałam bijące serduszko i to mnie troszkę uspokoiło.
Żadnych niepokorniejący objawów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka, zazdroszczę słyszenia serduszka uśmiech, ale nie zazdroszczę mdłości. Ja akurat nie mam.
Wieści z ostatniej wizyty: widziałam pęcherzyk i mam brać jedną tab Duphastonu dziennie.
Dopiero na 31 października mam wizytę, na której ma już być widoczny zarodek i serduszko. Póki tego nie zobaczę, nie daję się ponieść euforii.
Ale zwolnienie z pracy już dzisiaj wezmę, bo pracuję w przedszkolu i jak widzę te wszystkie dzieciaki z gilami do pasa to mi mrozi krew ze strachu o każdą infekcję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness napisałam co siebie a tobie nie pogratulowałem. Oczywiście gratuluje i życzę nudnej ciąży . Ja też mam duphostan ale dwa razy dziennie . Czyli będziemy czerwcowymi mamami u mnie jest termin na 31 maja ale czuje ze to będzie czerwiec
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pią 21 Paź 2016, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję i także gratuluję uśmiech
U mnie termin na 17 czerwca. Fajnie że mamy podobny czas, będziemy mogły się wspierać (może ktoś jeszcze dołączy, fajnie by było uśmiech ). Mój mąż oszalał i już kupił maleńkie skarpetki Very Happy
Ja już po rozmowie z szefową i z mamą chłopca, którego terapię prowadziłam. Bardzo mi szkoda "mojego" dzieciaczka, że muszę go zostawić, ale cóż, pomogę w szukaniu nowej terapeutki. Wszyscy mi powtarzają, że teraz muszę myśleć tylko o sobie i o maleństwie - zapewne jest to prawda, ale mi bardzo trudno przestawić się na tryb pozytywnego samolubstwa.

A co u pozostałych dziewczyn? GeoAsia, pisałaś że miałaś badania, coś wykazały?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dzisiaj jestem na zwolnieniu mdłości i złe samopoczucie nie dają mi pracować to jeszcze nie koniec bo będę szkolić nowa dziewczyne . Miałam mieć dzisiaj usg ale mój lekarz zachorował i dopiero w czwartek mam wizytę wolałabym już wiedzieć czy tam wszytko OK
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas trochę kłopotów - mam krwiaka w macicy smutny
Biorę Duphston 6 razy i Nospę 3 razy dziennie. Mam leżeć, powinien się wchłonąć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9dni spóźnienia okresu.. test w piątek negatywny, prolaktyna w normie. Wizyta u lekarza za 2 tygodnie. Martwię się że coś nie tak..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 26 Paź 2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness nie martw się wszystko będzie dobrze uśmiech ja też miałam krwiaka w macicy i się wchłonął choć lekarz mówił że krwiak może się wogóle nie wchłonąć a ciąża będzie donoszona uśmiech najważniejsze to nie denerwować się za bardzo uśmiech odpoczywaj dużo uśmiech ja też z tego tytułu plamiłam i leżałam cały pierwszy trymestr. Ale było warto oczko geoasia daj znać po wizycie co tam!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wszystko dobrze, krwiak już się praktycznie wchłonął, ufff uśmiech
Dziubalek ma 11 mm i bije mu serduszko serce

A mnie dopadły masakryczne mdłości, ale co poradzisz, takie uroki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 4 Lis 2016, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też wporzadku. Dolegliwości troszkę minęły. Jesteśmy umówieni na pierwsze badania prenatalne w połowie listopada.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 417, 418, 419 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 418 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group