Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alergie u dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was ma może dziecko chorujące na atopowe zapalenie skóry? Jak to leczycie?
Powrót do góry
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córcia na to choruje.Na początku szczerze powiedziawszy to byłam trochę zdruzgotana diagnozą bo nie wiedziałam zupełnie co to jest , jak to leczyć. Na szczęście natrafiłyśmy na bardzo fajną panią pediatrę, która zleciła nam bardzo dobre leczenie, które dało dobre efekty. Stan mojej córki znacznie się poprawił. Nie ma już takich wykwitów na skórze oraz czuje się znacznie lepiej. Obecnie jest na rynku bardzo wiele świetnych leków, którymi można to skutecznie leczyć. Zerknij sobie tutaj:
http://sulphur.com.pl/problem/atopia/

Na stronie możesz sobie poczytać o chorobie oraz o tym jak można to leczyć. jest tam kilka informacji.
Powrót do góry
danio
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Rypin

PostWysłany: Sob 8 Paź 2016, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zgłoście się do pediatry.
Rozwieje wasze wątpliwości albo skieruje do alergologa. Alergolog z kolei zleci zrobienie testów, by dowiedzieć się, na co konkretnie i w jakim stopniu dziecko jest uczulone. Testy z krwi można wykonać już kilkumiesięcznemu niemowlęciu. Na co dzień starajcie się unikać tych alergenów, które szkodzą dziecku. A jeśli to konieczne - pod kontrolą lekarza włączcie leczenie stałe lub okresowe - np. w sezonie pylenia roślin, które uczulają malucha.
_________________
Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alergia skórna to duży problem - często też wiąże się ona z atopowym zapaleniem skóry. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę takie rozwiązania jak bielizna czy nawet odzież antyalergiczna. Są firmy na rynku, które produkują taką bieliznę - to między innymi firma Dermaclothes http://krajowy.biz/firma,bieliznadlaalergikowpl. Oni do produkcji wykorzystują jony srebra, które mają działanie antybakteryjne i antyalergiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My używamy tylko dedykowanych kosmetyków, podobnie z mydłem i też tylko dla skóry z AZS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 30 Lis 2016, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum to moim zdaniem nie jest najlepsze miejsce na takie dyskusje. Lepiej wybrać się do lekarza specjalisty, który doradzi co robić. W Warszawie działa bardzo dobra klinika Wawmed http://wawmed.com.pl/,mają tam między innymi bardzo dobrych alergologów. Może do nich się zgłosisz z takimi problemami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katrina napisał:
Czy któraś z Was ma może dziecko chorujące na atopowe zapalenie skóry? Jak to leczycie?

Moja bratanica ma tego typu problemy i oni kupują odpowiednie dermokosmetyki Dermedic Linum Emolient Baby (ja sama dzięki nim kupuje z tej serii ale dla dorosłych) są fajne i na pewno pomagają, ale tak jak pisza inni warto z lekarzem konsultować wszystko, choć wiem, że nie łatwo znaleźć odpowiedniego lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 27 Mar 2017, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to AZS, to na tego typu schorzenia dobrze działają dermokosmetyki "dr. Michaels". Nie są najtańsze, ale naprawdę skuteczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otylesmotyles
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią 7 Kwi 2017, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och te alergie. Czy sa dzieci, które nie mają. Moja córka testy miała robione jak skończyła 3 lata. Uczulona na trawy i pleśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2017, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja mam. My leczymy je dermokosmetykami "dr. Michaels", do których produkcji wykorzystuje się wyłącznie substancje naturalne (nie dodaje się do nich sterydów, przez co są w pełni bezpieczne).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 15 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group