Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak oszczędzać w codziennym życiu - porady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiałam ostanio nad jakimś kontem oszczędnościowym. Możecie doradzić jaki bank ma obecnie w miarę dobre konta oszczędnoscioweg?
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie najlepszą ofertę ma Bank Smart. Jest to bank internetowy ale konto można tam założyć przez internet. Wszystko równiez posiada odpowiednie gwarancje. Przy założeniu tam sobie konta osobistego masz również dostęp do konta oszczędnosciowego Smart procent, na którym jest oprocentowanie 2,8%.
Na stronie są szczególy:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Aktualnie jest to najlepiej oprocenowane konto oszczędnosćiowe na rynku ( mamy niskie stopy procentowe i z tego powodu przedstawia się to tak jak się przedstawia). wesoły
Powrót do góry
rkowalczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 45
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Sob 19 Gru 2015, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia Ślubna Nowy Sącz i jedziemy wszędzie, tu znajdziesz wszystkie inf. http://fotograf-slub-nowy-sacz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
onona89
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami lepiej oplaci sie kupic cos gotowego i wyjdzie taniej niz samemu cos upichcic przynajmniej tak mi sie wydaje jak patrze na te ceny. Ostatnio doszlam do wniosku ze wole kupic gotowe zupy http://profi.com.pl/ są gotowane na naturalnych warzywach bez chemii a ja dzieki temu zaoszczedze czas i pieniadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM MSN Messenger
kinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 5 Lip 2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też gotuję obiady w domu, ale staram gotować prosto, żeby nie tracić czasu. Mój narzeczony jak gotuje to zazwyczaj ryż i jakieś warzywka z sosem i też jest dobrze Very Happy Co do oszczędzania to jeszcze pilnuje wszystkich wydatków i odczekuję z zakupami, zwłaszcza tymi niepotrzebnymi. Ile mniej ciuchów i butów kupiłam w tym roku dzięki temu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qlopek999
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw 28 Lip 2016, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mam problemy z oszczedzaniem. Ale coś tam zawsze odkładam, wydaję mniej. Przynajmniej się staram. Nie przewalać za dużo kasy w błoto że tak powiem uśmiech
_________________
zrzuctenbalast.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2016, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o poważnych sumach które można zaoszczędzić w dłuższej perspektywie to na pewno warti zainwestować w panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła.
Tutaj: http://ozemarket.pl/ takie są w dobrych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delix
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odroczenie zakupu nowego modelu telefonu – zamiast wydać 1500 zł – 2000 zł, można przeznaczyć je na inwestycje, co przy założeniu, że nowy telefon kupujemy mniej więcej co 2 lata daje około od 63 do 83 zł oszczędności / m-c.
Planujesz zakup nowego bądź używanego auta? Za ile? Znegocjuj jego cenę lub poszukaj okazji nie droższej niż 80–90% Twojego pierwotnego budżetu. Pozostałe 10–20% przeznacz na inwestycje.
Masz od kilku lat kredyt hipoteczny? Rozpoznaj możliwości w zakresie jego renegocjowania. Łatwo nie będzie, ale raz na kilka lat warto spróbować.
_________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wertos
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 11:23    Temat postu: Oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy ile zarabiasz. Bo jak zarabiasz 1200zl to ciezko oszczedzac i odkladac ale jak juz zarabiasz 5.000-10000 to mozesz spokojnie sobie odkladac.
_________________
African Mango
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sob 15 Paź 2016, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzanie to jedno, drugie to zarabianie. Teraz opłaca się otworzyć sklep internetowy. Jest wiele łatwych w użytku platform jak np. Magento http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe , z których obsługą każdy da sobie radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 17 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group